Įkraunama...
Įkraunama...

Veltos rankinės, piniginės, įvairūs dėkliukai

Akiniu dekliukai:
user posted image user posted image
Atsakyti
renefelt, nerealus grozis... wub.gif wub.gif
...ir tas tavo braizas- laukiniu geliu pieva.... wub.gif wub.gif
thumbup.gif
Atsakyti
renefelt - net ir tokiam mažam plote sugebi tokias akvareles išlieti doh.gif Nerealiai gražu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rooma @ 2008 11 07, 14:13)
Jau žmonės ruošiasi Kalėdoms biggrin.gif  Nuvėliau kelis dovanų maišelius

user posted image


Gal galit isduot paslapti, kaip tokius nuvelt? Laaabai reikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaida_P @ 2008 10 25, 23:46)
Na, o čia mano pirmasis "rankininis" bandymas:
Be jokių siuvinėjimų, be nieko - tiesiog nespėjau, padovanoti skubiai reikėjo  blush2.gif

QUOTE(Katinytis @ 2008 11 02, 16:38)
Vaida P, labai grazi rankine  thumbup.gif.
pristatysiu ir savaja  blush2.gif

QUOTE(rooma @ 2008 11 07, 15:13)
Jau žmonės ruošiasi Kalėdoms biggrin.gif  Nuvėliau kelis dovanų maišelius

QUOTE(renefelt @ 2008 11 30, 19:11)
Naujas darbas "Vanduo ir smelis" (ko tai prie juros uzsimaniau:)  )

QUOTE(renefelt @ 2008 12 03, 18:16)
Akiniu dekliukai:

Oho kokie saunus darbeliai kokios rankines grazios wub.gif wub.gif wub.gif ir tie dekliukai akiniams thumbup.gif o maiseliai dovanos super thumbup.gif ideja
Atsakyti
prisiziurejau jusu grozybiu ir visai susikuklinau - mano darbukai tik pirmi blynukai, o ir mokausi tik is interneto platybiu blush2.gif bet kad jau atejau, tai ir parodysiu, ka priveliau. vertinsiu pastabas, bet ziaurios kritikos tai prisibijau unsure.gif
pirmas tasiukas - debeselis.
user posted image

antras - tabakine
user posted image

perskaiciau jusu diskusijas apie rankenas - man tai sunkiausia ta rankena sumastyti... kad butu tvirta - dar nemoku tokios nuvelti unsure.gif jau nekalbu apie forma blush2.gif man labai grazi Vaida P rankine - ar galetum trumpai nupasakoti, kaip veliama? gal ir i az, jei turesi laisva minute, kad cia nebutu off topic unsure.gif ar cia kazkoks turinis sablonas turi buti, kad forma tokia isgaut? o rankenos atskirai neveltos? tik pabaigoj iskerpamos? blush2.gif atsiprasau, jei mano klausimai atrodo paiki
Atsakyti
Eik tu, pirma tašė man tai super. biggrin.gif Antra irgi miela, bet gal ta rankena keistokai atrodo.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tranquility @ 2008 12 09, 15:28)
Eik tu, pirma tašė man tai super.  biggrin.gif  Antra irgi miela, bet gal ta rankena keistokai atrodo....  4u.gif

aciu, na, ji gal idomi, bet kol kas nesugalvojau, kur ja padeti blush2.gif
na, ta antraja reikejo daryt butinai kasdieniam nesiojimui su ilga rankena, per peti g.gif nu nesiryzau velti, nes tikrai nebuciau graziai nuvelus blush2.gif pasiuvau is vilnonio audinuko unsure.gif netobula, bet gyvai ziurisi visai normaliai unsure.gif
user posted image
Atsakyti
o rankine butinai reik numegzt ir tada suvelt, ar galima apsieit be mezgimo? niekaip nerandu kokiu instrukciju.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zoske @ 2008 12 16, 18:16)
o rankine butinai reik numegzt ir tada suvelt, ar galima apsieit be mezgimo? niekaip nerandu kokiu instrukciju..  blush2.gif


Žinoma, kad ne. Dažniausiai dėliojamos iš vilnos ant šablono. ir veliama šlapiai. Dar galima nuvelti atskirus gabals ir pasiūti, jei visai nedrąsu velti tūrinį veltinį...
Atsakyti


Sveikos merginos, labai noreciau pirkti velta dekliuka mobiliam telefonui, gali buti su ilga rankena per peti, arba tik dekliukas. Ar galetu kas nors toki nuvelti pardavimui? ax.gif Ir kiek man mazdaug tai kainuotu ax.gif

Jei atsiras norinciu, tai gal per AZ 4u.gif

Aciu
Atsakyti
Sveikos darbininkes smile.gif
nugi prisisemiau pilna galva ideju is tokiu jusu graziu darbeliu,tai dabar esu vidury gaminimo tases mamai (juk dovaneliu metas) tik vat iskilo klausymeliu. Labai apsidziaugiau kad pavyko suvelti graziai pati pagrinda(pirmas blynas),bet iskilo klausymas su rankena,noriu daryti placia tai irgi pasidaryti sablona ir aplink ji lipdyti vilna kaip iprastai?ar ka nors dar i rankenos vidu deti?(nugi baisu kad besinesant nenukristu rankine hihihi.gif ) ir kaip ja pritvirtinti prisiuti ar pribadyti? kas cia dar...ai,paveiksliuka pribadzius adata jus patrinate muiluotu vandeniu ar jau nieko nebereikia daryti? Atsiprasau uz kvailokus klausymus bet butu smagu jei kas pagelbetumet wink.gif
Atsakyti