Įkraunama...
Įkraunama...

Veltos rankinės, piniginės, įvairūs dėkliukai

Ievuschka, kaip visuomet, tiesiog puikus, nuostabus kūrinėlis.... Vis neatsistebiu tavuoju kruopštumu...

Na, o čia mano pirmasis "rankininis" bandymas:
user posted image
Be jokių siuvinėjimų, be nieko - tiesiog nespėjau, padovanoti skubiai reikėjo blush2.gif
Atsakyti
Man si rankine labai grazi ir tokia - be jokiu siuvinejimu ir be nieko biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Dėkui, Renefelt, labai smagu sulaukti pagyrimų iš tavęs ax.gif
Atsakyti
Galit m,an i klausiam neismanelej atsakyt?????? galima susideti viska i ta jusu rankinuka is veltinio ir nesiotis?? nepasidarys kokia skyle, nenutruks??????? 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Princesse @ 2008 10 31, 01:46)
Galit m,an i klausiam neismanelej atsakyt??????  galima susideti viska i ta jusu rankinuka is veltinio ir nesiotis?? nepasidarys kokia skyle, nenutruks???????  4u.gif  blush2.gif

Tai žinoma galima, negi ant palangės nusivėlus laikysi lotuliukas.gif

Iš tikrųjų, jei gerai suvelta, niekas neišplyš, nenutruks, galima nešioti, kaip įprastą rankinuką. Kaip čia kažkuri sakė, kai kurie vos ne ateinančioms kartoms lieka, kur gerai sulvelti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu as nzn .. smile.gif todel ir klausiu .. ei tai jau noriu rankinuko grazaus labai .. ir didelio .. o galima visokiu metaliniu dataliu isivelti kazkokiu budu ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Princesse @ 2008 10 31, 11:10)
Nu as nzn .. smile.gif todel ir klausiu .. ei tai jau noriu rankinuko grazaus labai .. ir didelio .. o galima visokiu metaliniu dataliu isivelti kazkokiu budu ?  biggrin.gif

Be problemu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Uoj kaip fainai. 4u.gif kiek mazdaug groziai tie kainuotu pas jus?? ar jus neuzsiimat prekybom?
Atsakyti
O tu pažiūrėk skelbimų lentoje skyriuje rankdarbiai. Ten yra daug veliančių pagal užsakymus, gal ką išsirinksi ir užsisakysi.
Atsakyti
nugi aciu . bandysiu ieskot. 4u.gif
Atsakyti
ohmy.gif ohmy.gif good.gif OOOO Dievuleliau kokios grozybes! nerealus kuriniai, na jus ir saunuoles paneles!!!
Kaip ir as tokiu noreciau.....tik va kad man taip laiko nera......
Atsakyti
Vaida P, labai grazi rankine thumbup.gif.
pristatysiu ir savaja blush2.gif

user posted image

Atsakyti