Įkraunama...
Įkraunama...

Veltos rankinės, piniginės, įvairūs dėkliukai

QUOTE(*MAGIC* @ 2007 08 03, 10:50)
Manau, kad galima daryt kaip nors va taip:


Raudona- šablonas
Žydra-vilnos klojinys

Tiesiog nelenkti vilnos aplink šabloną, o palikti tokias "paraštes" , abiejose šablono pusėse, jos sukibs ir gausis aplink tokia "siūlė"

Kiek apvėlus, tuos šonus galima gražiai iškarpyt "bangeles" ir vėl apvelt, kad nesimatytų jog buvo kirpta


Paprastai ir aiškiai viską išdėstei ir net pavaizdavai, idealu thumbup.gif Pasirodo-tokią rankinę dar paprasčiau nuvelti, nereikia stengtis gražiai užlankstyti, patį šoną suformuoti. Jėgelė thumbup.gif
Atsakyti
protingai sugalvojai *Magic* blink.gif as galvojau galbut daryt kaip atskira dali tas bangeles, o paskui veliant rankine privelt ir tas bangeles g.gif pasitvirtina taisykle, kad genialumas slypi paprastume thumbup.gif
Atsakyti
Bonbonke , aš tokiu būdu (kaip rašė Magic) vėliau rankinę. Na ne visai taip -mano saulėgrąža turi dvigubus lapelius.
Rodau tą rankinę
user posted image
user posted image
Atsakyti
Vilke, šalis - wub.gif wub.gif wub.gif . Pirma mintis buvo sakyti "kaip visada labai gražus". Bet po to pagalvojau, kad kiekvienas tavo darbelis išskirtinis, negalima sakyti "kaip visada" smile.gif . Ir nuotraukytės puikios thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . Kokie šalio išmatavimai? Įdomu kiek medžiagos ėmei ir kokio dydžio liko kai vilną privėlei?

Dėl rankinės, tai skonio reikalas su pamušalu ar be jo. Man reikia, kad būtų daug kišenėlių. Jeigu kas sugeba nuvelti rankinę su skyreliais ir kišenėlėm viduje tai aukštas lygis vėlimo thumbup.gif .

Atsakyti
Man isivaizduojama be pamusalo, bet sau as noriu butent su pamusalu ir todel kitiems siulau su biggrin.gif
Vilkute, o ta nuotaka ne as na, na kur gi as busiu, o noreciau viem del tavo saliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Minesota @ 2007 08 09, 15:19)

Dėl rankinės, tai skonio reikalas su pamušalu ar be jo.  Man reikia, kad būtų daug kišenėlių.  Jeigu kas sugeba nuvelti rankinę su skyreliais ir kišenėlėm viduje tai aukštas lygis vėlimo  thumbup.gif  .

Nemanau,kad tai aukstas lygis. Man sis dalykas gan paprastas, bet as nemanau, kad super gerai veliu..
Atsakyti
QUOTE(larina @ 2007 08 09, 16:37)
Nemanau,kad tai aukstas lygis. Man sis dalykas gan paprastas, bet as nemanau, kad super gerai veliu..


papasakok kaip darai smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Minesota @ 2007 08 09, 16:00)
papasakok kaip darai  smile.gif  .

Is manes aiskintoja prasta, bet pabandysiu. Parasysiu vakare, nes dabr seimyna zuja, tai negaliu susikaupti.
Atsakyti
Vilke,tavo knygeles vis grazeja smile.gif
Idedu savo krepsiuka smile.gif
Ant sito irgi pirma kart skylutes bandziau smile.gif

user posted image(nelabai jos ir matosi o ir fotoaparatas gele isryskino smile.gif )

user posted image
O sito jau nepagailejau biggrin.gif




Papildyta:
QUOTE(Verba @ 2007 08 24, 20:54)
Ar skaitėt ,vėlėjėlės, Delfyje žinutę apie Žilėnienės saloną? Ir darbelai nuotraukose- ar tik ne čiabuvių auksarankių?

grazus darbai wink.gif O geles kai kurios labai jau i musu geliu fejos Roomos panasios smile.gif

angeliuko kaina kokia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jumi: 25 rugpjūčio 2007 - 09:00
labai grazus krepseliai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2006 03 07, 13:21)
sveikutes darbshtuoles, perzhiurejau jusu darbelius - visi nuostabus  wub.gif
radau viena puslapiuka apie veltinius, pamaniau gal kam idomu bus pasidairyt  mirksiukas.gif
ash tai apie ta mena nelabai ka ishmanau  doh.gif
chia tas puslapiukas sekmes darbuose  4u.gif



Papildyta:
QUOTE(Jumi @ 2006 03 07, 16:20)
Vienam is nurodytu puslapiuku a toki radau tongue.gif
Labai patiko pynimo ideja tai idedu ir jums,juk veltinis neyra tai puikiai tokiems darbeliams tinka  thumbup.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(saullute @ 2006 04 03, 14:37)
Nu bet kuo toliau, tuo daugiau cia visokiu groziu.  thumbup.gif Matosi, kas per iseigines dirba... smile.gif
Prisidedu ir as smile.gif
user posted image


Papildyta:
QUOTE(DOSETH @ 2006 05 26, 00:42)
Teip, rankinės forma gražiau atrodo ir kišenėliu galima daugiau įdėti.
Pradžioja priveldavau kišenėles, bet rankinėje sudėti daiktai paversdavo ją nenormaliai gumbuota. Išimti galima daryti tik šiurkščiavilnei rankiniei.
Užsegimai magnetiniai, užtrauktukas, kilpinis užsegimas, ar šeip sparnas.

Atsakyti