Įkraunama...
Įkraunama...

Veltos rankinės, piniginės, įvairūs dėkliukai

Ievuscha jau anakart norėjau girti tavo rankinės uogytes ,bet išsijungė internetas verysad.gif Tai šiandien žaviuosi tavo thumbup.gif sage
Atsakyti
oi kaip grazu, kaip seniai bebuvau ilindus. atsigauna akys, o ir rankas ima niezetei, kaip gerai, kad yra tokiu "pakurstytoju" thumbup.gif:
Atsakyti
Labai graži ir segutė - ir tašytė wink.gif
Šaunuolės, kad tokius orginalius darbus padarote... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2005 06 11, 20:01)
yyyooo...megztukai ispudingi. Pret'a porte cia jau. Ir siaip ju puslapis nerealus thumbup.gif  Tikrai butu idomu technika suzinot. Raso, kad nesiuva ir neklijuoja. Panasu i velima ,bet neisivaizduoju, kaip ta velimo procesa taip precizishkai  sukontroliuot unsure.gif be to, jie naudoja ne tik vilna, bet ir medvilne, sintetika, etc. O tie juk nesivelia schmoll.gif  Bet kai kas 100% velta.
Beje, neseniai vienoj parduotuvelej maciau nerealiai grazia rankine, pasiuta is ivairiu teksturu siuliuku ir kaspineliu, suklotu ant audinio ir prisiutu....atrode fantastishkai....kainavo irgi blink.gif
Siaip ash labiau mezgimo ir po to velimo fane ax.gif
imesiu keleta nuotraukyciu, gal kas nusiziures mirksiukas.gif


Rozine rankine nuostabi!!!!!!!!!!!!! hmmm... nemoku ikelti nuotrauku atsaknt i zinute:(
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Madera: 21 spalio 2008 - 19:43
Ievuchka- labai labai graži rankinė ir segė- daug darbo įdėta. thumbup.gif
Atsakyti
Dėkui, merginos ax.gif Aš irgi patenkinta rezultatu smile.gif
O darbo tai tikrai nemažai su tais siuvinėjimais, uogytėm ir visa kita. Bet patinka man toks krapštymasis rolleyes.gif kad tik laiko daugiau būtų...
Daugiausia rūpesčių kėlė pamušalo ir užtrauktuko įsiuvimas, bet susitvarkiau, atrodo...
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2008 10 17, 13:45)
Ir aš taip kukliai pasirodysiu  ax.gif rankinė "Ruduo miške"

user posted image

user posted image

bigsmile.gif kokia miela ir šilta. labai gražu.
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2008 10 22, 08:22)
Dėkui, merginos  ax.gif Aš irgi patenkinta rezultatu  smile.gif
O darbo tai tikrai nemažai su tais siuvinėjimais, uogytėm ir visa kita. Bet patinka man toks krapštymasis  rolleyes.gif  kad tik laiko daugiau būtų...
Daugiausia rūpesčių kėlė pamušalo ir užtrauktuko įsiuvimas, bet susitvarkiau, atrodo...

Nuostabi rankine 4u.gif
Noriu pasveikinti su irasu parase nestuke.gif linkiu lengvo nesiojimo wink.gif
Atsakyti
tikrai ievuchka - valio wub.gif
Atsakyti
QUOTE(linada @ 2008 10 24, 11:23)
tikrai ievuchka - valio wub.gif

Valio ir tau, LINADA... sveikinu su visom aštuoniom dienom 4u.gif
Atsakyti
linada-slapuke tu!!!!!!!!!
Anei jokios užuominos avatare, anei jokios liniuotės nebuvo!!!! Sveikinu labiausiai 4u.gif

Lai moderatoriai neužpyksta, kad mes čia truputuką poster_offtopic.gif
ką čia , ką čia apie veltinį pasakyt? g.gif
Madera-apie kokią rožinę rankinę tu kalbi?Prašom pademonstruoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievuschka: 24 spalio 2008 - 14:50
liniuote buuvo ax.gif tik kad ne visada ji islenda, o ir temos gerokai aprimusios palyginus su "senais gerais laikais" ar ne wink.gif tai ir pasisakymu su liniuotem maziau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linada: 24 spalio 2008 - 18:51