Įkraunama...
Įkraunama...

Veltos rankinės, piniginės, įvairūs dėkliukai

Tai iseina, kad nekolekcionuoji sablonu? bigsmile.gif Bet tada vis tiek man neaisku blush2.gif - juk tas sablonas virsuje susiaurejes, tai kaip per ji istrauki storaji/apatini gala? - gal as cia ne i tema, bet man neaisku g.gif g.gif

O as ne biologe, tik labai jau geles patinka deliot tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(renefelt @ 2008 10 12, 23:58)
Tai iseina, kad nekolekcionuoji sablonu? bigsmile.gif Bet tada vis tiek man neaisku blush2.gif  - juk tas sablonas virsuje susiaurejes, tai kaip per ji istrauki storaji/apatini gala? - gal as cia ne i tema, bet man neaisku g.gif  g.gif

O as ne biologe, tik labai jau geles patinka deliot tongue.gif

Labai kolekcionoju lotuliukas.gif Galiu atsakyti akis į aki blush2.gif
Atsakyti
mirksiukas.gif Vat, vat yra paslapciu tam sablonu nukirpime biggrin.gif .
Vadinasi, gal kada prie kavos puodelio, pavyks ispesti kokia paslapti blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
nugi gera lipnia juosta suklijuoji ta shablona ir vel gali naudot...irnesakyk.gif ir per siauresne anga platus ish mano patirties ishsitraukia,- gi lankstus jisai (em, tiesa, zhiurint ish ko kerpam g.gif )

Rankine- fantastishka wub.gif
Atsakyti
Lipnia juosta bandziau - nepatiko schmoll.gif . Nepatikimai tai buvo, gal juosta prasta turejau? g.gif - ruda pakavimo.
Istraukt nesugadinant visko gal ir galima, bet as sablono greit atsikratau. Megstu visa laika matyti situacija pilnai. T.y. ar viskas lygu, ar nera kokios "desreles", ar kokios rauksleles. Taigi ir abejoju, ar is labai silpnai paveltos pavyks graziai istraukti ax.gif
Sablonui naudoju akyta parolona (ar kaip jis ten), kur po parketu kloja
Atsakyti
QUOTE(renefelt @ 2008 10 12, 23:36)
Lipnia juosta bandziau - nepatiko schmoll.gif . Nepatikimai tai buvo, gal juosta prasta turejau? g.gif  - ruda pakavimo.

nzn g.gif ish mano patirties geriausia tokia ruda irgi, bet ne pakavimo... kazhkokia atspari vandeniui, nei nebepamenu pavadinimo g.gif
man atrodo, kar ir ish nestipriai paveltos nesunkiai ishtrauktum unsure.gif
Atsakyti
Na, vadinasi reik bandyt biggrin.gif Aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaip nekeista, teoriškai įsivaizduoju, kaip tas šablonas ištraukiamas. Gal jei kada pabandysiu ir pasidarys nebeaišku lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2008 10 13, 00:44)
nzn  g.gif  ish mano patirties geriausia tokia ruda irgi, bet ne pakavimo... kazhkokia atspari vandeniui, nei nebepamenu pavadinimo  g.gif
man atrodo, kar ir ish nestipriai paveltos nesunkiai ishtrauktum unsure.gif

Vat suklijuotos ir neištrauktum.
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2008 10 13, 09:32)
Vat suklijuotos ir neištrauktum.

toj siauroj vietoj, kuria ishtraukineji ir nekirptum gi- kirptum toliausiai kur prieini ir tiek lotuliukas.gif
Atsakyti
Bet tada ta storoji vieta nuo lipnios vietos dar sustoretu ir dar tokia kampuota butu!!! Jai dar sunkiau but pralist pro siauraja rankenos vieta g.gif Ar as klystu? blush2.gif
Atsakyti


nu nzn, moteros, kas jums chia komplikuota atrodo...mano mastymas matematinis-loginis, tai kazhkaip net keista isivaizduot, jog kazhkas gali sugalvot antra karta kirpti taip, kad visa ta suklijuota gniuzhula reiketu pertraukinet g.gif kodel nenukirpt prieh ji? apskritai, kam kirpt, jei galima juosta nuvyniot? unsure.gif

nu bet gal chia tik man taip atrodo....'dosetishku tashiu rankenu' neveliu lotuliukas.gif
Atsakyti