Įkraunama...
Įkraunama...

Veltos rankinės, piniginės, įvairūs dėkliukai

QUOTE(Katinytis @ 2008 09 29, 15:25)

labai dailu thumbup.gif jei ne paslaptis kiek laiko uzima toks darbelis
blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MariausMama @ 2008 09 28, 22:47)
Ziauriai grazi rankine thumbup.gif  As irgi tokios noriu ax.gif

Oi, tikrai kokia graži rankinė wub.gif . Nuostabi wub.gif
Papildyta:
QUOTE(renefelt @ 2008 09 16, 10:44)
NOreciau ir as parodyt sava rankine is karsinio. Ji nera nauja, bet pasigirti tinkama 4u.gif
user posted image


Va, apie šią rašiau ax.gif
Atsakyti
Naujas darbas. Gele:
user posted image user posted image
Atsakyti
Labai grazi rankine thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
super thumbup.gif kazkas naujesnio, elegantiskai isplaukia konturai, labai grazu.. ir..ant raudonos mane kazko panese, tai irgi atsiziuret negaliu biggrin.gif
Atsakyti
renefelt-nuostabi rankinė wub.gif Labai labai wub.gif wub.gif wub.gif Net nustėrau, pamačiusi dekorą ohmy.gif
Kaip tokios norėčiau...(jaučiu-teks kopijuot lotuliukas.gif ), tik rankeną pailginčiau...
Kaip norėčiau dar iš arčiau apažiūrėt rolleyes.gif
O čia iš karšinio ar sluoksnos?
Atsakyti
renefelt, nu negaliu nepagirt thumbup.gif dar vienas velimo talentas atsirado biggrin.gif beje, kiek laiko jau draugauji su vilna? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(renefelt @ 2008 10 12, 16:13)
Naujas darbas. Gele:
user posted image  user posted image

doh.gif doh.gif rankiniu rankine thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(renefelt @ 2008 10 12, 16:13)
Naujas darbas. Gele:
user posted image  user posted image


Ryškus rankinukas, su fantastiškai nuostabe gėle, ir dosetiška rankena thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DOSETH: 12 spalio 2008 - 19:57
Aciu visoms, labai miela skaityt pagyrimus 4u.gif lotuliukas.gif

Ievuschka, kopijuok kiek sirdis geidzia!. O cia nuotrauka paskatinusi mane sukurti sia rankine http://www.flickr.co...lisy/400582159/ - taip,kad drasiai pirmyn drinks_cheers.gif
Rankines pagrindas karsinys, o dekore - ir sluoksnos, ir karsinio, ir lino, ir silko, ir silko nosinaicius (silk hankies) yra.


Doseth, o kodel rankena dosetiska? ax.gif Tavosios lyg ir per visa perimetra,kaip vamzdelis (man vis dar nesuprantama, kaip sablona isimi doh.gif blush2.gif - ar as jau painioju ka? schmoll.gif O manoji vamzdelis tik sonuose, o virsuj istisai vilna.
Atsakyti
Renefelt, labai grazi rankine. smile.gif Superine smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(renefelt @ 2008 10 12, 22:25)
Aciu visoms, labai miela skaityt pagyrimus 4u.gif  lotuliukas.gif

Ievuschka, kopijuok kiek sirdis geidzia!. O cia nuotrauka paskatinusi mane sukurti sia rankine http://www.flickr.co...lisy/400582159/ - taip,kad drasiai pirmyn drinks_cheers.gif
Rankines pagrindas karsinys, o dekore - ir sluoksnos, ir karsinio, ir lino, ir silko, ir silko nosinaicius (silk hankies) yra.
Doseth, o kodel rankena dosetiska? ax.gif Tavosios lyg ir per visa perimetra,kaip vamzdelis (man vis dar nesuprantama, kaip sablona isimi  doh.gif  blush2.gif - ar as jau painioju ka? schmoll.gif O manoji vamzdelis tik sonuose, o virsuj istisai vilna.

Tai kad nesimato kaip ten yra biggrin.gif
Pasakei ir viskas aišku smile.gif
Nukerpu mirksiukas.gif
Taip kaip visko apžioti nebegaliu, atskleisiu nemažai savo paslapčių. Tik reikia truputi laiko unsure.gif
Kiek žinau su tusčiavidurėm daro, tik nieks nerodo g.gif
Vieną kart mačiau tokią pilką, su turkio taškučiais, na visai būtų ir nieko.
Bet nesuvelta, o kad rankena laikytų tai vielą į vidų idėjo, žiauru.
Taip noris kad bent gerai būtų padaryta.
Ar kartais ne biologė esi, o gal gamtai prijaučianti, nes taip natūralei gėles dėlioji wub.gif
Atsakyti