Įkraunama...
Įkraunama...

Veltos rankinės, piniginės, įvairūs dėkliukai

A???? ax.gif sedziu prie dekliuku ir galvoju, kas labiausiai tiktu smile.gif bet gal darysiu su karoliukais ir bumbuliukais rolleyes.gif
Atsakyti
pagaliau prisiruošiau ir aš pavelt. Viena baigta rankinė ,o antrai dar reikia pamušalo ir užtrauktuko.Kai sutvarkysiu ir su antra pasivaidensiu smile.gif

user posted image

Klaipedietės kur dabar perkat vilną? Penktadienį nuvažiavus į Klaipėdą vos infarkto negavau verysad.gif nebradusi veltinio namų unsure.gif
Atsakyti
Labai grazi tasyte. Cia is prefel'to gelytes? g.gif
Atsakyti
QUOTE(111dalia @ 2008 09 26, 23:15)
pagaliau prisiruošiau ir aš pavelt. Viena baigta rankinė ,o antrai dar reikia pamušalo ir užtrauktuko.Kai sutvarkysiu  ir su antra pasivaidensiu smile.gif

user posted image

Klaipedietės kur dabar perkat vilną? Penktadienį nuvažiavus į Klaipėdą vos infarkto negavau verysad.gif  nebradusi veltinio namų unsure.gif

Koks gražus rankenukas, gėles thumbup.gif
O vilną perkam Tilto g.16 Prekybos centre Kiras. Visai kaip VN.
Atsakyti
QUOTE(renefelt @ 2008 09 27, 00:35)
Labai grazi tasyte. Cia is prefel'to gelytes? g.gif


Dekoras mano pačios darytas.

Oi DOSETH iš tavo lūpų tokie žodžiai glosto širdį rolleyes.gif

Šiandien rodausi su antruoju rankenuku biggrin.gif


user posted image
Atsakyti
Ir si labai grazi! Tik gal reiktu geles viduriuka paryskint, kad ji atsigautu ir suzydetu:)
Atsakyti
111dalia- ką tu, jei gražu tai ir yra gražu.
O dėl kitos rankinės pritariu renefelt mirksiukas.gif vaaa biggrin.gif
Žaviuosi keletą vėlėjų kurios tikrai gražiai daro ir turi savo braižą. ax.gif
Atsakyti
111dalia, superiai ridikuliai wink.gif piesiniai nerealus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(renefelt @ 2008 09 16, 10:44)
NOreciau ir as parodyt sava rankine is karsinio. Ji nera nauja, bet pasigirti tinkama 4u.gif
user posted image

Ziauriai grazi rankine thumbup.gif As irgi tokios noriu ax.gif
Atsakyti
"Šalna"
user posted image
Atsakyti
Ką tik savo vyrui parodžiau Katinyčio "Šalną". Tai pasakė - matai yra tokių žmonių, kur taip subtiliai, kruoščiai ir tikslai moka .

thumbup.gif
Atsakyti
Katinyti - labai labai daili rankinytė wub.gif Dekoras-išties be galo subtilus, toks lyg ir paprastas atrodo iš pirmo žvilgsnio, bet-anaiptol... Pamačiau ir akis išplėčiau ohmy.gif
Na, labai gražu thumbup.gif wub.gif clap_1.gif
Atsakyti