Įkraunama...
Įkraunama...

Veltos rankinės, piniginės, įvairūs dėkliukai

QUOTE(Chuliganka @ 2008 06 29, 22:31)
Ačiū, mergaitės, už gerą žodį mano tašikei 4u.gif
Tik vis dar knieti sužinot daugiau apie tą burbuliavimąsi.. Vis svarstau, ar ardyt lauk pamušalą ir dar pavelti, ar numot ranka ir taip nešiot..  g.gif


Labai graži tavo pilkoji tašytė. wub.gif Aš tai nešiočiau , jau tikrai neardyčiau pamušalo.Yra gi tų šepetėlių visokių burbuliukams nuimti. O dar kažkuri mamytė išbandė skutimosi peiliuką, tai nudepiliuoja retkarčiais mirksiukas.gif Matyt vilnos tokia prigimtis -burbuliuotis g.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2005 06 11, 20:01)
yyyooo...megztukai ispudingi. Pret'a porte cia jau. Ir siaip ju puslapis nerealus thumbup.gif  Tikrai butu idomu technika suzinot. Raso, kad nesiuva ir neklijuoja. Panasu i velima ,bet neisivaizduoju, kaip ta velimo procesa taip precizishkai  sukontroliuot unsure.gif be to, jie naudoja ne tik vilna, bet ir medvilne, sintetika, etc. O tie juk nesivelia schmoll.gif  Bet kai kas 100% velta.
Beje, neseniai vienoj parduotuvelej maciau nerealiai grazia rankine, pasiuta is ivairiu teksturu siuliuku ir kaspineliu, suklotu ant audinio ir prisiutu....atrode fantastishkai....kainavo irgi blink.gif
Siaip ash labiau mezgimo ir po to velimo fane ax.gif
imesiu keleta nuotraukyciu, gal kas nusiziures mirksiukas.gif

kazkas naujo labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
Sedona, 4u.gif
Gerai sakai. Aš pati kažkaip tingiu dabar tą pamušalą ardyti, tai turbūt taip ir paliksiu. Juolab, kad dabar kitą tašytę gaminu.. ax.gif tik šį kartą ne veltinę, o siūtinę iš padėvėto sijono. Kažkaip man ji labai lėtai juda į priekį, tai kur dar čia kažką pervelinėt.. doh.gif
O mane ne tiek burbuliavimasis neramina, kiek mintis, kad nugaros pusėj ji susitrins ir skylės paliks.. na, bet nieko nėra amžino.. unsure.gif
Atsakyti
Faina pilkė biggrin.gif ir nelabai matau kad būtų nesuvelta schmoll.gif
Jei rankinė gerai suvelta, šersis tik trumpą laiką, iki tol kol bus išlindę nesuvelti plaukeliai. Ir nešioi iki tol kol nusibos.
Bet jei ji nelabai gerai suvelta tai šersis iki atsiras skylės. Ir aišku galiauia bu išmesta.
Taip kad galima sakyti, kokybiška velta rankinė yra ilgaamžė.
Turiu tokių biggrin.gif Gal sakau reiks padaryti išpardavimą, arba palikti kaip palikimą savo dukrai. Tik pirma reiktų apsaugoti nuo skraiduolių biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū, DOSETH, už atsakymą. Kaip tik jo ir laukiau 4u.gif Dabar burbuliavimosi problemėlė aiškesnė pasidarė.
Vadinas, jei jau pati nesuprantu, tai laikas parodys - iš tašikės liks skylės ar palikimas ateities kartoms lotuliukas.gif
Atsakyti
ta tasiuka tai ir tavo vaikai ir ju vaiku vaikai nesios, ir stebesis 'kaip taip anksciau padarydavo?' bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2008 07 01, 12:09)
Faina pilkė biggrin.gif  ir nelabai matau kad būtų nesuvelta schmoll.gif
Jei rankinė gerai suvelta, šersis tik trumpą laiką, iki tol kol bus išlindę nesuvelti plaukeliai. Ir nešioi iki tol kol nusibos.
Bet jei ji nelabai gerai suvelta tai šersis iki atsiras skylės. Ir aišku galiauia bu išmesta.
Taip kad galima sakyti, kokybiška velta rankinė yra ilgaamžė.
Turiu tokių biggrin.gif  Gal sakau reiks padaryti išpardavimą, arba palikti kaip palikimą savo dukrai. Tik pirma reiktų apsaugoti nuo skraiduolių biggrin.gif


Papildyta:
nuo skraiduoli7 labai gerai yra nuvelt1 darb1 perskalauti ivanden5 praskiest1 druskos tirpalu
Atsakyti
NOreciau ir as parodyt sava rankine is karsinio. Ji nera nauja, bet pasigirti tinkama 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(renefelt @ 2008 09 16, 10:44)
NOreciau ir as parodyt sava rankine is karsinio. Ji nera nauja, bet pasigirti tinkama 4u.gif
user posted image



Sveika prisijungus drinks_cheers.gif
Tavo rankinės nuostabios (parodoje čiupinėjau hihihi.gif), man patinka tavo stilius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(renefelt @ 2008 09 16, 10:44)
NOreciau ir as parodyt sava rankine is karsinio. Ji nera nauja, bet pasigirti tinkama 4u.gif
user posted image

renefelt, nerealios rankines thumbup.gif labai grazus tavo "gelynai" , koks krupstumas... doh.gif
Atsakyti
Nu neturiu zodziu kaip graziai dirbat.
Atsakyti
Nezinau ka daryti unsure.gif nuveliau tokius kaip ir telefonu dekliukus. Dekliukas yra.... o vadinamas 'pakabukas'? g.gif tai vat, ir nezinau is karoliuku veltinuku ar ko daryti? blush2.gif kaip graziau? patogiau? praktiskiau? 4u.gif gal tos kurios velusios panasius daikciukus zino atsakyma mirksiukas.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti