Įkraunama...
Įkraunama...

Veltos rankinės, piniginės, įvairūs dėkliukai

QUOTE(~Migla...Miglelė~ @ 2008 05 28, 17:14)
gražių rankinių privėlėt smile.gif smile.gif smile.gif
o čia maniškė
user posted image



tasyte pavasariska ir graziai nuteikianti thumbup.gif super drinks_cheers.gif 4u.gif ax.gif
Atsakyti
merginos pamaciau tas jus rankines tai ir pati uzsikepiau toki originaluma turet.
tik kadangi esu zalia zalia situo klausimu reiktu jus patarimo kaip pasigaminti sitoki grozi http://picasaweb.goo...187873593673202 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~Migla...Miglelė~ @ 2008 05 28, 16:14)
gražių rankinių privėlėt smile.gif smile.gif smile.gif
o čia maniškė
user posted image

Kokia garži. wub.gif
Aš tai, kad ir kaip bandžiau velt, bet niekaip neišeina galutinis variantas toks. doh.gif
Kaip padarai, kad būtų tokia kietai, kaip medžiaga.? unsure.gif blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Malonu, kad jums patinka smile.gif
o kad būtų kieta dedu truputi daugiau sluoksnių ... apie 6-7 plonokus sluoksnius (gal 8 nelabai skaičiuoju, bet apytikriai 6 sluoksnius) ir ilgai ir kantriai veliu smile.gif tiesiog reikia ilgiau pavelti ir viskas išeis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(~Migla...Miglelė~ @ 2008 06 25, 21:08)
Malonu, kad jums patinka smile.gif
o kad būtų kieta dedu truputi daugiau sluoksnių ... apie 6-7 plonokus sluoksnius (gal 8 nelabai skaičiuoju, bet apytikriai 6 sluoksnius) ir ilgai ir kantriai veliu smile.gif tiesiog reikia ilgiau pavelti ir viskas išeis mirksiukas.gif

Ačiukas.Šiandien šiaušiu vilnos pirkt ir bandysiu, bandysiu. cool.gif g.gif 4u.gif
Atsakyti
Pasirodau ir aš savo tašiuką:
user posted image
Pamušalas:
user posted image
Mano antrasis.. ax.gif Pirmąjį gal prieš 2 ar 3 metus vėliau kursuose (kažkokia aš tik mąstanti ir niekaip neprisiruošianti pasitaškyt vandens ir muilo baloj valtiniautoja), tai vaje vaje, koks nedaveltas buvo (kaip vėliau supratau) lotuliukas.gif
Šį kartą, atrodo, suvėliau gerai, bet vis tiek man jis truputį burbuliuojasi ten, kur į nugarą trinasi ir šiek tiek viršuje, prie užtrauktuko.. verysad.gif Jau spėjau panešioti vakar ir šiandien.. Ir nežinau dabar, tai praeis ar ne (ne kartą skaičiau, jog pradžioj nusiburbuliavo, o po to nustojo).. O gal iš tiesų nedavėliau? Ką profesionalės pasakytų apie mano darbelį? g.gif
Atsakyti
sveikos,
as irgi veliu (tik rankines dar nebandziusi), bet jusu groziai -tai nerealus. Saunuoles Jus smile.gif
o stai mano darbeliai biggrin.gif siaip jau "specializuojuosi" pirties kepuriu velime.
http://juperi.veltinis.lt
Atsakyti
Chuliganka, nuostabi rankinė wub.gif thumbup.gif tie burbuliukai super thumbup.gif labai gražu wub.gif o dėl burbulavimosi nelabai žinau... bet man ir ties nugaros pusėj rankinė truputi burbuluojasi..matyt taip jau yra dėl vilnos..bet nežinau ar tai liaujasi... gal kuri daugiau vėlusi rankinių galės ką paaiškinti, papasakoti?
Atsakyti
Chuliganka labai originali tavo taške 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
aha wub.gif tongue.gif
Atsakyti
Superine rankine!! Tie burbuliai taip fainai islinde.. wub.gif
Atsakyti
Ačiū, mergaitės, už gerą žodį mano tašikei 4u.gif
Tik vis dar knieti sužinot daugiau apie tą burbuliavimąsi.. Vis svarstau, ar ardyt lauk pamušalą ir dar pavelti, ar numot ranka ir taip nešiot.. g.gif
Atsakyti