Įkraunama...
Įkraunama...

Veltos rankinės, piniginės, įvairūs dėkliukai

ohohoho kokia thumb_yello.gif Čia tavo purmoji? blink.gif Ne nu niekaip nesuprantu kaip jūs padarot tokius tikslius piešinius blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bububla: 02 kovo 2008 - 21:58
[quote=Gintaryte,2008 03 01, 01:28]
o i dekliuka veltinukas tiesiog iklijuotas? g.gif
labai grazu thumbup.gif

Ačiū smile.gif Taip klijuotas momentu.
Silke, puikus rankinukas wub.gif wub.gif
Atsakyti

111dalia, bububla, RAJa, tautki ačiū už gerus žodžius mano tašikui bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silke:): 04 kovo 2008 - 12:08
QUOTE(tautki @ 2008 02 27, 12:27)
Taigi kukliai rodausi su akiniu dėklu
user posted image
user posted image

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif grazu smile.gif
Atsakyti
Silke- nereali rankinė- aguonų motyvas wub.gif , o rankenos priveltos ar prisiūtos?- aš jau rankinę nors ir šiandien- bet su rankenom man problemos. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(gutė* @ 2008 03 04, 22:57)
Silke- nereali rankinė- aguonų motyvas wub.gif , o rankenos priveltos ar prisiūtos?- aš jau rankinę nors ir šiandien- bet su rankenom man problemos. cool.gif


O kokios problemos? Klausk, bandysim bendrom jėgom išsiaiškint mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gutė* @ 2008 03 05, 00:57)
Silke- nereali rankinė- aguonų motyvas wub.gif , o rankenos priveltos ar prisiūtos?- aš jau rankinę nors ir šiandien- bet su rankenom man problemos. cool.gif


ačiū, ačiū. rolleyes.gif Rankenos priveltos. Vakar jau ir pamušalą įsisiuvau su kišenikėmis , kaip priklauso.... biggrin.gif
Atsakyti
[quote=silke:),2008 03 02, 12:18]
noriu parodyti savo pirmą rankinę, ruošiaus ruošiaus ir pagaliau prisiruošiau padaryti ax.gif

Silke - tavo pirmoji rankine super thumbup.gif labai labai grazi? o kokiam kilimelij veli?
Atsakyti
[quote=Gintaryte,2008 03 07, 01:04]
[quote=silke:),2008 03 02, 12:18]
noriu parodyti savo pirmą rankinę, ruošiaus ruošiaus ir pagaliau prisiruošiau padaryti ax.gif

Silke - tavo pirmoji rankine super thumbup.gif labai labai grazi? o kokiam kilimelij veli?
[/quote]

Dėkui wub.gif
tai, kad ne kilimėlį, o burbulinėj plėvelėj, nors man kažkaip nepatogu su ja...matyt, dar nesu įpratus su ja....o gal reikės žaliuzių galą nusipirkti??? g.gif
Atsakyti
Pirmas dėkliukas ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pienės_Pūkas @ 2008 03 11, 15:03)
Pirmas dėkliukas  ax.gif

user posted image



grazu labai wub.gif
merginos patarkit kaip velti rankine? Kaip rankenas pritvirtinti unsure.gif
ir dar gal kuri i az ar i foruma galite kokia nuorodele atsiusti kaip tapkutes velti mirksiukas.gif nes jau 2 karta bandziau ir tenka ismesti kalna vilnos verysad.gif
Atsakyti
temoje:pirštinės,šlepetės,kojinės batukai pačiame pirmame puslapyje yra nuoroda :"kaip velti tapkutes" viskas paaiškinta su nuotraukom smile.gif
sekmės;)
Atsakyti