Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenės

Labas 4u.gif
Turiu keleta liemeniu ideju,be schemuciu, gal kas patiks. Sekmes 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Turiu stai tokius modeliukus, bet be schemu:

user posted image

user posted image

O sita su schemom:

user posted image

user posted image
Atsakyti
sveikos, sugalvojau ir as sau liemene nusimegzti. ji bus su pynem, tik nesugalvoju kaip nugara megzti? su pynem ar be?
Atsakyti
Jeigu pynes ypatingos tai nugara gali buti megzta ir paprastu rasteliu. Nors man graziau abi puses vienodos, bet tai jau skonio reikalas. tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivulka78: 31 sausio 2008 - 10:22
Sveikutės, ir aš noriu liemenės. Bet noriu nertos. Labai gražūs jūsų darbeliai thumbup.gif Gal galit dar ką nors pasiūlyti?
Atsakyti
man is galvos neiseina megzta skrituline liemene blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Krirma @ 2008 02 05, 14:55)
Sveikutės, ir aš noriu liemenės. Bet noriu nertos. Labai gražūs jūsų darbeliai  thumbup.gif  Gal galit dar ką nors pasiūlyti?


buvau kazkurioj temoj idejus savo nerta-apvalai liemene 4u.gif
gali uzeiti cia rasi ja 4u.gif
http://public.fotki....mano-mezginiai/
Atsakyti
o as sita jau seniai zaviuosi, tik niekaip neprisiruosiu... Bet tikiuosi ateis ir jos laikas smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mate @ 2008 02 05, 15:11)
o as sita jau seniai zaviuosi, tik niekaip neprisiruosiu... Bet tikiuosi ateis ir jos laikas smile.gif
user posted image


Mate, kokia sauni liemene thumbup.gif gal turi schemute? maziau reiktu sukt galva blush2.gif
Atsakyti
Taip taip, ir as laaabai norciau sitos liemenes schemutes ax.gif Noooriu sito zavaus dalykelio thumbup.gif
Atsakyti
liemene thumbup.gif ir taip dailei atrodo drinks_cheers.gif
Atsakyti
Neturiu tos lemenes schemos schmoll.gif
galvojau, kad reikes pasidejus foto sifruot... uztat ir neprisiruosiu niekaip jos pradeti... Mergaites, jei kuri atrstumet jos schemutes (gal kur nors rusaiciu forumuose ar kitur) - pasidalinkit , gerai? smile.gif
Atsakyti