Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenės

darbeliai visų super net trūksta žodžių thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
ir aš nunarpliojau vyrui liemenę tai rodomės blush2.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2009 01 09, 11:25)
darbeliai visų super net trūksta žodžių  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif 
ir aš nunarpliojau vyrui liemenę tai rodomės  blush2.gif
[img]

labai grazi liemene wub.gif
Atsakyti
Labai įdomi pynė susukta wub.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Na pirmiausia, tai pasisakysiu, kad mezgėja iš manęs ne kokia, bet numezgusi kelias poras mažyliui kojinių sau liemenę pradėjau. Jau kaip ir laikas išimt pažastį, bet nežinau po kiek akių, kad gražiai gautųsi. Buvau anksčiau susiradusi, bet neišsisaugojau, o dabar neberandu, prašau pagalbos. ax.gif Kiek atsimenu tai ten rašė, kad berods kas antroj eilutėj išiminėt ir gal kuri gali surašyt skaičiukus po kiek akių nuimt?... Viso akių apie 80.
Atsakyti
Tiek cia visokiu grozybiu kad akys tik raibsta blink.gif
Noreciau suneliui numegzti liemene, bet esu galim sakyk naujoke, tai gal kas paaiskintu ar shema idetu kaip tai padaryti. Na o virbalu storis suprantu turetu buti kaip ir siulu?
Ir is kokiu siulu geriausiai megzti, kad nebutu labai stora liemene, ne ziemine 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstienute @ 2009 01 11, 14:53)
Tiek cia visokiu grozybiu kad akys tik raibsta blink.gif
Noreciau suneliui numegzti liemene, bet esu galim sakyk naujoke, tai gal kas paaiskintu ar shema idetu kaip tai padaryti. Na o virbalu storis suprantu turetu buti kaip ir siulu?
Ir is kokiu siulu geriausiai megzti, kad nebutu labai stora liemene, ne ziemine  4u.gif


virbalų storį visada rekomenduoja ant siūlų įpakavimo. šonai mezgami tiesiai o kaip nuleisti rankoves ir kaklą įkeliu schemą tikiuosi Lizarde nesupyks kad pasinaudojau jos puslapiu
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2009 01 11, 14:25)
virbalų storį visada rekomenduoja  ant siūlų įpakavimo. šonai mezgami tiesiai o kaip nuleisti rankoves ir kaklą įkeliu schemą tikiuosi Lizarde nesupyks kad pasinaudojau jos puslapiu
user posted image



Aciu jums labai ploja.gif
Atsakyti
Vogels ,daili liemene thumbup.gif 4u.gif

O cia mano nauja liemene dukrai

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(janike1 @ 2009 01 11, 17:23)
O cia mano nauja liemene dukrai


thumbup.gif thumbup.gif daili liemenė ir pynė įdomi mirksiukas.gif
Atsakyti
Vogels o kaip kakliuka apdailinai? vyras turetu labai dziaugtis
Atsakyti
Radau idomu modeliuka ir dalinuosi su jumis
user posted image
Atsakyti
Gal žinote nuorodą pas rusaites forume apie liemenes? Man su rusų k. ne pyragai, tai nesugebu rast. Būčiau dėkinga aciuks.gif
Atsakyti