Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenės

QUOTE(Ingese @ 2008 12 07, 18:31)
Gal turite nurodytos liemenes schemute?
Butu smagu jei pateiktumete...


tikrai grazuole liemene wub.gif jau jei atsrastu schemute tai ir as sau tokia megsciau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nekava @ 2008 12 08, 13:03)
tikrai grazuole liemene  wub.gif  jau jei atsrastu schemute tai ir as sau tokia megsciau  thumbup.gif


Tai kad čia ir be schemučių labai aišku viskas.. g.gif

2 geros, 2 blogos.., o viduryje blogosiomis megzti, o po to su vąšeliu tinkliuką apnerti.. ax.gif
Atsakyti
Mergaites, ar pamenat ta ruda liemene, kur Eva Langoria apsivilkusi? Gal kas zinote kaip tos detales susiuti? g.gif Man niekaip nesigauna. verysad.gif Gal kas turit schemuta ar ka. Aciu. 4u.gif
Atsakyti
sveikos visos 4u.gif
gal galit kuri pasakyt, sitai liemenei rankovytes ten apacioj islaidytos truputi ar paprastas uzbaigimas padarytas? nesuprantu ax.gif http://keep4u.ru/ful...1afcf80b9ba/jpg
Atsakyti
QUOTE(pyragiuke @ 2008 12 10, 16:03)
sveikos visos  4u.gif
gal galit kuri pasakyt, sitai liemenei rankovytes ten apacioj islaidytos truputi ar paprastas uzbaigimas padarytas?  nesuprantu  ax.gif  http://keep4u.ru/ful...1afcf80b9ba/jpg

aš kiek įžiūriu tai nuleista,nes net pagal pynių eiles matosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2008 12 10, 14:08)
aš kiek įžiūriu tai nuleista,nes net pagal pynių eiles matosi  mirksiukas.gif


aisku. aciukas 4u.gif reiks kazkaip sumastyt kaip cia padarius g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2008 12 04, 14:19)
O mes lauksim rezultato mirksiukas.gif  4u.gif

niu va Asarele,as kur buvus kur nebuvus smile.gif iskilo man klausimas,susiradau kiaurarasti kuris gana lengvas,nusimezgiau pavyzdeli,dabar jau noriu pradet tavo grozi megzt ir iskilo toks klausimelis,tas virsus staciakampio tipo?niekur ten i gala nesiaureja?Gal galetum ismatuot vienos detales ploti?As atsiprasau kad taip prasau,bet labai man grazus tavo darbelis,noriu ir as panasaus blush2.gif buciau labai dekinga uz paaiskinimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karalaite28 @ 2008 12 11, 23:15)
niu va Asarele,as kur buvus kur nebuvus smile.gif iskilo man klausimas,susiradau kiaurarasti kuris gana lengvas,nusimezgiau pavyzdeli,dabar jau noriu pradet tavo grozi megzt ir iskilo toks klausimelis,tas virsus staciakampio tipo?niekur ten i gala nesiaureja?Gal galetum ismatuot vienos detales ploti?As atsiprasau kad taip prasau,bet labai man grazus tavo darbelis,noriu ir as panasaus blush2.gif buciau labai dekinga uz paaiskinimus  4u.gif

Aš mezgiau trapecijos formos mirksiukas.gif 4u.gif . Mezgant stačiakampio, manau bus nepatogu g.gif . O va su pamatavimu, tai tikrai nepagelbėsiu blush2.gif , nes viena liemenė jau turi šeimininkę, o kita iškeliavo į mugę jos ieškoti ax.gif . Bet kažkuri mergikė regis buvo įkėlusi nuorodėlę rusaičių bemezgančių g.gif , o ten nėra brėžinuko su išmatavimais? Matai dar tas išmatavimas: nu gi jei skirtingo dydžio drabužius dėvime, galų gale siūlų storis gali skirtis ir t.t.t........ Aš pripratus viską iš akies ir tiesa sakant, visai nereikia man tų brėžinių, nei aš juos skaityti moku lotuliukas.gif . Na permesk centimetrą ir išsimatuok, manau nuo bambos iki juosmens, o ant siūliukų etiketės yra užrašyta kiek ten 10 cm akių reik užmest. Tai va bent apytikriai susižinosi kiek akių užmest. O paskuj iš kraštų kas kažkiek eilių pridėk po akių. Aš regis 12, t.y. po 6 vienoj ir kitoj pusėj pridėjau. Ir kitą palą taip pat megzk.
Na nepyk, jei neaiškia, nes aiškintoja iš manęs prasta doh.gif blush2.gif . Ne iš mandrumo kokio, tiesiog matyt neduota tai ax.gif . Jau geriau parodyt kaip tai daryt, o dar lengviau numegzt, tik neaiškint....... blush2.gif
Na manau bendrom jėgom išsiaiškinsim 4u.gif
Atsakyti
Karalaite 28, įdedu ką turiu bigsmile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2008 12 12, 12:43)
Karalaite 28, įdedu ką turiu bigsmile.gif

Na va thumbup.gif daba bus mezgėjėlei lengviau mirksiukas.gif 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2008 12 12, 00:29)
Aš mezgiau trapecijos formos  mirksiukas.gif  4u.gif .

viskas gerai 4u.gif aciu 4u.gif as irgi nemegstu aiskinti,na nemoku,man irgi geriau rodyti nei aiskinti smile.gif na su ta trapecija ziuresim kas gausis,kazka bandysiu kombinuot smile.gif

QUOTE(Ristina @ 2008 12 12, 13:43)
Karalaite 28, įdedu ką turiu bigsmile.gif
http://s58.radikal.r...f1393cad74d.jpg[/img][/url]

aciu labai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Ašarėlė @ 2008 12 12, 00:29)
Aš mezgiau trapecijos formos  mirksiukas.gif  4u.gif .

dabar juokiuosi is saves,zinai,kuo daugiau skaitau tavo parsyma,tuo aiskiau viskas darosi lotuliukas.gif jau viska supratau kaip issimatuot ir nuo ko pradet megzt,as gi tundra buciau ne taip pradejus megzt,o dabar aisku jau smile.gif
Atsakyti
Labas, prisiskaičius jūsų forumo, man irgi mezgimo manija užėjo biggrin.gif
Noriu pasirodyti savo paskutinę liemenę liemene
Atsakyti