Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenės

Idejoms
user posted image
user posted image
newyear.gif newyear.gif
user posted image
user posted image
000054.gif 000054.gif 000054.gif 000054.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Katuks,labai grazios liemenes ir sijonukai...tiesiog pasaka... 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Laba,
as su prasymu pas jus pagelbet smile.gif

QUOTE(Ašarėlė @ 2008 11 01, 17:06)
Dar viena mano liemenė  4u.gif

user posted image


labai patiko si liemene,rasto aprasyma irgi skaiciau,tik gal galit man kas paaiskint kaip pats mezginys mezgamas,na ta prasme kaip as suprantu mezgama virsutine dalis,ta eglute,o apacia kaip damezgama?Padekit,please... ax.gif
Atsakyti
a,DAR PAMIRSAU,KOKS PLOTIS TOS VIENOS JUOSTOS? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karalaite28 @ 2008 12 03, 17:06)
a,DAR PAMIRSAU,KOKS PLOTIS TOS VIENOS JUOSTOS? smile.gif

Čia yra schemutė, kurią šiandien visai netyčia radau. Nors spėju, kad prancūziškai, bet gal bent piešinukas padės ax.gif .
Atsakyti
arba rusiskai
Atsakyti
QUOTE(Karalaite28 @ 2008 12 03, 15:27)
Laba,
as su prasymu pas jus pagelbet smile.gif
labai patiko si liemene,rasto aprasyma irgi skaiciau,tik gal galit man kas paaiskint kaip pats mezginys mezgamas,na ta prasme kaip as suprantu mezgama virsutine dalis,ta eglute,o apacia kaip damezgama?Padekit,please... ax.gif

Apačią primezgiau surinkusi akis mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(morta-sigita @ 2008 12 03, 19:34)
Čia yra schemutė, kurią šiandien visai netyčia radau. Nors spėju, kad prancūziškai, bet gal bent piešinukas padės  ax.gif .



QUOTE(Lusasita @ 2008 12 03, 20:28)



QUOTE(Ašarėlė @ 2008 12 03, 23:20)
Apačią primezgiau surinkusi akis  mirksiukas.gif  4u.gif

aciu labai uz atsakymus,bandysiu narpliot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karalaite28 @ 2008 12 04, 13:12)
aciu labai uz atsakymus,bandysiu narpliot smile.gif

O mes lauksim rezultato mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2008 12 04, 14:19)
O mes lauksim rezultato mirksiukas.gif  4u.gif

na dar kol sulauksit,tai reiks n kartu man patart blush2.gif as nert tai moku,o va su mezgimu truputi sunkiau rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos merginos, as pradedancioji mezgeja sugalvojau savo busimam leliui numegzti liemenyte pradziai nuo to pradedu. Ir niekaip nesuprantu kaip reik uzbaigti gamini kakla daryt noriu kvadratini ka daryt su tom akim kur kaklas bus? ir su tom kaip numegziu peti?ar galit paaiskinti labai busiu dekinga.
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 10 27, 15:29)
Sveikos mergičkos  4u.gif
Šeštadieni buvau Casa Lanoj ir nupirkau sesei siūlus liemenei.., labai fainučiai  wub.gif  Sudėtis 65% vilnos, 25% šilko ir dar sintetikos yra.. Nu bet jau kaina  doh.gif  50gr/200 metru - 12.95 Lt
Dabar galvoju, kad ir pačiai tokių reikia štai tokiai liemenei , bet nežinau kiek kamuoliukų pirkti, gal patartumėt?  ax.gif


Gal turite nurodytos liemenes schemute?
Butu smagu jei pateiktumete...
Atsakyti