Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenės

QUOTE(nuosirdi @ 2008 11 23, 14:21)
Mano labai paprastute liemene/tunika dukrai ax.gif (as tik megeja, nepeikit stipriai)


Labai daili liemene thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2008 11 23, 17:31)
Labai daili liemene thumbup.gif

Aciu wub.gif
Atsakyti
Merginos kas galit pasakyti kaip numegzti sias pynutes
user posted image
Atsakyti
na va, pagaliau ir as baigiau savo issvajota liemene bigsmile.gif tik dar reiks apnert virsutini krasta, nes labai jau jis laisvas. matyt per daug akiu uzdejau paciai liemenytei ax.gif rodau savo meno kurini lotuliukas.gif

user posted image user posted image

nu ir sunku paciai save nufotkint doh.gif

skarota, tokia pynute as mezgiau is 16 akiu, 1) pirmas keturias nusikeliau ant trecio virbalo uz mezginio, 2) kitas keturias ismezgiau, 3) paskui ismezgiau tas kur nusikeliau uz mezginio, 4) sekancias keturias akis vel nukeliau ant virbalo tik jau pries mezgini 5) paskutinias keturias akis likusias ant pagrindinio virbalo ismezgiau, 6) ismezgu tas nukeltasias 4 akis. tikiuos suprantamai paaiskinau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pyragiuke: 24 lapkričio 2008 - 17:12
QUOTE(pyragiuke @ 2008 11 24, 17:57)
na va, pagaliau ir as baigiau savo issvajota liemene  bigsmile.gif  tik dar reiks apnert virsutini krasta, nes labai jau jis laisvas. matyt per daug akiu uzdejau paciai liemenytei  ax.gif  rodau savo meno kurini  lotuliukas.gif

user posted image

nu ir sunku paciai save nufotkint  doh.gif

skarota, tokia pynute as mezgiau is 16 akiu, 1) pirmas keturias nusikeliau ant trecio virbalo uz mezginio, 2) kitas keturias ismezgiau, 3) paskui ismezgiau tas kur nusikeliau uz mezginio, 4) sekancias keturias akis vel nukeliau ant virbalo tik jau pries mezgini  5) paskutinias keturias akis likusias ant pagrindinio virbalo ismezgiau, 6) ismezgu tas nukeltasias 4 akis. tikiuos suprantamai paaiskinau  mirksiukas.gif

koks grozis wub.gif wub.gif
ir spalva thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mime @ 2008 11 24, 15:04)
koks grozis wub.gif  wub.gif
ir spalva thumbup.gif


aciu 4u.gif
Atsakyti
pyragiuke labai faina liemenė wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
[quote=nuosirdi,2008 11 23, 15:21]
Mano labai paprastute liemene/tunika dukrai ax.gif (as tik megeja, nepeikit stipriai)


Labai dailus darbelis ir dukrytei labai tinka thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
user posted image


Liemenėje pynė platesnė, bet mezgimo principas tas pat, kaip paveikslėlyje (tereikės megzti iš didesnio akių skaičiaus).

user posted image
Atsakyti
pagaliau pabaigiau ir as savo liemene smile.gif bet kad liemenes storina, tai cia tikslu kaip pirstu i aki doh.gif kai nufotkinsiu kokia lieknesne poza, pasirodysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pyragiuke @ 2008 11 24, 16:57)
skarota, tokia pynute as mezgiau is 16 akiu, 1) pirmas keturias nusikeliau ant trecio virbalo uz mezginio, 2) kitas keturias ismezgiau, 3) paskui ismezgiau tas kur nusikeliau uz mezginio, 4) sekancias keturias akis vel nukeliau ant virbalo tik jau pries mezgini  5) paskutinias keturias akis likusias ant pagrindinio virbalo ismezgiau, 6) ismezgu tas nukeltasias 4 akis. tikiuos suprantamai paaiskinau  mirksiukas.gif


QUOTE(Alta @ 2008 11 24, 21:08)
Liemenėje pynė platesnė, bet mezgimo principas tas pat, kaip paveikslėlyje (tereikės megzti iš didesnio akių skaičiaus).
user posted image

Ačiū už pagalbą 4u.gif 4u.gif
O kas kelinta eilė reikia daryti tuos pynučių kryžminimus? Jei aš darysiu pynutes iš 20 a., po 5 a. kiekvienai pynutėlei, tai kelintoje eilėje turėčiau vėl daryti tuos sukryžiavimus, kad gražiai gautusi. (Matot aš tokia pradedančioji mezgėja, todėl kyla daug klausimėlių blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(skarota @ 2008 11 25, 07:19)
Ačiū už pagalbą  4u.gif  4u.gif
O kas kelinta eilė reikia daryti tuos pynučių kryžminimus? Jei aš darysiu pynutes iš 20 a., po 5 a. kiekvienai pynutėlei, tai kelintoje eilėje turėčiau vėl daryti tuos sukryžiavimus, kad gražiai gautusi. (Matot aš tokia pradedančioji mezgėja, todėl kyla daug klausimėlių  blush2.gif )


as kai mezgiau sita pyne is 16 akiu, tai sukeitimus darydavau 9eilej mirksiukas.gif
pries megzdama kiekviena nauja rasta as ji pasibandau megzdama maza meginuka ir jei reikia kanors patobulinu pagal save ax.gif
Atsakyti