Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenės

QUOTE(pyragiuke @ 2008 11 07, 18:47)
o kiek eiliu pamegzt sukeitus akis vietom?

Aš sukeitus grįžtu ir tada dar vieną eilė numezgu, vėl grįžtu ir tada keičiu 4u.gif
g.gif Tai išeina 1 eilė keičiu, 2 eilė blogoji pusė, 3 eilė mezgu pagal raštą (geros ir blogos tarpuose tarp pynučių), 4 eilė blogoji pusė, 5 eilė vėl keičiu 4u.gif
doh.gif nu gal suprasi, nemoku visiškai aiškint blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2008 11 07, 17:27)
Aš sukeitus grįžtu ir tada dar vieną eilė numezgu, vėl grįžtu ir tada keičiu  4u.gif
g.gif Tai išeina 1 eilė keičiu, 2 eilė blogoji pusė, 3 eilė mezgu pagal raštą (geros ir blogos tarpuose tarp pynučių), 4 eilė blogoji pusė, 5 eilė vėl keičiu  4u.gif
doh.gif nu gal suprasi, nemoku visiškai aiškint  blush2.gif


supratau 4u.gif aciukas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pyragiuke @ 2008 11 07, 19:46)
supratau  4u.gif  aciukas  mirksiukas.gif

karsta.gif karsta.gif karsta.gif thumbup.gif
Atsakyti
merginos negi niekas nemezga tos liemenes blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidilutė @ 2008 11 09, 11:15)
merginos negi niekas nemezga tos liemenes blink.gif

Aš mezgu. Tik sustojau - liko pusė skverno, bet pavargo akys į juodą siūlą žiūrėti, tai pradėjau dukrai linksmesnį mezginį megzti.
Nesupratau, apie kokią gumikę klausei - aš mezgu tik siūlais, jokių gumelių neįmezgu.
Atsakyti
Ne visai liemenė, bet... 4u.gif Rankovės turėjo būti trumpesnės, bet sumezgiau siūlus, kad neliktų galų
user posted image

Jei kam prireiktų rašto, jis ČIA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulėlydis*: 10 lapkričio 2008 - 08:13
QUOTE(Laisvė @ 2008 11 09, 15:01)
Aš mezgu. Tik sustojau - liko pusė skverno, bet pavargo akys į juodą siūlą žiūrėti, tai pradėjau dukrai linksmesnį mezginį megzti.
Nesupratau, apie kokią gumikę klausei - aš mezgu tik siūlais, jokių gumelių neįmezgu.


na as taip pavadinau ta rasta viena gera viena bloga lotuliukas.gif ant rankoviu tai yra pora eiliu tokiu ismegsta o va liemenes apacioje nesimato unsure.gif tai as ir nezinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2008 11 10, 08:13)
Ne visai liemenė, bet... 4u.gif Rankovės turėjo būti trumpesnės, bet sumezgiau siūlus, kad neliktų galų
Jei kam prireiktų rašto, jis ČIA

Labai simpatiškas mezginukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidilutė @ 2008 11 10, 12:01)
na as taip pavadinau ta rasta viena gera viena bloga lotuliukas.gif ant rankoviu tai yra pora eiliu tokiu ismegsta o va liemenes apacioje nesimato unsure.gif tai as ir nezinau g.gif

Sveika, siandien as pradejau taip pat megzti ta liemene, nemezgiau jokios gumikes, tiesiog is karto pradejau perliniu rastuku mirksiukas.gif kolkas vaizdelis neblogas, tikiuosi ir rezultatas toks pats bus bigsmile.gif
Atsakyti
Dar viena mano liemenė. Modelis ir raštas tas pats kaipneperseniausiai jau rodytosios, tik siūliukai šiuo kart margiukai smile.gif mirksiukas.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Ašarėlė, super! wub.gif modeliuka jau ivertinom, o si spalvyte- man graziausia wub.gif wub.gif labai grazus darbelis.
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2008 11 10, 16:19)
Dar viena mano liemenė. Modelis ir raštas tas pats kaipneperseniausiai jau rodytosios, tik siūliukai šiuo kart margiukai  smile.gif  mirksiukas.gif



Labai labai daili ir simpatiska liemene. wub.gif Net as uzsimaniau tokios... ax.gif
Atsakyti