Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenės

QUOTE(LeTa-BeTa @ 2008 11 03, 11:06)
labai graži thumbup.gif kaip tik kažko panašaus ieškojau ax.gif gal galima raštelį ir kokį brėžinuką? blush2.gif

Raštelį kai turėsiu daugiau laiko parašysiu, o brėžinuko jokio neturiu 4u.gif Čia jau taip primityvu, kad neįsivaizduoju kam jis ir reikalingas g.gif
Atsakyti
Žadėtasis raščiukas: „Eglutės“ 4u.gif

Apmetamos 27 akys.
1EILĖ - 2 akys sumezgamos kartu gerai iš apačios (visur taip šiame rašte), 4 gerosios. -1 užmetimas, 1 geroji, 1 užmetimas, 4 gerosios, 3 akys sumezgamos kartu gerai iš apačios, 4 gerosios-, 1 užmetimas, 1 geroji, 1 užmetimas, 4 gerosios, 2 akys sumezgamos kartu;

2 EILĖ ir visos kitos lyginės eilės - visos išvikščiosios akys;

3 EILĖ - 2 akys sumezgamos kartu, 3 gerosios, -1užmetimas, 3 gerosios, 1 užmetimas, 3 gerosios, 3 akys sumezgamos kartu, 3 gerosios-, 1 užmetimas, 3 gerosios, 1 užmetimas, 3 gerosios, 2 akys sumezgamos kartu;

5 EILĖ - 2 akys sumezgamos kartu, 2 gerosios, -1 užmetimas, 1 geroji, 1 užmetimas, 3 akys sumezgamos kartu, 1 užmetimas, 1 geroji, 1 užmetimas, 2 gerosios, 3 akys sumezgamos kartu, 2 gerosios-, 1 užmetimas, 1 geroji, 1 užmetimas, 3 akys sumezgamos kartu, 1 užmetimas, 1 geroji, 1 užmetimas, 2 gerosios, 2 akys sumezgamos kartu;

7 EILĖ - 2 akys sumezgamos kartu, 1 geroji, *1 užmetimas, 3 gerosios, 1 užmetimas, 2 akys sumezgamos kartu, 2 gerosios, 1 užmetimas, 1 geroji, 3 akys sumezgamos kartu, 1 geroji*, 1 užmetimas, 3 gerosios, 1 užmetimas, 2 akys sumezgamos kartu, 2 gerosios, 1 užmetimas, 1 geroji, 2 akys sumezgamos kartu;

9 EILĖ - 2 akys sumezgamos kartu, *1 užmetimas, 1 geroji, 1 užmetimas, 3 akys sumezgamos kartu, 1 užmetimas, 1 geroji, 1 užmetimas, 3 akys sumezgamos kartu, 1 užmetimas, 1 geroji, 1 užmetimas, 3 akys sumezgamos kartu*, 1 užmetimas, 1 geroji, 1 užmetimas, 3 akys sumezgamos kartu, 1 užmetimas, 1 geroji, 1 užmetimas, 3 akys sumezgamos kartu, 1 užmetimas, 1 geroji, 1 užmetimas, 2 akys sumezgamos kartu;
Kartojama nuo 1 eilės 4u.gif

Mezgėjėlės, šitai liemenei tinka ir daugelis kitų raščiukų mirksiukas.gif ir nebūtina gi megzt būtent tokiu pat kaip numegzta mano smile.gif 4u.gif Ir kiekvienos bus kitokia ir savita liemenė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2008 11 01, 18:06)
Dar viena mano liemenė  4u.gif

user posted image


thumbup.gif liemene 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2008 11 03, 17:44)
Žadėtasis raščiukas: „Eglutės“  4u.gif
...Mezgėjėlės, šitai liemenei tinka ir daugelis kitų raščiukų  mirksiukas.gif ir nebūtina gi megzt būtent tokiu pat kaip numegzta mano smile.gif  4u.gif Ir kiekvienos bus kitokia ir savita liemenė  mirksiukas.gif

už raštelį ačiū, o užuominą supratau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2008 11 04, 12:33)
už raštelį ačiū, o užuominą supratau ax.gif

Prašom 4u.gif . O dėl užuominos, tai tikrai nieko neturėjau blogo omenyje ir juolab nenorėjau įžeisti mirksiukas.gif . Tiesiog yra tokių modeliukų, kuriems galima parinkti įvairius ir vieną už kitą gražesnius raštelius mirksiukas.gif . Modeliuko, pagal kurį mezgiau, irgi buvo kitoks raštelis 4u.gif ir siūliukai taipogi mirksiukas.gif . Rinkausi kas būtent man pačiai patiko smile.gif . Juk kiekviena mes norim būti išskirtinė ir išsiskirti iš minios, tad ir būkim flirt.gif ta viena vieninetelė wub.gif .
Sėkmės ir būtinai savo grožiu palepink mūsų akis wub.gif 4u.gif
Atsakyti
[quote=Krirma,2008 11 02, 14:06]
prasom pasirodyt mirksiukas.gif
Papildyta:

buvo kažkur praeitoje temoje rodyta tokia žaliai ruda ax.gif, šalis rodomas šalių temoje toks violetiniai rožinis, o siūlus pirkau gerosios vilties mezgimo siūlų parduotuvėje, kaip tiksliai ji vadinasi nežinau blink.gif ,bet maniškiai turi truputį mocheros, tai pūkeliai kaip minėjau visur atsiranda doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamy 24: 04 lapkričio 2008 - 13:18
Ašarėlė, o nugaroj Tavo liemenė irgi susikryžiavus? Tai čia tokie tipo ilgi šalikai, aš nesenai bolero tokį kaip ilgą šaliką baigiau- nu jau kantrybės reikėjo, pati savim džiaugiuosi.
Atsakyti
QUOTE(LĖTA @ 2008 11 04, 13:33)
Ašarėlė, o nugaroj Tavo liemenė irgi susikryžiavus? Tai čia tokie tipo ilgi šalikai, aš nesenai bolero tokį kaip ilgą šaliką baigiau- nu jau kantrybės reikėjo, pati savim džiaugiuosi.

Taip, ir nugara lygiai lygiai tokia pati 4u.gif . Tik aš nevisai šalikus mezgiau, o tokius du gabalus trapecijos formos 4u.gif
Man kažkaip šis labai smagiai mezgėsi. Tik pirmasis gabaliukas kiek ilgėliau, kol raštą mintinai doh.gif išmokau 4u.gif
Atsakyti
Ašarėle sakyk kaip megzti ta pyne plonaja, kuri salia tu viduriniu? nu niekaip negaunas man verysad.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(pyragiuke @ 2008 11 07, 18:36)
Ašarėle sakyk kaip megzti ta pyne plonaja, kuri salia tu viduriniu? nu niekaip negaunas man  verysad.gif


Ta pynutė mano tradicinė iš keturių akių, kurių po 2 akis sukeiti vietom 4u.gif , t.y. pirmas dvi nukeli ir išmezgi 3 ir 4 akis, o po to 1 ir 2 akis doh.gif . Nu prasta aiškintoja iš manęs blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2008 11 07, 16:45)
Ta pynutė mano tradicinė iš keturių akių, kurių po 2 akis sukeiti vietom  4u.gif , t.y. pirmas dvi nukeli ir išmezgi 3 ir 4 akis, o po to 1 ir 2 akis  doh.gif . Nu prasta aiškintoja iš manęs  blush2.gif


o kiek eiliu pamegzt sukeitus akis vietom?
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2008 10 30, 17:30)
user posted image
Pradėjau šitokią. Tiksliau - jau įpusėjau. Ale visą vaizdą gadina tas ripsas  doh.gif  Nugaroje dar nieko, bet priekis - tragedija. Pasimečiau. Matyt, ardysiu ir kitą megsiu.

sveikos merginos 4u.gif labai patiko si liemene wub.gif noriu pradeti ja megsti ir man iskilo klausimas ar reikia cia gumike megsti ar ne g.gif
Atsakyti