Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenės

QUOTE(katuks @ 2008 10 30, 15:31)
o aš ką tik užbaigiau keistoką "kelininko" liemenę dukrai. biggrin.gif
man tai ji per ryški, bet dukrai patinka. ir raštas ne pats geriausias, bet vėlgi, dukra pati rinkos. na, tegul nešioja, kaip vaikui visai gerai atrodo

user posted image

grazu thumbup.gif ypac toki niuru rudeni labai praskaidrina nuotaika. as tokios spalvos megztini turiu. apsirengiu, kai blogas oras
Atsakyti
Katuks, labai graži liemenė, ir raščiukas originalus thumbup.gif Gerai čia pavadinai - kelininko - ne iš karto supratau lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image
Pradėjau šitokią. Tiksliau - jau įpusėjau. Ale visą vaizdą gadina tas ripsas doh.gif Nugaroje dar nieko, bet priekis - tragedija. Pasimečiau. Matyt, ardysiu ir kitą megsiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laisvė: 30 spalio 2008 - 15:45
QUOTE(neringata @ 2008 10 29, 20:27)
... rodausi su savo liemene blush2.gif kad jūs žinotumėt kaip aš po darbo paknopstom lėkiau į parduotuvę sagos pirkt, kol neuždarė, kad galėčiau pagaliau čia pasidemonstruoti doh.gif  lotuliukas.gif


šaunuolė thumbup.gif čia tipo, aš išprovokavau? hihihi.gif bet ir nesigailiu, kad paskubinau sagos pirkimą tongue.gif laaabai šauni liemenė 4u.gif 4u.gif 4u.gif
P.S. tai ką dabar mezgi? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2008 10 30, 16:57)
šaunuolė thumbup.gif čia tipo, aš išprovokavau? hihihi.gif bet ir nesigailiu, kad paskubinau sagos pirkimą tongue.gif  laaabai šauni liemenė 4u.gif  4u.gif  4u.gif
P.S. tai ką dabar mezgi? tongue.gif

ačiū aciuks.gif Ir už pagyrimus, ir už provokacijas hihihi.gif Dabar įpusėjau dukrai megztuką - tunikutę. Tai jau rodysiuos kitoj temoj ir po švenčių rolleyes.gif
Atsakyti
Katuks, grazu thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2008 10 30, 15:30)
Pradėjau šitokią. Tiksliau - jau įpusėjau. Ale visą vaizdą gadina tas ripsas  doh.gif  Nugaroje dar nieko, bet priekis - tragedija. Pasimečiau. Matyt, ardysiu ir kitą megsiu.

Pabandžiau sudrėkinti ir palyginti. Vaizdas lyg ir pagerėjo.
Atsakyti
Man pasirodė, kad čia ne ripsiu, o perliniu raščiuku megzta..
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2008 10 30, 16:30)
user posted image
Pradėjau šitokią. Tiksliau - jau įpusėjau. Ale visą vaizdą gadina tas ripsas  doh.gif  Nugaroje dar nieko, bet priekis - tragedija. Pasimečiau. Matyt, ardysiu ir kitą megsiu.




as irgi mezgu tokia drinks_cheers.gif
su apacia tai man viskas gerai, bet mezgu ne ripsu, o "kruopytemis"... ar as cai nesupratau apie kuri ripsa kalbi... g.gif
man problemu kelia pynes verysad.gif atrodo ir siek tiek akiu pridejau po krutine (krutine mano C dydis), bet, kazkaip vistiek per tas pynes, regis, tempia... nu dar pamegsiu paziuresiu kaip bus, jei ka, ardysiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2008 10 30, 18:17)
Man pasirodė, kad čia ne ripsiu, o perliniu raščiuku megzta..

Pati liemenė, t.y. jos apačia, megzta perliniu raštu. Bet problemą kelia toji atnara ir pakraščiai, mezgami būtent ripsu.

QUOTE(zivka23 @ 2008 10 30, 18:58)
as irgi mezgu tokia drinks_cheers.gif
su apacia tai man viskas gerai, bet mezgu ne ripsu, o "kruopytemis"... ar as cai nesupratau apie kuri ripsa kalbi... g.gif
man problemu kelia pynes verysad.gif  atrodo ir siek tiek akiu pridejau po krutine (krutine mano C dydis), bet, kazkaip vistiek per tas pynes, regis, tempia... nu dar pamegsiu paziuresiu kaip bus, jei ka, ardysiu tongue.gif

Ir man šiek tiek tempia tos pynės visą raštą. Palyginus laidyne vaizdas kiek pagerėjo. Žiūrėsim, kai viską baigsiu, tik kažkaip jau be ugnelės mezgu - vis dairausi į siūlus, paruoštus naujam mezginiui bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zivka23 @ 2008 10 30, 18:58)
as irgi mezgu tokia drinks_cheers.gif
su apacia tai man viskas gerai, bet mezgu ne ripsu, o "kruopytemis"... ar as cai nesupratau apie kuri ripsa kalbi... g.gif
man problemu kelia pynes verysad.gif  atrodo ir siek tiek akiu pridejau po krutine (krutine mano C dydis), bet, kazkaip vistiek per tas pynes, regis, tempia... nu dar pamegsiu paziuresiu kaip bus, jei ka, ardysiu tongue.gif

o kaip rankovytes megsite šitam grožiui?
Atsakyti
merginos, is kokiu siulu mezgat ? is kur gauti Vernito pusvilnes? gal galima internetu uzsisakyt ? g.gif
Atsakyti