Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenės

QUOTE(K_margo @ 2008 10 29, 12:26)
Sveikutes.
Ivertinkit dar viena mano darbeli...
Nuneriau draugei va tokia liemene smile.gif
Ir silta ir grazu blush2.gif

labai grazu. thumbup.gif ir as panasia turiu, tik zalia
Atsakyti
Na va, bandau išpirkti savo kaltę ir rodausi su savo liemene blush2.gif kad jūs žinotumėt kaip aš po darbo paknopstom lėkiau į parduotuvę sagos pirkt, kol neuždarė, kad galėčiau pagaliau čia pasidemonstruoti doh.gif lotuliukas.gif
user posted image
ačiū Eferikai už patarimus ir LeTai-BeTai už kompaniją. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 29 spalio 2008 - 19:30
QUOTE(zvirble @ 2008 10 29, 11:47)
Krirma , niu tavo liemenytes tai super wub.gif ypac ta rausva- modeliukas labai super ar pati sugalvojai? 4u.gif  wub.gif

tokimodeliuka sugalvojo mano drauges mama. as tik is jos ideju pasisemiau. siaip labai paprasta - numezgi kvadrata (dvi geros, dvi blogos a.), sulenki per puse, sonuose siek tiek susiuni ir visus nesusiutus krastus apneri vaseliu. paprasta, silta ir visiems labai rupi suzinoti kaip cia padaryta lotuliukas.gif
jei kas nors nezisku - prasom klausti mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(neringata @ 2008 10 29, 20:27)
Na va, bandau išpirkti savo kaltę ir rodausi su savo liemene blush2.gif kad jūs žinotumėt kaip aš po darbo paknopstom lėkiau į parduotuvę sagos pirkt, kol neuždarė, kad galėčiau pagaliau čia pasidemonstruoti doh.gif  lotuliukas.gif
user posted image
ačiū Eferikai už patarimus ir LeTai-BeTai už kompaniją. 4u.gif  4u.gif

cia gal tokiu liemeniu manija uzejo ? g.gif Laaaaabai grazu ir silta thumbup.gif ir spalvyte mano megstamiausia drinks_cheers.gif nejaugi ir man reikia dar viena nusimegzt g.gif butent tokia g.gif .
Atsakyti
neringata, labai dailiai numegzta liemenė thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2008 10 29, 19:27)
Na va, bandau išpirkti savo kaltę ir rodausi su savo liemene blush2.gif kad jūs žinotumėt kaip aš po darbo paknopstom lėkiau į parduotuvę sagos pirkt, kol neuždarė, kad galėčiau pagaliau čia pasidemonstruoti doh.gif  lotuliukas.gif
user posted image
ačiū Eferikai už patarimus ir LeTai-BeTai už kompaniją. 4u.gif  4u.gif


Kaip aš pavydžių Jums mezgančioms.. blush2.gif Neringata labai, labai gražu 4u.gif
Aš tai nusipirkau siūlų ir tetai nuvežiau, kad megztų liemenę, sakiau pati tik apsinersiu.. biggrin.gif
Nėr kantrybės man su virbalais mosuoti.. schmoll.gif
Atsakyti
[quote=K_margo,2008 10 29, 12:26]
Sveikutes.
Ivertinkit dar viena mano darbeli...
Nuneriau draugei va tokia liemene smile.gif
Ir silta ir grazu blush2.gif

Labai grazi ananasiuku liemene, ir ta juostele taip tinka thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2008 10 29, 19:27)
Na va, bandau išpirkti savo kaltę ir rodausi su savo liemene blush2.gif

neringata, gražus ir dailus darbelis thumbup.gif Užpavydėjau ir to dailumo, ir tos spalvos blush2.gif Bet tokia liemenė, tik kitokio žalumo siūlų, irgi mano planuose yra (kai pabaigsiu juodąją ax.gif ). Ar visą liemenę ištisai, t.y. be šoninių siūlių, mezgei?
Atsakyti
Neringata, super! iš tikrųjų, labai panaši į manąją bigsmile.gif
Atsakyti
Krirma, Diudas, ačiū už gražius žodžius ax.gif 4u.gif
Bielra, nėr čia ko pavydėt, aš kažkada tą patį apie vašelį sakiau, o dabar puikiausiai susidraugavau su juo mirksiukas.gif
Laisve, ačiū 4u.gif Taip, mezgiau išvien, be siūlių. Pavertus keletą psl. atgal rasi daug naudingos info apie šias liemenes mirksiukas.gif
Eferika, ačiuks smile.gif Dabar žiūriu, tikrai, kad identiškos mūsiškės drinks_cheers.gif
Labai malonu sulaukt tiek gerų atsiliepimų biggrin.gif O ir pati esu labai patenkinta rūbeliu, šilta ir gera, atrodo, kad kitų drabužių nebeturiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 30 spalio 2008 - 09:36
QUOTE(K_margo @ 2008 10 29, 13:26)
Sveikutes.
Ivertinkit dar viena mano darbeli...
Nuneriau draugei va tokia liemene smile.gif
Ir silta ir grazu blush2.gif

user posted image

user posted image


thumbup.gif liemene 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(valentinuke @ 2008 10 30, 10:46)


ACIUKAS uz pagirimus biggrin.gif
Drauge liko patenkinta liemene ax.gif
Atsakyti
Na visų jūsų liemeniniai darbeliai tiesiog nuostabūs. net užsimaniau tos "longorijos". sužinotų Eva, kad turi vardinę liemenę doh.gif

o aš ką tik užbaigiau keistoką "kelininko" liemenę dukrai. biggrin.gif
man tai ji per ryški, bet dukrai patinka. ir raštas ne pats geriausias, bet vėlgi, dukra pati rinkos. na, tegul nešioja, kaip vaikui visai gerai atrodo

user posted image
Atsakyti