Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenės

net nespeju visu isvardinti- visu liemenes nerealios, ypac man patinka "longorijos" liemenytes, niu modeliuks liuks, ir kiekviena pasirenka savo spalvyte...grazu ziureti 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
saimona, labai gražiai išėjo bigsmile.gif
Atsakyti
Wow, saimona, labai gražu wub.gif
Atsakyti
sveikutes,as visai zalia naujoke,tai gi turiu klausimuku keleta.mezgu liemenu sau is 60 akiu,ar ne per mazai?esu nestambaus sudejimo.mezgu is galvos ne pagal schema.ir tokia situacija,numezgiau iki kaklo o kaip toliau nezinau,noriu liemenes staciu kaklu.galkas turite schema kokios nors liemenes su staciu kaklu?galeciau pasiziuret kaip ta kakla pradet.pas mane is 60 akiu liko 46 ir turiu pradet kakla,bet ar uzteks tiek akiu?Padekit!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(diudas @ 2008 10 27, 12:05)
saimona, labai gražiai išėjo  bigsmile.gif

QUOTE(neringata @ 2008 10 27, 12:10)
Wow, saimona, labai gražu wub.gif

aciuks.gif
Atsakyti
Sveikos mergičkos 4u.gif
Šeštadieni buvau Casa Lanoj ir nupirkau sesei siūlus liemenei.., labai fainučiai wub.gif Sudėtis 65% vilnos, 25% šilko ir dar sintetikos yra.. Nu bet jau kaina doh.gif 50gr/200 metru - 12.95 Lt
Dabar galvoju, kad ir pačiai tokių reikia štai tokiai liemenei , bet nežinau kiek kamuoliukų pirkti, gal patartumėt? ax.gif
Atsakyti
bielraatsisuk laikrodi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2008 09 25, 07:38)
Mano kelios pernai megztos liemenės  4u.gif

user posted image


labai grazi liemene wub.gif zadu tokia megzti blush2.gif tik noriu suzinot is kokiu siulu geriausiai ja megzti ir kiek ju reikes?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pyragiuke: 27 spalio 2008 - 15:22
sveikos "a la Evos Longorijos liemenės gerbėjos" rolleyes.gif (aš irgi užsikrėčiau jos mezgimu). pasidalinkit kiek gramų siųlų reikia jai numegzti. ir su kokiais virbalais tai padarėte. nu tipo nr.
Atsakyti
A, jau viską radau victory.gif ankstesnėse temose. hm.. su savimi pasikalbėjau..
Atsakyti
QUOTE(entera @ 2008 10 27, 19:27)
A,  jau viską radau  victory.gif  ankstesnėse temose. hm.. su savimi pasikalbėjau..

hihihi.gif šaunuolė mirksiukas.gif sveika prisijungus 4u.gif ar jau pradėjai? aš irgi su ja vėl „vargstu“ ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mylinemyli @ 2008 10 27, 10:06)
Rodau ir aš savo naują kūrinį

user posted image


grazi liemene,ir spalvyte thumbup.gif
Atsakyti