Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenės

QUOTE(Virbalai @ 2007 01 12, 13:35)
Siūliukai dėkingi, o ir sudrėkinus išsilygins, aišku. wink.gif



O tai papasakokit prasom, jus drekinant ar lyginant po susiuvimo?? As bijau tai daryti vien del to, kad po to gali gautis skuduras koks... man kazkaip geriausiai atrodo nelygintas, nedrekintas ir net neskalbtas. Mezginiai regis standesni g.gif

Beja @asta grazi liemene bus thumbup.gif man labai patinka V kakalas, kai jis mezgamas vientisai ir dar pyne thumbup.gif
Atsakyti
Na aš retai kada lyginu mezginius,bet numegztus visada išskalbiu,tada jis man puresnis būna,ir visos nelygios akutės išsilygina,ne būna išinčių,pvz,esu kelis kart užsakovėms mezgus iš merino vilnos doh.gif nu žinokis niekam nepatariu.Siūlas gražus,minkštas,ir pakankamai brangus,bet mezginys nėra iš jo puošnus,akys savaime išsikreivina,tarytum kryžminėm mezgi doh.gif
Atsakyti
Aš stengiuosi visai mezginių nelyginti - neduokdie pertempsi, po to nebesusitrauks... unsure.gif

Kai visai siūlo ,,nepažįstu", tai pamezgusi nedidelį gabalėlį su visais virbalais ax.gif kišu po vandens srove, sušlapinu normaliai, nuspaudžiu ir patiesiu ar pakabinu džiūti. Tada matau, kas bus mezginiu bus po skalbimo ( ar negrįš nelaiminga klientė su ištysusiu daiktu gun_rifle.gif ).

Jei reikia, kad mezginio akys išsilygintų, tai atskirom nesusiūtom dalim arba drėkinu purkštuvu, arba palaikau virš garų. Nors aš mezgu kietokai, tai akytės dėl to gan lygios būna.

@asta, o kaip rankovių skylių apdailą darysi?

O man merino vilna patinka, bet kai labai gerai susukta, tada gražus mezginukas gaunasi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Virbalai: 12 sausio 2007 - 13:11
QUOTE(Virbalai @ 2007 01 12, 13:09)
.
@asta, o kaip rankovių skylių apdailą darysi?



Įstatysiu trumputes rankoves,kad galėčiau dabar ant golfuko nešiot,ir pavasarį ant maikytės,po striukele ax.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vampire @ 2007 01 14, 19:39)

Labai grazu. Gal kas turit tokiu pyniu schemute ar aprasyma? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikolina: 14 sausio 2007 - 23:08
Gaila as nemoku megzti tai nieko negaliu patart, liemene grazi pasirode tair idejau nuotraukyte mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Asta @ 2005 02 16, 15:45)
Paprasta, bet neprastai atrodanti liemene  ax.gif

Vau thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas turite vyrišką modeliuką nesunkų pasiūlyti? ax.gif
Atsakyti
gal galetumet ydeti liemeniu nuorodu? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas turite įdomesnių liemenių pavyzdelių 8 metu panelei? g.gif
Atsakyti