Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenės

QUOTE(batareika @ 2008 10 23, 16:26)
Tai šitas man aišku, bet apykaklei tai kažkaip nuleidai akis, na dar prieš tą ripsinę apykaklę... Patį kampuką kaip?
Va jau prisikasiau iki apykaklės priekio ir nzn suimt dvi į vieną pusę, dvi į kitą?

Iš pradžių sumezgiau vidurinę akį, o paskui iš pradžių kas trečia eilė į abi puses po akį. Vėliau retinau tuos nuėmimus, kad ant peties liktų tik tiek akių, kiek buvo palikta pečių linijai nugaroje.
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2008 10 23, 16:31)
Iš pradžių sumezgiau vidurinę akį, o paskui iš pradžių kas trečia eilė į abi puses po akį. Vėliau retinau tuos nuėmimus, kad ant peties liktų tik tiek akių, kiek buvo palikta pečių linijai nugaroje.

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianule @ 2008 10 23, 13:43)

Tavo pradetas megzt liemene laaabai grazi, bet man rods labai sunkus rastas.... g.gif

dar nebandziau tik rieseli beveik nusimezgiau ax.gif kai pabandysiu matysiu ar iveiksiu ar ne cool.gif biggrin.gif bet kai noriu labai viska iveikiu showoff.gif hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo momima: 23 spalio 2008 - 16:56
Merginos gal padetumet ax.gif , noriu megzt megztuka tik noreciau , kad butu dvieju spalvu juodos ir pilkos , nu i galva niekas nelenda , gal turit kokiu ideju dekui 4u.gif
Atsakyti
Susidomejau ta liemene, kur su katinuku. Labai noriu nusimegsti. Klausimas: as nugaroj matosi to katino uzpakaliukas ir uodega? Ar tokia pati nugara kaip ir priekis? Nes galvoju gal visai butu idomu, kad tas katinas testusi iki uodegos lotuliukas.gif
Aciu
Atsakyti
QUOTE(lasvegiete @ 2008 10 24, 07:15)
Susidomejau ta liemene, kur su katinuku. Labai noriu nusimegsti. Klausimas: as nugaroj matosi to katino uzpakaliukas ir uodega? Ar tokia pati nugara kaip ir priekis? Nes galvoju gal visai butu idomu, kad tas katinas testusi iki uodegos  lotuliukas.gif
Aciu

Šiaip tai ne - neturi tas katinukas uodegos. Tačiau niekas nedraudžia jos jam uždėti lotuliukas.gif tai jau fantazijos reikalas. O mintis tai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lasvegiete @ 2008 10 24, 07:15)
Susidomejau ta liemene, kur su katinuku. Labai noriu nusimegsti. Klausimas: as nugaroj matosi to katino uzpakaliukas ir uodega? Ar tokia pati nugara kaip ir priekis? Nes galvoju gal visai butu idomu, kad tas katinas testusi iki uodegos  lotuliukas.gif
Aciu

As ir masciau, kodel ten toks pats katinukas, o ne jo uzpakalis lotuliukas.gif Bet labai graziai iseina, kai is sono i nugara ir prieki "issilieja" tas katinukas ax.gif
Papildyta:
QUOTE(daivulka78 @ 2008 10 24, 13:52)
Šiaip tai ne - neturi tas katinukas uodegos. Tačiau niekas nedraudžia jos jam uždėti lotuliukas.gif tai jau fantazijos reikalas. O mintis tai  thumbup.gif  thumbup.gif


O sita mintis isties puiki thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 24 spalio 2008 - 18:43
QUOTE(madmuazele @ 2008 10 24, 09:43)
As ir masciau, kodel ten toks pats katinukas, o ne jo uzpakalis lotuliukas.gif Bet labai graziai iseina, kai is sono i nugara ir prieki "issilieja" tas katinukas ax.gif
Papildyta:
O sita mintis isties puiki thumbup.gif


As ant popieriaus nusipiesiu katino antra puse, ir bandysiu megsti. Reiks nuvaziuot siulu nuspirkt. O kaip manot, neatrodys labai vaikiska liemene? Man gi ne 12m biggrin.gif , o 27 metai.
Atsakyti
QUOTE(lasvegiete @ 2008 10 24, 20:09)
O kaip manot, neatrodys labai vaikiska liemene? Man gi ne 12m  biggrin.gif , o 27 metai.

jei tau patiko ir neatrodo vaikiška -pirmyn 4u.gif
Atsakyti
Sveikos auksarankes 4u.gif

Oi, kaip cia viskas grazu wub.gif Taip ir norisi paimt virbalus i rankas ir megzt, megzt, megzt....

QUOTE(Ristina @ 2008 10 18, 14:51)

Sita thumbup.gif Gal netycia ir schemute turit?

QUOTE(Ašarėlė @ 2008 10 20, 18:58)
Jei tave gerai supratau, tai keliatas pavyzdukų  4u.gif
user posted image

user posted image

Ir sitos labai labai wub.gif gal turite schemutes? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lasvegiete @ 2008 10 24, 19:09)
As ant popieriaus nusipiesiu katino antra puse, ir bandysiu megsti. Reiks nuvaziuot siulu nuspirkt. O kaip manot, neatrodys labai vaikiska liemene? Man gi ne 12m  biggrin.gif , o 27 metai.



As vyresne blush2.gif net darban penktadieni isdrisau uzsideti blush2.gif -ale kiek pagyrimu sulaukiau wub.gif Na, man ji mieliausia is turimu wub.gif wub.gif
Atsakyti

sveika labai grazus tavo mezginiai,labai patiko 42pvz megztukas br rankoviu.noreciau ir as toki nusimegzti gal rasciuka gali parasyti is jur gavai.aciu
Atsakyti