Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenės

QUOTE(neringata @ 2008 10 23, 07:23)
Ašarėle, koks fainas švarkiukas thumbup.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif Prašau iškart pagrindinio raštelio ax.gif O rankovytės paprastai, gera bloga? Gal netyčia turi ir aprašymą? g.gif


Neringata, štai čia jį neria rusaitės.. 4u.gif
Atsakyti
Turiu klausima blush2.gif (klausiu ir cia, nes rastu temoj retokai lankosi merginos)
gal kas turit tokia ar panasia pyne kaip ta ikur skersai eina?
http://images29.fotk...98861491-vi.jpg

Noreciau schemos (is aprasymu nmoku megzt), nes nors ir nesudetinga, bet sunku issiskaiciuot...

Beje, dar toks klausimelis... Kaip manot ar iuretusi toks megtinelis is margu - juoda-balta siulu?
Sakau, gal ta skersai einancia pyne juoda daryt, o likusia dali jau is tu margu siulu megzt?

Gal kas galetumet dar pasiulyt ideju (liemeniu arba megztinuku trumpom rankovem) margu siulu mezginukams, nes turiu keliu rusiu, o ka megzt neinau, nes lyg ir niekam netinka... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 23 spalio 2008 - 10:16
QUOTE(aaagnex @ 2008 10 23, 10:16)
Turiu klausima blush2.gif  (klausiu ir cia, nes rastu temoj retokai lankosi merginos)
gal kas turit tokia ar panasia pyne kaip ta ikur skersai eina?
http://images29.fotk...98861491-vi.jpg

Noreciau schemos (is aprasymu nmoku megzt), nes nors ir nesudetinga, bet sunku issiskaiciuot...

Beje, dar toks klausimelis...  Kaip manot ar iuretusi toks megtinelis is margu - juoda-balta siulu?
Sakau, gal ta skersai einancia pyne juoda daryt, o likusia dali jau is tu margu siulu megzt?

Gal kas galetumet dar pasiulyt ideju (liemeniu arba megztinuku trumpom rankovem) margu siulu mezginukams, nes turiu keliu rusiu, o ka megzt neinau, nes lyg ir niekam netinka... doh.gif


Man toks labai gražus.., gal ir tau patiks? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 10 23, 11:11)
Neringata, štai čia jį neria rusaitės..  4u.gif

Ačiū, Bielra, reiks studijuot, nes labai jau man patiko tas modeliukas 4u.gif
LeTa-BeTa, na va, sakiau, kad tu būsi pirma mirksiukas.gif Tik rodykis greičiau ax.gif Kaip rezultatas? 4u.gif
Atsakyti
Panašu mano šauksmas liko neišgirstas. Ačiū už dėmesį
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2008 10 23, 10:42)
Panašu mano šauksmas liko neišgirstas. Ačiū už dėmesį


Nereikia taip karščiuotis.., ar pati bandei kur ieškoti?

Vieną štai čia radau. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bielra: 23 spalio 2008 - 10:56

g.gif klausimėlis iškilo g.gif mezgant apvaliai iš kelių spalvų,apėjus ratą siūlas lieka kairėj pusėj,kaip pradėt vėl naują ratą g.gif traukinėt siūlus g.gif
Atsakyti
Man vyriškos reik, o visur kur žiūrėjau nuotabios moteriškos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2008 10 23, 10:57)
Man vyriškos reik, o visur kur žiūrėjau nuotabios moteriškos doh.gif


Vyrišką ir įkėliau.., biški buvau ne tą nuorodą įkėlus, bet dabar pasitaisiau.. biggrin.gif
Atsakyti
Štai čia ir čia yra daug vyriškų megztukų.., nemegzt rankovių ir bus liemenė.. tongue.gif
Atsakyti
Super, ačiū.
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 10 23, 10:49)
O kur vaizdelis?  blink.gif

vaizdelio šiandien nebus cray.gif su telefonu nuotrauka nekokia doh.gif jei tik pavyks, ryt pabandysiu nufotkinti blush2.gif

QUOTE(Dianule @ 2008 10 23, 10:57)
Kaip ta pyne megzti? gal galetum schemute pabraizyt, buciau dekinga 4u.gif

pradėjai ar įpusėjai? aš tikriausiai su ja ryt vėl startuosiu ax.gif
Atsakyti