Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenės

QUOTE(LĖTA @ 2008 10 22, 12:32)
O mak kai su pynėmis, tai tik vienspalviai siūlai gražiai atrodo. bet čia skonio reikalas. 4u.gif

Siaip as mastau, kad gal tik modeli toki imt, o megzt be pyniu arba tik ta viena, kur skersa det g.gif
Atsakyti
Noriu paklausti,gal kas mezgėt liemenę iškarto visą žilkiniais virbalais,tai yra aplinkui g.gif kaip megsti raštą,išvirkščią pusę,ant dviejų-išvirkščiom,o kaip šiuo atveju-mezgimas tik iš priekio g.gif
Atsakyti
QUOTE(eglaitė @ 2008 10 22, 12:43)
Noriu paklausti,gal kas mezgėt liemenę iškarto visą žilkiniais virbalais,tai yra aplinkui g.gif kaip megsti raštą,išvirkščią pusę,ant dviejų-išvirkščiom,o kaip šiuo atveju-mezgimas tik iš priekio g.gif


o cia "isvirksciaja" eile mezgate gerosiomis akimis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eglaitė @ 2008 10 22, 12:43)
Noriu paklausti,gal kas mezgėt liemenę iškarto visą žilkiniais virbalais,tai yra aplinkui g.gif kaip megsti raštą,išvirkščią pusę,ant dviejų-išvirkščiom,o kaip šiuo atveju-mezgimas tik iš priekio g.gif

QUOTE(@l@ @ 2008 10 22, 12:49)
o cia "isvirksciaja" eile mezgate gerosiomis akimis  mirksiukas.gif

ačiū, ir man buvo įdomu sužinoti.
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2008 10 22, 11:17)
gal butu galima rasciuka? blush2.gif

Raščiukas iš galvos rolleyes.gif kaip aš sakau, be jokios schemos, o pabraižyt aš tai jau jų nemoku blush2.gif doh.gif . Nesu iš tų mezgėjų, kurios griežtai pagal schemas mirksiukas.gif mezga. Mėgstu dar ir paimprovizuot, kažką truputuką savo įdėt, o tada jau aprašyt tai tikrai neišeina doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2008 10 22, 13:13)
Raščiukas iš galvos  rolleyes.gif kaip aš sakau, be jokios schemos, o pabraižyt aš tai jau jų nemoku  blush2.gif  doh.gif . Nesu iš tų mezgėjų, kurios griežtai pagal schemas  mirksiukas.gif mezga. Mėgstu dar ir paimprovizuot, kažką truputuką savo įdėt, o tada jau aprašyt tai tikrai neišeina  doh.gif  blush2.gif


jei kartais nesunku gal galima nugaros nuotrauka? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2008 10 22, 12:43)
jei kartais nesunku gal galima nugaros nuotrauka? blush2.gif

Prašom mirksiukas.gif . Tik jau nuotrauka labai negraži doh.gif , atsiprašau ax.gif :

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2008 10 22, 14:58)
Prašom  mirksiukas.gif . Tik jau nuotrauka labai negraži  doh.gif , atsiprašau  ax.gif :

user posted image


aciuks.gif labai grazei atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Valionaa @ 2008 10 21, 20:15)
O gal turi kokią fotkę bent vienos iš tų liemenių? smile.gif



QUOTE(anytė @ 2008 10 22, 09:45)
O kaip ta pynę skersą primegzti  g.gif . Gal turi Schemutę kokią ax.gif



QUOTE(aaagnex @ 2008 10 22, 11:22)
Gal galetum papasakot kaip mezgei?
Gal kokia schemute unsure.gif
O gal kas nors pas rusaites uzmatet panasiu modeliuku?

As tai isivaizduoju, kad reiktu nusimegt ilga juosta skersai ta atskirai, tada priekio 2 detales, tada nugaros, 2 rankoves, o kaip virsu? Apvaliai?



Zinokit paieskojau nuotraukos,bet nerandu,kazkur yra, jei rasiu imesiu smile.gif
shemos jokios neturiu mezgiau is paveiksliuko smile.gif
o mezgiau pirmiausia ta juosta aplink,paskui surinkau akis aplink visas palikdama tarpa juostoj rankom ikisti ir mezgiau zemyn,o i virsu ir surinkau akis ir mezgiau i virsu.cia labai paprasta ir man labai greit nusimezge thumbup.gif kai i apacia megsti surinkinejau akis tai is vienos akies istraukinejau 2 akis, o kai i virsu megsti tai is vienos viena ir mezgiau stulpeliu,tada taip graziai i pabaiga susitrauke kaklas smile.gif ,o apacia buvo laivesne ir graziai,lygiai zemyn krito smile.gif
nezinau ar as cia aiskiai atpasakojau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo momima: 22 spalio 2008 - 14:43
QUOTE(dovesa @ 2008 01 04, 17:29)
O man si labai labai, megsiu is pilku siulu turbut, jei kas iseis man
user posted image

Atsakyti
QUOTE(@l@ @ 2008 10 22, 12:49)
o cia "isvirksciaja" eile mezgate gerosiomis akimis  mirksiukas.gif

lb ačiū,aš irgi taip galvojau,bet galvojau pasitikslinsiu....... mirksiukas.gif
Atsakyti
blush2.gif dar klausimėlis iškilo g.gif mezgant apvaliai iš kelių spalvų,apėjus ratą siūlas lieka kairėj pusėj,kaip pradėt vėl naują ratą g.gif traukinėt siūlus g.gif

jau visai pasimečiau doh.gif ką reiškia kai spalvotai nemezgus 15m doh.gif nieko nebeprisimenu.... blush2.gif
Atsakyti