Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenės

iš tikrųjų, Neringatos mezgimo sistema atrodo thumbup.gif kiek suprantu, tavo pažastys giliau išsiima, tai tada ir nereikia dar į aukštį pamegzti mirksiukas.gif

LeTa-Beta, taigi paimk ir prisidėk ką numezgei prie savęs ir matysi, ar užtenka tau ilgio iki pažastų mirksiukas.gif arba dar patikimiau - pamatuok pagal kokią nors bliuskutę/maikutę, kurios ilgis tau tinka kaip liemenei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eferika @ 2008 10 21, 11:32)
iš tikrųjų, Neringatos mezgimo sistema atrodo  thumbup.gif  kiek suprantu, tavo pažastys giliau išsiima, tai tada ir nereikia dar į aukštį pamegzti  mirksiukas.gif

LeTa-Beta, taigi paimk ir prisidėk ką numezgei prie savęs ir matysi, ar užtenka tau ilgio iki pažastų  mirksiukas.gif  arba dar patikimiau - pamatuok pagal kokią nors bliuskutę/maikutę, kurios ilgis tau tinka kaip liemenei  4u.gif

blush2.gif Ačiū už pasitikėjimą, bet prajuokino tas išsireiškimas - mezgimo sistema lotuliukas.gif
Dėl ilgio, tai tikrai geriausia prisidėti prie savęs, be to, priklauso, kokio ilgio liemenės nori rolleyes.gif 37 cm manau gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2008 10 16, 17:43)

ir vėl naujos idėjos pasipylėuser posted image  wub.gif  hihihi.gif

Aš irgi šitą bandysiu ax.gif

QUOTE(Ašarėlė @ 2008 10 20, 17:58)
Jei tave gerai supratau, tai keliatas pavyzdukų  4u.gif


user posted image


Ir šito kaip noriu doh.gif , gal kas žinote kaip megzti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2008 10 02, 22:17)
Mano naujausias mezginys  ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Sveikutės. Susižavėjau šituo modeliuku, bet kankina viena abejonė: mano figūra kaip gitaros - žiauriai storos šlaunys ir užpakalis. Kaip manot, ar neatrodyčiau juokingai su tokiu megstuku.... blush2.gif Dėkui už patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(venita @ 2008 10 21, 12:02)
Sveikutės. Susižavėjau šituo modeliuku, bet kankina viena abejonė: mano figūra kaip gitaros - žiauriai storos šlaunys ir užpakalis. Kaip manot, ar neatrodyčiau juokingai su tokiu megstuku....  blush2.gif Dėkui už patarimus  4u.gif

ax.gif rolleyes.gif malonu, kad patiko mirksiukas.gif
g.gif g.gif g.gif na sunku ką ir patarti, kai nematai figūros, bet nemanau, kad juokingai galėtumėte atrodyti smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(janike1 @ 2008 10 20, 17:46)

Momima- labai labai grazu thumbup.gif  thumbup.gif

Aciu mirksiukas.gif 4u.gif


user posted image

Va tokias panasias liemenes esu numezgusi 3 ,tik be rankoviu ir apatine dali be pinuciu, ir tik su viena saga virsuj rolleyes.gif tikrai labai grazus modeliukas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(momima @ 2008 10 21, 19:20)
Va tokias panasias liemenes esu numezgusi 3 ,tik be rankoviu ir apatine dali be pinuciu, ir tik su viena saga virsuj rolleyes.gif tikrai labai grazus modeliukas  rolleyes.gif

O gal turi kokią fotkę bent vienos iš tų liemenių? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(momima @ 2008 10 21, 19:20)
Aciu  mirksiukas.gif  4u.gif
user posted image

Va tokias panasias liemenes esu numezgusi 3 ,tik be rankoviu ir apatine dali be pinuciu, ir tik su viena saga virsuj rolleyes.gif tikrai labai grazus modeliukas  rolleyes.gif

O kaip ta pynę skersą primegzti g.gif . Gal turi Schemutę kokią ax.gif
Atsakyti
venita, manau tokiai figurai kaip jusu labai tiktu panasus modeliukas, nes jus atrodytumete gana proporcingai mirksiukas.gif
tik galbut siulyciau rinktis tamsesne spalvyte bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2008 10 02, 21:17)
Mano naujausias mezginys  ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


gal butu galima rasciuka? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(momima @ 2008 10 21, 20:20)
Aciu  mirksiukas.gif  4u.gif
user posted image

Va tokias panasias liemenes esu numezgusi 3 ,tik be rankoviu ir apatine dali be pinuciu, ir tik su viena saga virsuj rolleyes.gif tikrai labai grazus modeliukas  rolleyes.gif

Gal galetum papasakot kaip mezgei?
Gal kokia schemute unsure.gif
O gal kas nors pas rusaites uzmatet panasiu modeliuku?

As tai isivaizduoju, kad reiktu nusimegt ilga juosta skersai ta atskirai, tada priekio 2 detales, tada nugaros, 2 rankoves, o kaip virsu? Apvaliai?

Nusipirkau juodu su baltu siulu, tokie margi, galvojau megt lygiom akim, bet nesiziuri visai - galvoju gal kazkas tokio butu visai nieko.. g.gif
Gal galima butu ir viska apvaliai? Bet as tai laaabai nemegstu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 22 spalio 2008 - 11:25
O mak kai su pynėmis, tai tik vienspalviai siūlai gražiai atrodo. bet čia skonio reikalas. 4u.gif
Atsakyti