Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenės

Sveikutes 4u.gif
Cia tiek nuostabiu jusu groziu prisiziurejus thumbup.gif ir as sau liemene nusimezgiau ax.gif
Noriu pasigirti blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo momima: 20 spalio 2008 - 14:16
Mantile, zvirble dėkui už pagiriamąjį žodį mano darbeliams, labai smagu girdėt, kad ne man vienai patinka, tai ką darau.. flirt.gif
O liemenės kraštelį lygtais rodžiau..., bet gal kitoje temoje? g.gif
Na, esmė ta, kad tam rašteliui reikalinga išnerti tinklelį, o tada iš viršaus apnerti zigzagu.. Na, įmetu kelias foto, gal aiškiau bus.. biggrin.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bielra: 20 spalio 2008 - 14:37
QUOTE(bielra @ 2008 10 20, 15:36)
O liemenės kraštelį lygtais rodžiau..., bet gal kitoje temoje?  g.gif
Na, esmė ta, kad tam rašteliui reikalinga išnerti tinklelį, o tada iš viršaus apnerti zigzagu.. Na, įmetu kelias foto, gal aiškiau bus..  biggrin.gif


tikrai įdomus kraštelis gaunasi thumbup.gif toks romantiškas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 10 20, 15:36)

Na, esmė ta, kad tam rašteliui reikalinga išnerti tinklelį, o tada iš viršaus apnerti zigzagu..


QUOTE(Mantilė @ 2008 10 20, 16:05)
tikrai įdomus kraštelis gaunasi thumbup.gif toks romantiškas thumbup.gif


bet kiek darbo, vaje... doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Jusda - labai daili liemene , paprastute ,bet numegzta super thumbup.gif thumbup.gif
Momima- labai labai grazu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Drugelis* @ 2008 10 20, 12:14)
Sveikos mezgėjėlės,
gal kas turite kokių pavyzdėlių kaip megzti palygint plačią, bet trumpą liemenę-švarkelį su plačiom ~3/4 rankovėm.
P.S. nežinau, ar pataikiau pasirinkdama temą, kur klausti  ax.gif

Jei tave gerai supratau, tai keliatas pavyzdukų 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
Na ir dar keliatas 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2008 10 17, 11:31)
laba mezgėjėlės 4u.gif
LeTa-BeTa, judu po truputį.

QUOTE(eferika @ 2008 10 17, 16:35)
mano liemenėje yra 170 akių. Pirmąją ir paskutiniąją akį aš mezgiau išvirkščiai, gavosi toks tvirtas kraštelis.


sveikos mezgėjos 4u.gif neringata, kaip sekasi? gal jau baigei savi liemenę savaitgalį, kad nebesirodai? mirksiukas.gif o aš tai tik šiandien grįžau prie mezginio blush2.gif ir prašau jūsų patarimo: kaip megzti toliau nuo pažastų? g.gif gal galėtumėte paaiškinti, nes nieko nesigauna... kaip supratau, tai pažastims reikia atskaičiuoti kažkiek akių, jas užbaigti o sekančioje(?ar sekančioje ar toliau?) pridėti akių? doh.gif visai susimaklinau... prašau patarimo 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2008 10 20, 21:48)
sveikos mezgėjos 4u.gif neringata, kaip sekasi? gal jau baigei savi liemenę savaitgalį, kad nebesirodai?  mirksiukas.gif o aš tai tik šiandien grįžau prie mezginio blush2.gif ir prašau jūsų patarimo: kaip megzti toliau nuo pažastų? g.gif gal galėtumėte paaiškinti, nes nieko nesigauna... kaip supratau, tai pažastims reikia atskaičiuoti kažkiek akių, jas užbaigti o sekančioje(?ar sekančioje ar toliau?) pridėti akių? doh.gif visai susimaklinau... prašau patarimo 4u.gif  4u.gif  4u.gif

savo megzdama dariau taip: priėjusi pažastų vietą mezginį padalinau ant atskirų virbalų - priekį ir nugarą. Paprastai pažastis laidau nuleisdama akis 3-1-1. (kad nesigautų laipteliai, tai baigdama eilę sumezgu paskutines 2 akis). padariusi išlaidymą pamezgiau dar kokius 2-3 cm. kai išlaidžiau nugaros ir priekinių dalių pažastis, vėl surinkau viską ant vieno valinio virbalo. tada mezgiau iš eilės ir priėjus pažastų vietą uždėjau kiek reikia akių, ir toliau iškart mezgiau prikabindama priekinę ar nugaros dalį (priklausomai nuo to, nuo kur pradedi megzti viską sujungusi). kiek reikia akių rankovei paskaičiavau paprastai ir nematematiškai (kaip visada darau lotuliukas.gif ): paėmiau numegztos liemenės gabalą ir pridėjau prie rankos storiausios vietos - taip ir paskaičiauvau kiek akių reikia rankovytėms biggrin.gif nors reiktų keliom akim daugiau uždėti, nes gera-bloga raštas šiek tiek tampresnis nei lygus raštas. paskui pamezgusi kokius 6-7 cm mezgiau blogom akim ir kas keturias akis suiminėjau. tada vėl gera bloga kokius 7 cm ir vėl suiminėti. man geriausia yra kas kelios eilės pamatuoti ant savęs, nes nepavyksta man paskaičiuoti tiksliai ax.gif
sėkmės mezgaluose drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(jusda @ 2008 10 20, 09:15)
Ir aš rodausi savo paskutinį darbelį

Super thumbup.gif Ir aš tokią pradėjau. Tik kaip gražiai priekio apykaklės akis nuimti? Tą kampuką kaip padaryt? Gal gali papasakot?
Atsakyti
[quote=Ašarėlė,2008 10 20, 19:58]
Jei tave gerai supratau, tai keliatas pavyzdukų 4u.gif




Labai gražūs modeliukai, Ašarėle thumbup.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Drugelis*: 21 spalio 2008 - 08:47
LeTa-BeTa ir kitos liemenuotosios, sveikutės 4u.gif Ne ne, nepabaigiau savosios dar schmoll.gif Dabar mezgu antrąją gerų-blogų juostą. Dariau labai panašiai, kaip Eferika pasakojo. Tik aš pažastims nuėmiau kiekvienai taip: -1-1-2-8-2-1-1 (jei suprasit ką noriu pasakyt) blush2.gif Ir nemezgiau 2-3 cm - iškart uždėjau kiekvienai rankai po 45akis ir variau vėl priekį su nugara kartu 1gera 1 bloga, gerąsias akis persuktas dariau. Numezgus pakankamo aukščio juostą (neskaičiavau eilių) mezgiau 2 eiles gerom, tuo pačiu susiaurinau kas 6 akis suimdama 2 į 1. Mano paskaičiavimu, po antrosios juostos reiks siaurinti kas 3 akys, o prieš kaklo apmezgimą - kiekvienas 2 akis suimt į 1. (Prirašiau, turbūt pati nieko nesuprasčiau doh.gif ) Savaitės bėgy tikiuosi finišuoti, nes mezginys jau eina siauryn ax.gif Sėkmės 4u.gif Smagu, kai ne viena mezgu biggrin.gif
Atsakyti
eferika, neringata ačiukas 4u.gif 4u.gif 4u.gif teoriją perskaičiau, dabar bandysiu praktiškai blush2.gif ai tiesa, o iki pažastų laidymo 37 cm užtenka? g.gif
Atsakyti