Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenės

QUOTE(LeTa-BeTa @ 2008 10 17, 11:25)
sveikos 4u.gif
neringata, kaip juda liemenė mirksiukas.gif bandžiau neišmegzti iki galo to krašto, kad netįstų, bet  man tai gražiai nesigavo.... gal tu bandei? g.gif
nesulaukiau vakar paskaičiavimų, tai ištraukiau virbalus ir pati pasimatavau, na kol kas tai to pločio man kaip ir užteko tongue.gif

laba mezgėjėlės 4u.gif
LeTa-BeTa, judu po truputį. Aš vakar irgi matavau, tai kaip jau minėjau, 190 akių gaunasi 94 cm pločio, tai manau bus gerai. g.gif Ripsinius kraštus darau iš 14 akių. Nebandžiau neišmegzti krašto iki galo, pagal mane tai lyg gerai ir taip g.gif
Daėjau iki liemens linijos, bet šonuose nesiaurinau, kaži, ar gražiai gausis?
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2008 10 17, 11:31)
laba mezgėjėlės 4u.gif
LeTa-BeTa, judu po truputį. Aš vakar irgi matavau, tai kaip jau minėjau, 190 akių gaunasi 94 cm pločio, tai manau bus gerai. g.gif  Ripsinius kraštus darau iš 14 akių. Nebandžiau neišmegzti krašto iki galo, pagal mane tai lyg gerai ir taip g.gif
Daėjau iki liemens linijos, bet šonuose nesiaurinau, kaži, ar gražiai gausis?


mano 170akių-80cm.aš ripsiniui kraštui palikau 13 akių tongue.gif o kaip tu paskutinę akį užbaigi ir pradedi? aš kadangi pirmą nukeliu, tai kažkaip didesnė gaunasi, jaučiu, kad teks su kraštu kažką galvoti, nes skystokas gausis g.gif o ties liemeniu, tai kaip supratau, reikia po kelias(3-4) susiaurinti, tik nzn ties kuria vieta jas sumegzti lotuliukas.gif ? kaip pataikyti ties šonais? g.gif
Atsakyti
Labas, merginos 4u.gif
Žiūriu, kaip jūs visos čia mezgat/neriat, ir man smalsu pasidarė su tais ripsiniais krašteliais, tai įkišiu savo trigrašį ir aš blush2.gif
Mano močiutė beveik visų mano mažės megztukų kraštelius yra tuo ripsiniu raštu mezgus, aš kaip tik vakar apžiūrėjau, na, nei trupučio jis netįsta. Bet čia gal dėl to, kad drabužėlis nėra ilgas? O ir tas ripsinis kraštelis neplatus? O gal kad močiutė gana kietai mezga g.gif
Tikiuosi, ir pas jus viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2008 10 17, 11:39)
mano 170akių-80cm.aš ripsiniui kraštui palikau 13 akių tongue.gif o kaip tu paskutinę akį užbaigi ir pradedi? aš kadangi pirmą nukeliu, tai kažkaip didesnė gaunasi, jaučiu, kad teks su kraštu kažką galvoti, nes skystokas gausis g.gif o ties liemeniu, tai kaip supratau, reikia po kelias(3-4) susiaurinti, tik nzn ties kuria vieta jas sumegzti lotuliukas.gif ? kaip pataikyti ties šonais? g.gif

Pirmą akį biški įtempiu siūlą, kad nebūtų labai didelė, nes irgi pastebėjau, kad taip darosi, tai dabar jau nieko ax.gif Aš per vėlai prisiminiau, kad reiktų siaurint, tai bus nesiaurinta blush2.gif O ties šonais turbūt geriausia paguldyt ir sumest kaip kad bus liemenė ir paskaičiuot akis kur tie šonai gaunasi smile.gif

Valionaa, ir aš tikiuosi drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 17 spalio 2008 - 10:57
sveikos 4u.gif
siandien baigiau savo nestuke.gif liemene, taigi rodausi:
user posted image
Atsakyti
temptress, labai gražu, ypač spalvos bigsmile.gif

LeTa-BeTa, atsiprašau, kad vakar nepaskaičiavau 4u.gif
nors jau ir po laiko, bet mano liemenėje yra 170 akių. Pirmąją ir paskutiniąją akį aš mezgiau išvirkščiai, gavosi toks tvirtas kraštelis.

sėkmės mezgant mirksiukas.gif
Atsakyti
Tempress ,labai daili liemene thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Perziurejau visus puslapius , labai grazus visi mezginukai 4u.gif , gal ne kruopsciai ieskojau , bet ko norejau neradau , arteja ziema , mano darbe ziauriai salta noreciau liemenes siltos su kapisonu o cia visos tokios seksualios ir plonutes arba atviros. Gal kuri ka nors panasaus mezget , butu malonu nors pamatyt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bagyra32: 17 spalio 2008 - 22:28
Mane tikrai tuoj rudenine depresija istiks lotuliukas.gif , dar i kelias temas isokau , nu tikrai visur mes super seksualios , bet juk ruduo noris siltai ir jaukiai jaustis gal nors rudeni gyvenkim sau o ne vyrams g.gif
Atsakyti
QUOTE(bagyra32 @ 2008 10 17, 23:05)
Mane tikrai tuoj rudenine depresija istiks  lotuliukas.gif , dar i kelias temas isokau , nu tikrai visur mes super seksualios , bet juk ruduo noris siltai ir jaukiai jaustis gal nors rudeni gyvenkim sau o ne vyrams  g.gif


Bagyra32, tai kad jos plonutės dar nereiškia, kad nešiltos..
Pas mus darbe taip pat labai šalta, o manoji nors ir ant vienos sagos liemenė, bet ji laaaabai šilta! Pabandyk nusipirkti 100% merinos vilnos siūlų ir pamatysi, kad rūbas gali atrodyti tiek seksusualiai tiek ir šiltai.. ax.gif

Atsakyti
Bagyra32, va kokia liemene radau
user posted image
ir sitokia, galim pavadint liemene
user posted image
user posted image
Atsakyti
Dekui merginos smile.gif , labai ristinos idetos liemeniu nuotraukos grazios ypac ta vidurine , bielra kaip supratau esi nebloga mezgeja tai noreciau paklaust kaip rankoves reiktu istatyt noreciau , kad jos butu gana placios ir ilgokos , dekui uz patarimus isanksto 4u.gif
Atsakyti