Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenės

Buvo jau tokia tema. Ar sunku paieska pasinaudoti, pries kuriant nauja tema?

Susirask patikusi megztini, nemegzk rankoviu ir bus liemene.
Atsakyti
Na, apie liemenes buvau radusi... blush2.gif
Sorry, jei kartojuosi, tik prasom nepykti smile.gif
Atsakyti
Na as cia irgi dar naujoke, tad tave puikiai suprantu.
Yra labai fainu modeliuku:

Moteriski modeliai, 2 dalis

Man paciai ten labai vienas modelis patiko, 26 psl., kur nurodyta liemenes
As pati ta modeliuka jau ir nusimezgiau, tikrai labai thumbup.gif
Atsakyti
aciu labai clap.gif
ir aciu uz palaikyma drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Auschra @ 2005 11 30, 13:43)
Na, apie liemenes buvau radusi... blush2.gif
Sorry, jei kartojuosi, tik prasom nepykti smile.gif

niekas juk nepyksta,bet labai teisingai pastebi. Juk aukstai yra toks zodelis paieska ivedi tai ko reikia ir tikrai nemazai temu taip surasti galima(pati daznai tuo naudojuos tongue.gif ) Beje rankdarbiu skyrelis ne is vieno puslapio temu susideda,aisku reikia laiko viskam perziureti,bet...kas ir tu besikartojanciu ir tik po kelis atsakymus turinciu temu. VIsos buvo naujokes ir nereikia skaudziai i tai reaguoti drinks_cheers.gif
Atsakyti
smile.gif na ieskau ieskau smile.gif, deja, neradau nieko panasaus ko norejau, nors daug ko gero pasitaike is kitu sriciu smile.gif.
Na, jokiu nuoskaudu tikrai drinks_cheers.gif , o uz patarimus aciu smile.gif
Atsakyti

GAL KAS GALIT ATSIUSTI APRASYMA KAIP NUMEGSTI VAIKISKA LIEMENE.NA JAU PRADEJAU MEGZTI;PUSE NUMEZGIAU BET NEZINAU DEL RANKU IR KAKLO:NA BUCIAU LABAI DEKINGA JEIGU ATSIUSTUME PAVYZDI:
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
Na štai aš mezgu kooookią liemenę,nugara jau numegzta,tik kol mezginys nebaigtas,nesusiūtas ir neplautas, vaizdelio nėr,ir akys pasirodo kreivokos doh.gif

user posted image
Atsakyti
@asta, visai tos akys nekreivokos, kaklas bus graziai kiek matau pyne?
Atsakyti
Suknelę mezgu paprastai, su pyne vidury, pamegsiu daugiau ir nufotkinsiu, dabar esu darbe, fotiką turiu, bet laidas nuotraukytėms sukelti - namie....

@asta, jokių kreivų akių nesimato... Siūliukai dėkingi, o ir sudrėkinus išsilygins, aišku. wink.gif
Taigi ir gerai, kad nebaigtas, nesusiūtas..... tai ir tariamės pasirodyti, ką darom blink.gif
Atsakyti
Taip,apyklaklė papuošta pynute ax.gif

Na nepergyvenu dėl kreivų akių,jos tok dabar tokios,nes darbas tik eigoje,pastoviai "glamžomas" ax.gif siūlas teip,dėkingas,ir šiaip jis man patinka,jei neklystu,70% angora,nebrangus ir geras 4u.gif

Na rodomės rodomės darbštuolės 4u.gif
Atsakyti