Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenės

eferika, o kaip Tu viršuj, kaklo link siaurinai?
Atsakyti
LeTa BeTa, bent jau aš su pavyzdėliu darau taip: išsimezgu kokias 10-20 eilių po 20 akių, užlaidau, tada pasiimu kokią nesitampančią maikutę ir ant jos pločio dėlioju tą pavyzdėlį - kiek pavyzdėlių telpa į plotį, tiek kartų daugiau akių ir užsidedu smile.gif nes kažkaip man su tais centimetrais nesiseka vis blink.gif smile.gif
kadangi siūlai ir virbalai vienodi, galėsiu vakare paskaičiuoti kiek pas mane akių buvo ir koks liemenės plotis cm iš viso gavosi. ir dar: priekio detalių bendras plotis turėtų būti didesnis nei nugaros, nes kokie 5 cm užsikeis.

LĖTA, siaurinau kas 10 berods eilių, kas 4 akis. nemoku paskaičiuoti tokių dalykų, visada iš akies darau ir po kiekvieno susiaurinimo eilės matuojuosi ax.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
va, radau dar ir tokiu, paivairinimui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ristina: 16 spalio 2008 - 15:18
Sveikos mezgejeles, gal kartais kur nors mates liemeniu su pynemis aprasymu kazka panasaus i ASARELES puikiasias raudona ir juoda.
Buciau dekinga
Atsakyti
QUOTE(eferika @ 2008 10 16, 15:26)
LeTa BeTa, bent jau aš su pavyzdėliu darau taip....  smile.gif nes kažkaip man su tais centimetrais nesiseka vis  blink.gif  smile.gif
kadangi siūlai ir virbalai vienodi, galėsiu vakare paskaičiuoti kiek pas mane akių buvo ir koks liemenės plotis cm iš viso gavosi. ir dar: priekio detalių bendras plotis turėtų būti didesnis nei nugaros, nes kokie 5 cm užsikeis.



ačiū reiks kitąkart pabandyti taip mirksiukas.gif nes su tais cm ir man ne kas gaunasi topsecret.gif lauksiu vakaro ir tavo paskaičiavimų, aš dėjau 170akių ir palikau 12 akių nuo krašto ax.gif o belaukdama jau 9cm ilgio turiu assa.gif bet jei reiks ardyt vėl, tai .... mastau.gif

ir vėl naujos idėjos pasipylėuser posted image wub.gif hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LeTa-BeTa: 16 spalio 2008 - 17:45
QUOTE(neringata @ 2008 10 13, 21:02)
is siulu likuciu numezgiau liemene dukrai ax.gif Medelio schemute pasiskolinau is kazkurios mamytes, tik kita spalva ismezgiau smile.gif
user posted image

blink.gif Kaip originalu thumbup.gif Maniau issiuvineta, o kai padidinau nuotrauka nustebau rolleyes.gif Laaaaaabai idomu thumbup.gif Gal galima medelio schemutes blush2.gif Tunikute noreciau su tokiu medeliu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2008 10 16, 18:43)
ir vėl naujos idėjos pasipylėuser posted image  wub.gif  hihihi.gif

Megsiu tokia ax.gif drinks_cheers.gif Labai patiko 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 16 spalio 2008 - 17:58
QUOTE(Ju.Ju @ 2008 10 16, 18:52)
blink.gif Kaip originalu  thumbup.gif Maniau issiuvineta, o kai padidinau nuotrauka nustebau  rolleyes.gif Laaaaaabai idomu  thumbup.gif Gal galima medelio schemutes  blush2.gif

Ačiū už komplimentus. Turiu tokią schemutę, čia viena mamytė mezgė vienspalvę ir buvo įdėjus 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Uzsakymas. Liemene.
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(liepa50 @ 2008 10 17, 08:55)
Uzsakymas. Liemene.

graži vaivorykštinukė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa50 @ 2008 10 17, 08:55)
Uzsakymas. Liemene.


kaip gražu bigsmile.gif o ir spalvutės kaip pataikytos ....
Atsakyti
sveikos 4u.gif
neringata, kaip juda liemenė mirksiukas.gif bandžiau neišmegzti iki galo to krašto, kad netįstų, bet man tai gražiai nesigavo.... gal tu bandei? g.gif
nesulaukiau vakar paskaičiavimų, tai ištraukiau virbalus ir pati pasimatavau, na kol kas tai to pločio man kaip ir užteko tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2008 10 17, 10:15)
kaip gražu  bigsmile.gif  o ir spalvutės kaip pataikytos ....


Cia tokie siuliukai:
user posted image
Atsakyti