Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenės

QUOTE(eferika @ 2008 10 15, 11:33)
netiksliai pasakiau - ta ripsinė dalis gaunasi ilgesnė. O kaip sulyginti abu raštus yra tame lietuviškame žurnaliuke, kuris skirtas vien tik mezginių apdailai (tikiuosi, tikrai šitame). Neturiu išsaugojusi nuorodos, nes reikalingą medžiagą iškart atsispausdinu. Jei reikės, galėsiu vakare perrašyti.
Viršus siaurokas gavosi todėl, kad per mažai akių uždėjau rankovėms. Nors, manau, jei būčiau mezgusi paprastai gera-bloga, nenukeldama gerosios akies, būtų buvę pats tas, nes nukėlus akį mezginys tampresnis gaunasi. Ir dar galėjau giliau pažastų išėmimą pamegzti, nes dabar šiek tiek nori "pjauti" pažastį.

jeigu dar kils kokių klausimų - rašykit  mirksiukas.gif O siūlų suėjo 2 matkiukai, mano dydis 34. Iš tiesų greitai mezgasi - porą vakariukų ir turėsite gerą ir paogų drabužį  drinks_cheers.gif

Aišku smile.gif O aš maniau, kad kaip tik ripsas traukia, t.y. trumpesnis gaunasi, tai stengiausi ripsinę dalį laisviau megzti doh.gif Dar nedaug pamezgiau, tai nematau defektų ax.gif
LeTa-BeTa, prisijunk, bet net neabejoju, kad būsi pirmoji - labai trumpai gaunasi man pamegzt vakarais. verysad.gif Jau tris vakarus narplioju, o dar tik 10cm turiu doh.gif Bet gal kartu greičiau bus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(LĖTA @ 2008 10 15, 12:24)
Vo vo ir aš to paties norėjau klausti.
Tai numezgi iki ripsinės dalie pradžios ir tų akių nemezgi, o apsuki mezginį ir varai iš kitos puės, o tos ripsinės lieka ant virbalo? Tada toliau mezgi ir kai "daeina" iki tų neišmegztų ripsinių, tada jas išmezgi?

taip, principas toks, ten tik tą sujungimą kažkaip reikia padaryti, kad nesimatytų skirtingų eilių lygių.

Neringata, žinok ir aš kai pradėjau megzti, pagalvojau, kad niekas ten neilgėja ir nieko nereikia trumpinti. bet kai baigiau ir apsirengiau - pasimatė skirtumas g.gif gerai, kad čia susegimas tik vienoje vietoje, tai kaip ir netrukdo tas ripsas, bet jeigu kokiam susagstomam megztukui - būtų nelabai kas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(eferika @ 2008 10 15, 11:33)
O siūlų suėjo 2 matkiukai, mano dydis 34. Iš tiesų greitai mezgasi - porą vakariukų ir turėsite gerą ir paogų drabužį  drinks_cheers.gif


ar aš teisingai supratau? sumezgei tik 2 matkelius (metražas atrodo250m)? g.gif o kokio storio virbalai tada? mastau.gif
Papildyta:
QUOTE(neringata @ 2008 10 15, 12:35)
LeTa-BeTa, prisijunk, bet net neabejoju, kad būsi pirmoji - labai trumpai gaunasi man pamegzt vakarais. verysad.gif Jau tris vakarus narplioju, o dar tik 10cm turiu doh.gif Bet gal kartu greičiau bus drinks_cheers.gif

aš tik šiandien kitą baigiau, tad iki pirmadienio naujo nepradėsiu, o iki tada tu tikriausiai jau baigsi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2008 10 15, 16:28)
ar aš teisingai supratau? sumezgei tik 2 matkelius (metražas atrodo250m)? g.gif o kokio storio virbalai tada? mastau.gif
Papildyta:

aš tik šiandien kitą baigiau, tad iki pirmadienio naujo nepradėsiu, o iki tada tu tikriausiai jau baigsi mirksiukas.gif

nea, tikrai nebaigsiu lotuliukas.gif kasdien sąžiningai prisėdu prie mezginio, bet sakau, labai jau mažai tam laiko turiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2008 10 15, 16:30)
nea, tikrai nebaigsiu lotuliukas.gif kasdien sąžiningai prisėdu prie mezginio, bet sakau, labai jau mažai tam laiko turiu verysad.gif

o kokią spalvytę rinkaisi ir kiek siūlų pirkai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2008 10 15, 16:32)
o kokią spalvytę rinkaisi ir kiek siūlų pirkai? g.gif

spalva labai panaši į eferikos, o siūlai - iš išardytų megztukų rezervo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2008 10 15, 16:58)
ar aš teisingai supratau? sumezgei tik 2 matkelius (metražas atrodo250m)? g.gif o kokio storio virbalai tada? mastau.gif


taip, du sumezgiau - bet tai kiek man tereikia ax.gif O virbalai buvo 3 dydžio - bet čia juk skirtingu tamprumu visos mezga mirksiukas.gif
Atsakyti
pasirodysim ir mes savo liemenyte,paprastute,bet silta ir miela i darziuka
user posted image
Atsakyti

sveikos 4u.gif
QUOTE(neringata @ 2008 10 15, 12:35)
LeTa-BeTa, prisijunk...


smalsumas nugalėjo, taigi šiandien vėl startuoju su nauju įkvėpimu lotuliukas.gif

QUOTE(eferika @ 2008 10 15, 18:47)
taip, du sumezgiau - bet tai kiek man tereikia  ax.gif O virbalai buvo 3 dydžio - bet čia juk skirtingu tamprumu visos mezga  mirksiukas.gif


kadangi niekad nebadžiau megzti be siūlių, tai ir iškilo pirmas klausimas: kiek dėti akių? g.gif 70+35+35 -140 ar užteks? ax.gif o gal 120? kas gali patarti? blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(*irma* @ 2008 10 16, 11:46)
pasirodysim ir mes savo liemenyte,paprastute,bet silta ir miela i darziuka
user posted image


gražu ir šilta thumbup.gif
Atsakyti
LeTa-BeTa, šaunuolė, kad neatsilaikei mirksiukas.gif
Aš mezgu 190akių doh.gif Tiesa, mezgu neskystai. Gal nebus per platu, nes kol kas nesimatavau, tik pagal pavyzdėlį išsiskaičiavau. Be to, nenoriu, kad priekis labai prasiskėtęs būtų g.gif Bet gi viskas priklauso nuo siūlų storio ir kitų dalykų rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 16 spalio 2008 - 12:04
QUOTE(neringata @ 2008 10 16, 13:03)
Aš mezgu 190akių doh.gif Tiesa, mezgu neskystai. Gal nebus per platu, nes kol kas nesimatavau, tik pagal pavyzdėlį išsiskaičiavau. Be to, nenoriu, kad priekis labai prasiskėtęs būtų g.gif Bet gi viskas priklauso nuo siūlų storio ir kitų dalykų rolleyes.gif

g.gif siūlus gavau Vernito pusvilnės ir rinkausi Nr.3 storio virbalus ax.gif gal ir man dar dadėti akių? g.gif nemoku aš pagal pavyzdėlį skaičiuoti doh.gif o paskui dažniausiai ardyti tenka hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LeTa-BeTa: 16 spalio 2008 - 12:28
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2008 10 16, 13:20)
g.gif siūlus gavau Vernito pusvilnės ir rinkausi Nr.3 storio virbalus ax.gif gal ir man dar dadėti akių? g.gif

O mėginuką išsimegzt bandei? Pas mane planuojamas liemenės plotis 92 cm, tai ir gavosi 190akių
Atsakyti