Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenės

[quote=Lusasita,2008 03 22, 14:59]
mano paskutinis darbelis dar viena zaliuoke lotuliukas.gif
Daili zaliuoke mirksiukas.gif Grazi spalvyte 4u.gif o megzta ir vel nuo virsaus,ania ax.gif
Atsakyti
Lusasita,o virsutines dalies pazastims uzdedi daugiau akiu?(ratu megztam rubui)
Atsakyti
megzta ratu, pazastims prideta akiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Gal kuri turit kokios grazios klasikinio tipo vyriskos liemenes schemute??? wub.gif

Labai noriu vyrui prie kostiuminiu kelniu numegsti smile.gif
Atsakyti
gal tiks toks patarimas 4u.gif susirask vyriaska megztini megzta su pynem. ir megzk be rankoviu. As kazkada taip dariau, liuks gavosi thumbup.gif , nes tu lemeniu labai sunku rasti vyrisku doh.gif
Atsakyti
mano patarimas - jau pavasaris, nebemegzk tam vyrui tos liemenės, juk jau pavasaris doh.gif maziau bedos turesi clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Krirma @ 2008 04 06, 21:35)
mano patarimas - jau pavasaris, nebemegzk tam vyrui tos liemenės, juk jau pavasaris  doh.gif  maziau bedos turesi  clap.gif

blink.gif Nu tai nieko, ateis ir ruduo, o ir vasara ne visada +25 mirksiukas.gif ax.gif Megsk megsk, medlink. man tai pats procesas malonus, tai bedos nematau mezgime biggrin.gif
Atsakyti
as pajuokavau lotuliukas.gif ir man pats procesas yra malonus dalykas. vakar baigiau nerti liemene sau. visa beda ta, kad per placia nusineriau. supykau ir nejudinsiu jos kol neateis ikvepimas, o jau tada teks ardyti, nes kitaip susiaurint neiseina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Krirma @ 2008 04 07, 08:58)
as pajuokavau  lotuliukas.gif  ir man pats procesas yra malonus dalykas. vakar baigiau nerti liemene sau. visa beda ta, kad per placia nusineriau. supykau ir nejudinsiu jos kol neateis ikvepimas, o jau tada teks ardyti, nes kitaip susiaurint neiseina  doh.gif

drinks_cheers.gif
nu jo, ardyti pravalas doh.gif kai rubas vos per mazas gaunasi, tai bent stimulas kudintis, o kai per didelis, tai stimulas gaunasi nelabai toks lotuliukas.gif nu bet gal saltesniu oru butu galima pasirengt koki golfa po apacia, ir nereiktu ardyti? g.gif
Atsakyti
Aciu uz patarimus smile.gif mano vyras superinis, jis net issirinko pavyzdi ir man parode, ka tureciau numegsti lotuliukas.gif super gavosi, patenkintas nesioja smile.gif
Atsakyti
na kaip ir liemene

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 04 15, 19:50)
na kaip ir liemene




thumbup.gif
jau prigyriau kitoj temoj



----------------------------------
Mano papuošaliukų fabrikėlis
Atsakyti