Įkraunama...
Įkraunama...

Kada leisti vaiką į mokyklą?

Aš jau saviškį užrašiau į mokyklą,o kai nuėjau ir direktorei pasakiau gimimo datą tai ji man"koks dar mažas",na aš tai tikrai nebemanau,kad mažas,nes rugsėjį jam bus 7m5mėn.Taip kad pats tas mokslus krimsti...
O kad leisti nuo 6 m,tai nežinau,juk vaikas tegu atsidžiaugia vaikyste,juk kokie krūviai mokyklose blink.gif
Man ir paruošiamosios auklėtoja sako,nereikia skubėti,nes jei ir atrodo,kad vaikas gabus,bet jis dar nėra subrendęs sėdėti pamokose...
Aišku yra išimčių... 4u.gif
Atsakyti
Perskaiciusi atsiliepimus susidariau ispudi, kad dauguma vis gi ketina leisti i mokykla vaikus, tais kalendoriniais metais dar nesulaukusius 7 m g.gif . O as jau pradejau linkti i tai, kad gal palauksime savo eiles. Juo labiau, kad is vienos pradiniu klasiu mokytojos girdejau, kad kai pas juos buvo aptarinejami siumetiniu pirmoku rezultatai, 6-metinukai issiskyre nebrandumu ir t.t., zodziu daugelio leidimas i mokykla anksciau nepasiteisino schmoll.gif
Tik jau ziuriu, kad mano mergina, isejusi i mokykla 7.5 m. bus viena vyriausiu, ko kazkodel nelabai noreciau verysad.gif
Atsakyti
maniškiui bus 7 m. 6 mėn.
Atsakyti
QUOTE(Augustė @ 2007 03 23, 12:50)
Perskaiciusi atsiliepimus susidariau ispudi, kad dauguma vis gi ketina leisti i mokykla vaikus, tais kalendoriniais metais dar nesulaukusius 7 m  g.gif  . O as jau pradejau linkti i tai, kad gal palauksime savo eiles. Juo labiau, kad is vienos pradiniu klasiu mokytojos girdejau, kad kai pas juos buvo aptarinejami siumetiniu pirmoku rezultatai, 6-metinukai issiskyre nebrandumu ir t.t., zodziu daugelio leidimas i mokykla anksciau nepasiteisino  schmoll.gif
Tik jau ziuriu, kad mano mergina, isejusi i mokykla 7.5 m. bus viena vyriausiu, ko kazkodel nelabai noreciau  verysad.gif

Nu ir kodėl bijai, kad ji bus vyriausia??? blink.gif Manau, svarbu, kad būtų vaikams daugiau "smegenų" ir noro mokytis. Kuo vyresni tuo labiau "protingėja" ir motyvacija atsiranda mokslui. Nu nebent aš tokia biggrin.gif
Savo "žiogo" tai tikrai neleisiu. (Jau apsisprendžiau anksčiau) Tegu eina virš 7 metų. (tikiuosi pasiseks palikti "antrais metais" darželyje) mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš irgi saviškį išleisiu, kai jau bus 7m. su viršum ax.gif . Ir vis pagalvoju, kad gerą sprendimą priėmiau...Dabar jam penki ir, jei reikėtų už pusantrų metelių išleisti, tai siaubas ima fear.gif - jam dar iki mokyklos... sokiai.gif
Atsakyti
o jei vikas nelanko darželio, tai kaip su parengiamąją grupe tada g.gif
Atsakyti
mums 7 sueis rugpjūti, tai pačiu laiku 4u.gif

aš vaiko nevesčiau nuo 6 m. bet mamos mato ir geriau už kitus žino. maniškė visada į priekį varo, bendraamžiai lieka užnugary, rašo ir skaityti mokosi, sakau tau dar anksti,o ji vistiek nori ...
ir darželio auklėtoja sako, kad ji ne pagal amžių varo, bet ką...gal ir mokysis gerai, bet gaila man, tegul mokosi namie tongue.gif
O išsėdėti pamokose ir 10m bus sunku, nes labai judri doh.gif
mūsų ir ūgis du metus užbėga į priekį, bet tai ir nerodiklis mokyklai schmoll.gif
Atsakyti
Jau geras dešimtmetis kai dirbu pradinių klasių mokytoja. Turėjau ir šešiamečių vaikiukų. Mamos būkit geros tikrai neleiskit mažiukų į mokyklą. Nors ir protingi vaikai ir skaityti mokėjo, bet vis tiek skiriasi nuo 7-mečių. Mažiukai greičiau pavargsta, trumpesniam laikui dėmesį sukaupia. Spės dar vaikai visko išmokti ir atėję į mokyklą 7 metų. Aš už vaikus, kurie eina į pirmą klasę, jei jiems tais kalendoriniais metais sukanka 7 metai ( t.y. iki Naujųjų metų).
Atsakyti
QUOTE(airara* @ 2007 03 25, 22:02)
o jei vikas nelanko darželio, tai kaip su parengiamąją  grupe tada  g.gif

Priešmokyklinis ugdymas kol kas nėra privalomas, tai vaikas iš namų gali tiesiai keliauti į mokyklą, kai jam ateis laikas
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2007 03 26, 21:06)
Priešmokyklinis ugdymas kol kas nėra privalomas, tai vaikas iš namų gali tiesiai keliauti į mokyklą, kai jam ateis laikas


labukas, nežinau ar puse metų labai padarys įtakos unsure.gif

Turim draugę vyresnę, kuri rugsėjį pradės lankyti mokykla (7m), tai mano pana net dreba kaip nori, žinoma, kad nesuvokia kas ta mokykla, bet visada lygiuojasi į tą vyresne draugę. dabar mokosi rašyti, nors aš net nesiūlau to daryti, bet vaikas klausia, tai atsakau bigsmile.gif
manau kad ir mokykloje jai labiau su vyresniais patiks, nes su jais ji auga, mokosi ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(cvietocek @ 2007 03 26, 15:34)
Jau geras dešimtmetis kai dirbu pradinių klasių mokytoja. Turėjau ir šešiamečių vaikiukų. Mamos būkit geros tikrai neleiskit mažiukų į mokyklą. Nors ir protingi vaikai ir skaityti mokėjo, bet vis tiek skiriasi nuo 7-mečių. Mažiukai greičiau pavargsta, trumpesniam laikui dėmesį sukaupia. Spės dar vaikai visko išmokti ir atėję į mokyklą 7 metų. Aš už vaikus, kurie eina į pirmą klasę, jei jiems tais kalendoriniais metais sukanka 7 metai ( t.y. iki Naujųjų metų).

pagaliau sulaukiau komentarų iš PRADINIŲ KLASIŲ MOKYTOJŲ clap.gif thumbup.gif
Bet nesupratau, g.gif Jūs esate "UŽ vaikus kurie eina į pirmą klasę, jei jiems tais kalendoriniais metais sukanka 7 metai (t.y. iki Naujųjų) Tai ar jie šešiamečiai, (jei 7 sueina gruodžio mėn). ar jau pilnai subrendę mokyklai sėdėti nuo rugsėjo pirmosios.?????? (Nors rugsėjo 1 d. bus tik 6,9 metų) verysad.gif Nes prieš tai teigėte, kad "tegu ateina į mokyklą 7 metų" g.gif mastau.gif
Aš manu, kad trūksta tų kelių mėnesių iki normalaus subrendimo: dėmesio išlaikymo, susikaupimo. Nors ir keikėme "sovietinį laikmetį", bet mokyklos atžvilgiu, manau buvo geriau. Suėjo 7 iki rugsėjo pirmosios - prašom į mokyklą. Gimei gruodį - ateisi kitais metais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baabausis: 29 kovo 2007 - 00:17
Mano vyrukui si rugseji bus 6,5 metai. Ivairiu nuomoniu prisiklausem. Galiu pasakyti 50 X50. Vaikas labai judrus, proto uztektinai smile.gif , taciau pastebejau, kad ilgam laikui susikaupti jegu dar neuztenka.
Na, gal jis kitais metais budamas 7,5 metu ir bus pats vyriausias klaseje , ar ne, bet apsisprendeme siu metu rudeni neleisti i mokykla. Tegul pasidziaugia nerupestinga vaikyste.... rolleyes.gif
Atsakyti