Įkraunama...
Įkraunama...

Kada leisti vaiką į mokyklą?

QUOTE(Linapet @ 2006 02 24, 22:10)
Maniškis lanko parengiamą grupę darželyje ir yra pats jauniausias. Kovo mėn. jam sueis 6m. Dar norėčiau neleisti šiais metais į mokyklą, nes yra labai jautrus, dažnai verkia dėl smulkmenų verysad.gif
Bet girdėjau , kad dabar nelabai leidžia lankyti  antrus metus iš eilės parengiamosios grupės g.gif Gal kas tiksliai žinot kaip yra? Ar gali išvaryti  į mokylą, jei tėvai apsigalvoja?


Dvejus metus lankyti parengiamosios grupės darželyje iš tiesų neleidžia dėl mokinių (parengiamukų) krepšelių rolleyes.gif .Bent jau taip mums aiškino darželio direktorė tėvų susirinkime g.gif
Atsakyti
Mano abu ėjo nuo šešerių metų..Jokių dabar problemų.Aišku 1-2 klasėje šiek tiek pasvajodavo,trūko atidumo, bet dabar viskas thumbup.gif -jokių problemų.O pradžioje kiekvienam vaikui sunku adaptuotis.Juk tai nauja aplinka , nauji veidai..Mano dabar labai patenkinti mokykla,Galiu pasakyt, kad daug kas nuo mokytojos ir tėvų, vaiko ir draugų tarpusavio santykių priklauso.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zeneta: 24 vasario 2006 - 21:13
Pritariu, kad kiekvienas vaikas yra individualus ir ne visada amžius turi daug įtakos. Kartais jaunesnis daugiau pasiekia, kartais vyresniam geriau sekas...Tad mes, mamos, geriausiai pažįstam savo vaikus ir žinom kas jiems geriausia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(allegro @ 2006 02 25, 15:25)
Pritariu, kad kiekvienas vaikas yra individualus ir ne visada amžius turi daug įtakos. Kartais jaunesnis daugiau pasiekia, kartais vyresniam geriau sekas...Tad mes, mamos, geriausiai pažįstam savo vaikus ir žinom kas jiems geriausia biggrin.gif


Mano dukra i pirma klase nuejo budama 5 metu (rugsejo 14 d. suejo 6 metai) smile.gif. Jei gyventume Lietuvoje tai tikrai nebutume leide taip anksti schmoll.gif .
Atsakyti
Mano dukra i mokykla isejo 5 metu (tiksliau jai rugsejo men suejo 6 metai) biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Sonya @ 2006 02 28, 09:58)
Mano dukra i mokykla isejo 5 metu (tiksliau jai rugsejo men suejo 6 metai) biggrin.gif .


Anglijoje,kiek žinau,vaikai lankyti mokyklą pradeda nuo 5 metų rolleyes.gif ,bet mokymo sistemos kitose šalyse kitokios rolleyes.gif .
Atsakyti
kosmaras. tiek daug rasiau cia, nuomone reiskiau ir issitryne, streikuoja supermama, nesuprantu.
tiesiog mes prie tu, kurie eis i mokykla 6,5.
Atsakyti
Vakar kalbėjau ta tema su auklėtoja, tai sakė, kad balandžio mėn komisija spręs ar 6,5m vaikučiai pasiruošę lankyti mokyklą. g.gif
Aklėtoja pilnai pritaė , kad nenoriu leisti. Sakė, kad šešiamiačiai palyginti 7 m. yra mažiau subrendę, lengvai pasiduoda kitų įtakai...
Atsakyti
QUOTE(Linapet @ 2006 03 01, 15:26)
Vakar kalbėjau ta tema su auklėtoja, tai sakė, kad balandžio mėn komisija spręs ar 6,5m vaikučiai pasiruošę lankyti mokyklą.  g.gif
Aklėtoja pilnai pritaė , kad nenoriu leisti.  Sakė, kad šešiamiačiai palyginti 7 m. yra mažiau subrendę, lengvai pasiduoda kitų įtakai...

Ir aš pritariu šiai nuomonei. Neskubėkit per anksti leisti vaikučių į mokyklą, neatimkite iš vaikų vaikystės. Leiskite jiems kuo ilgiau pasidžiaugti nerūpestingais metais. Per metus (nuo 6-7m) vaikai tikrai daug pasiekia:labiau pasitiki savimi, tampa savarankiškesniais ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
Siaip yra paprasti budai patikrinti ar vaikas jau priauges iki mokyklos. Tai reikia pabandyti desine ranka per galva pasiekti ausi. idomiai, bet maziukai ne visi ta sugeba (svarbu, akd ne per pakausi ta darytu)
O siaip tai yra man atrodo nusorymas, kad jei einamais metais vaikui sueina 7 metai, tai leisti pvz. rugseji i mokykla, 7 sueina spali.
Maniskiam bus rugseji tik 6.8, tai as neleisiu, nes ir pati matau, kad brandos ner ir kitus dalykus dar reikia ispresti. Bet va drauges mergaite pati isiverze budama vos 6 metu ir sekasi jai gerai, ji jau mokejo ir skaityti ir rasyti.
Atsakyti
nutarem leist nuo 6 metu,tiksliau rugseji bus 6,5.manau visai normalu jai vaikas turi gabumo ir noro moklui.mano dukra nuo 3 metuku pradejo mokytis raidžiu niekieno neskatinta,pati.kai nuejo i darželi mokejo rašyt .maničiau ner tikslo laikyt dar metus darželi kur tobulejimo jau nebebus.
Atsakyti
QUOTE(žana @ 2006 03 13, 14:04)
nutarem leist nuo 6 metu,tiksliau rugseji bus 6,5.manau visai normalu jai vaikas turi gabumo ir noro moklui.mano dukra nuo 3 metuku pradejo mokytis raidžiu niekieno neskatinta,pati.kai nuejo i darželi mokejo rašyt .maničiau ner tikslo laikyt dar metus darželi kur tobulejimo jau nebebus.

Jei vaikas turi gabumų ir noro, tai tikrai nereikia laikyti dar metus darželyje. Bet be gabumų manau, kad svarbus ir savarankiškumas biggrin.gif, kuris mokykloje labai reikalingas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Plepė: 13 kovo 2006 - 19:27