Įkraunama...
Įkraunama...

Kada leisti vaiką į mokyklą?

Maniškis irgi gimęs vasario mėnesį. Aš jį leidau nuo 7,5 metų. Jis pas mane labai judrus, pagalvojau kad sunku jam bus išsėdėt mokykloj. O dabar jau vis tik palygint su pernai protingesnis daug ir mokslai gerai sekasi. Tegu vaikas pasidžiaugia vaikyste 4u.gif

Aš pati pradėjai eiti į mokyklą 7metų ir 10 mėnesių (taigi beveik 8) Ir dėl to jokių problemų neturėjau. Kaip tik džiaugiausi tuo kad dvyliktoj klasėj man buvo 18 metų, o klasiokam 17 ax.gif Galėjau pilnamečių privilegijom naudotis blush2.gif ir prie mamos ilgiau pabuvau mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Odre,2005 10 06, 09:27]
Mano dukra irgi gimusi vasario mėn, bet aš tai tikrai neleisiu 6.5 schmoll.gif
Bijau, kad kuprinės nepaneš biggrin.gif
O jeigu rimtai, tai nematau jokio reikalo skubėti, tegu dar pasidžiaugia nerūpestina vaikyste darželyje. Suspės. Nu nebent koks super gabus vaikas būtų tada gal ir galima g.gif
[/quote
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Prisijungiu ir aš prie vasarinukų.Abi dukros gimusios tą mėnesį.Vyresnioji pradėjo lankyt nuo 7.5metų.Ir nesigailiu,kad tada leidau.Mokslai gerai sekas,vis prie pirmūnų blush2.gif .Jei nepasikeis nuomonė,ir mažikę nuo tada žadu leist.Spės privargti,ypač kai pamokos kasmet vis sunkesnės,reikalavimai didesni...
Man vaiko sveikata svarbiau už metus 4u.gif
Atsakyti
manau kad nereiketu iskirti vaiko ir leisti tradiciskai nuo 7 smile.gif
Atsakyti

Ungesiena, pasakei kazkaip neaiskiai. Kaip neisskirt vaiko ir leist nuo 7? Tai jei vaikas gimes ne rugseji, ji leist gal vidury mokslo metu, kai tik sueis 7? Tame ir problema, kad 6.5 yra beveik 7 ir 7.5 dar prie 7. Cia ir yra ta dilema. (Reik uztat galvot laiku biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif kad vaikuciai gimtu rugpjucio-rugsejo men.)
Maniskis gimes vasari ir isleidau ji siais metais i mokykla. Pagal sugebejimus, galejo eit ir pries metus. Bet vistik to savarankiskumo ir socialinio brandumo truko.
Aisku, visokiu yra vaiku. Gal isties mergaites greiciau bresta ir protingesnes, savarankiskesnes. Bet tikrai nesigailiu, kad ji tik dabar isleidau. Po poros savaiciu pradejo pats vaiksciot i mokykla, baseina. Nueina, pareina, nors nera arti ir tris nereguliuojamas gatves reik pereit. Ir mokslai gerai sekas, dziaugiasi gaudamas A raideles smile.gif
Atsakyti
Jeigu iki jūsų pensijos vaikas spės baigti mokyklą ir universitetą, tai galit leist ir 7,5, jei ne, tada paskubėkit, nes dabar vaikystę saugot, o paskui vaikui reiks naktim dirbt, kad mokytis galėtų. O ir šiaip tėvai ne amžinai gyvena. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blobse: 13 spalio 2005 - 12:47
Spes ir ne viena baigt biggrin.gif Man iki pensijos dar toli toli. Ir net nesiruosiu galvot, kas bus po kazi kiek metu.
Atsakyti
Mano dukrai 5,8 metų, moka skaityti, rašyti (ne, ne raides piešti, o RAŠYTI), skaičiuoti(ne šiaip su skaičiukais pažaisti, o normaliai parduotuvėj pasiskaičiuoti ką gali nusipirkt už turimus pinigus, per kiek laiko susitaupys pinigėlių norimam žaisliukui), orientuojasi pasaulio žemėlapyje, žino nemažai valstybių, jų sostines, domisi augalais, gyvūnais, teatru, muzika, šokiais, arkliais ir dar viskuo apie ką tik išgirsta tongue.gif Kompas jai tikrai ne tamsus miškas ir ne tik žaidimams skirta aparatūra, moka per google susirast ją dominančias temas, parašyt e-mailus draugėms, tetai ir pusbroliams tongue.gif
Šiuo metu labai mokosi anglų kalbos, nes nori kitais metais kartu su mumis keliauti, o ten juk norės ir draugų susirast ir nusipirkt ką nors biggrin.gif
Net nežinau ką su ja tokia protinga reiks daryt g.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Ups, visai kaip norge parašiau ax.gif
[/quote]

Mano Vidui 5,5 metų. Pasiekimai: skaito laisvai ne tik didžiosiomis bet ir mažosiomis raidėmis; rašo, skaičiuoja. Geografiją žino geriau nei aš (mylimiausia knyga - Pasaulio geografijos enciklopedija) - žino ne tik visus žemynus, vandenynus ir šalis bei jų sostines bei vėliavas, bet ir kalnus, salas, upes ir t.t..Domisi astronomija. Tik jo dėka pati sužinojai kaip susidaro žvaigždės, kas yra kvazarai ir t.t..Na kompiuteris tai jau visi vaikai dabar moka. Intevsyviai mokinasi anglų - darželyje ir kiekvieną savaitgalį AISV mokyklėlėje Subačiaus gatvėje. Išvada viena - visi vaikai dabar gudresni ir protingesni - gyvenimas toks. Kiek apsidairau, visi tėvai stengiasi vaikus pamokinti (pas mus šią funkciją atliko nuostabiausia močiutė) ir visi į pirmą klasę ateina jau daug ką žinodami.

Ir ką man su juo daryt? biggrin.gif
Atsakyti
aš tik turiu vieną klausimą ar vaikui pirmoje klasėje viską mokančiam jau , bus idomu mokytis ? g.gif Ar jus išsirinkote mokyklą, gal kalbėjote su mokytoja ir dabar įsitikinę kad pirmos klasės programa bus pritaikyta jūsų gabiam vaikui ? Ar jis ne sakys : aš viską moku man ne idomu čia. unsure.gif

man pateko į rankas knyga Mano vaikas vunderkindas, kažkas tokio, tai ten buvo aprašytos tėvų bedos dėl gabių vaikų, Aš pirma kartą pamačiau kiek rūpesčių jie turi, tikrai labai daug, bet aš čia šiaip tik tai.
Atsakyti
Kai man bus laikas pensijon, tai maniškiam kažkur 40metų bus blink.gif Tai tie 7,5 jokios reikšmės neturi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neringucia: 14 spalio 2005 - 13:20
QUOTE(zanetka @ 2005 10 13, 17:37)
aš tik turiu vieną klausimą ar vaikui pirmoje klasėje viską  mokančiam jau , bus idomu mokytis ? g.gif  Ar jus išsirinkote mokyklą, gal kalbėjote su mokytoja ir dabar įsitikinę kad pirmos klasės programa bus pritaikyta jūsų gabiam vaikui ? Ar jis  ne sakys : aš viską moku man ne idomu čia.  unsure.gif

man pateko į rankas knyga Mano vaikas vunderkindas, kažkas tokio, tai ten buvo aprašytos tėvų bedos dėl gabių vaikų, Aš pirma kartą pamačiau kiek rūpesčių jie turi, tikrai labai daug, bet aš čia  šiaip tik tai.


Aš nemanau, kad maniškė super gabi. Sakykim, šiek tiek daugiau už vidutinybę.
Bet labai labai viskuo dominsi. Man rodos, nesu girdėjus pasakymo "man neįdomu"
Manyčiau, pagrindinis rūpestis su gabesniais vaikais yra tas, kad tėvai turi pastoviai kelt kartelę aukščiau, ir kartu su vaiku "neužmigtų ant laurų".
Pradinę mokyklą esam išrinkę, atsižvelgdami ne į mokymo programą, bet į ugdymo filosofiją ir metodiką. Kodėl - čia atskira problema ir tema tongue.gif

Atsakyti
Savaja leisiu seseriu metu ir penkiu men. I paruosiamaja predes penkeriu ir penkiu men. Nesamone, kad vaikyste skaitosi atimat jei i mokykla pradedat leisti, mes taigi dauguma nuo sesriu pradedavom eiti ir ka, ar blogai, tai kaip atrodys pagalvokit dvylika klasiu baigs vdidesimt vieneriu, nuo kietai schmoll.gif
Atsakyti