Įkraunama...
Įkraunama...

Dvyniai ir mergelė

Mes irgi tokia pora: jis- dvynus, aš - mergėlė. Kartu jau 9 m. Ir dukrytę "užgyvenom" biggrin.gif . Taip, dvyniai dvilypiai žmonės, pradžioj visko buvo, kol įkandau jo būdą, bet dabar, kai kampai apgludinti, nieko blogo negaliu pasakyt apie savo vyrą dvynį. Išmokau nebekreipt dėmesį į šio ženklo keistumus, tuo labiau, kad tėtis irgi dvynys, tai jau buvau susipažinus su tuo ženklu, taigi, jau buvo lengviau. Šeip, mane supa daug šio ženklo atstovų. Ir negaliu sakyt, jog šie ženklai visiškai nesuderinami, man netgi mergelės ir dvyniai kazkuo panašūs: tvarka, užsispyrimas, jautrumas, globa, aristokratizmas.
Atsakyti
QUOTE(Victoria Beckham @ 2008 12 14, 22:00)
As mergele-jis dvynys. Beveik 4metai. Jo deka ismokau nusileisti, as nusileidziu, o paskui tai man grista, pamates, kad "ant karsto", jam nusileidziu, kai as uzkeliu veja jis nusileidzia... Siaip jau prisitaikau, bet is pradziu buvau sokiruota, jsi toks orus ir isdisus net santykiuose, nesielgia kaip kt. sutikti vyrai, nesokineja aplink, ant ranku nenesioja, neliaupsina, negiria... is pradziu to lb truko... db jau nelabai. Siaip radau, kad mergele yra dvynio totemas!


drinks_cheers.gif pas mane taip pat drinks_cheers.gif anksciau labai jausdavau demesio trukuma, kad nei pagiria, nei dovanele kokia atnesa, ar pan., bet dabar ir pripratau, o ir ismokiau truputi sio to biggrin.gif
Atsakyti
Aš mergelė, o mano svajonių vyras Dvynys.... Tokio koks jis nebuvau sutikus nei prieš jį ir nesutikau po jo .. tiesiog taip susiklostė gyvenimo aplinkybės, kad negalėjom būti kartu... dabar - jis už 2000 km... bet vis dar toks artimas... vienintelis vyras , kuris suprato mane iš pusės žodžio, kuris bandė pažvelgti į mano vidų, ieškoti prasmės beprasmiškiausiuose mano poelgiuose, neužmirštantis nei vienos svarbios datos mano gyvenime ir vis dar suteikiantis tą jausmą... kad aš esu nuostabi, nepakartojama, vienintelė... mmmmmmmmmmm vis dar svaigstu wub.gif

o, beje visas mergeles wellcom ČIA - VISOS MERGELĖS VIENYKIMĖS

jei pasiklystumėt - ieškokit manęs mirksiukas.gif
Atsakyti
Na ką gi, ir aš pasipasakosiu smile.gif Aš esu dvyniukė, o jis - mergelė smile.gif Daug kas atitinka ką minėjo anksčiau merginos, na kad jis gan tylus, uždaras, ypač kai kas nors nutinka, tada jis mėgsta pabūti vienumoj, nesipasakoja, o man taip tuo metu knieti, kas jo galvelėje dedasi smile.gif Jis tvarkingas, nors pedantizmo grynų bruožų dar nepastebėjau smile.gif Iš tiesų tai yra labai šeimyniškas, draugiškas su kitais žmogus, mes abu kartu draugų nelabai turim, nes greitai pamatom kitų ydas ir tai mus atgraso nuo kompanijų biggrin.gif Nėra jis ir pavydus, as daug labiau linkusi pavydėti (nepatenkinta dėl to savimi esu:)
Dėl to bangavimo santykiuose tai kaip pirštu į akį smile.gif Jau jei mylim tai iš visos širdies, o jei susipykstam, tai verda karas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurore_: 12 liepos 2009 - 22:39
QUOTE(braskute_v @ 2009 01 09, 21:05)
Na ir mūsų šeima iš tokio molio lipdyta  biggrin.gif  Aš- dvinys, o MB- mergelė  bigsmile.gif  Visi draugai mūsų stebisi, kaip mes vienas kitą papildom, užbaigiam vienas kito sakinius...

butent
Atsakyti
Kaip sutariat kartu?
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2007 09 05, 16:23)
O mes sutariam puikiai - nuo draugystės pradžios  kartu jau 15 metų  bigsmile.gif
Visko būna, bet kam nebūna?
Nors manasis gal netipiška Mergelė: nepavydus, nepedantas (ką dažnai prie Mergelių minint randu  doh.gif ), ir draugai tikrai ne moteriškės  tongue.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

bet va daboholikas tikrai.bet as "uz",jam patinka jo darbas,lai dirba,kuria,tai kaip ir hobis
seimai atiduoda viska
be galo myli vaikus
atidus,demesingas,paslaugus,tvarkingas,bet ne pedantas
Atsakyti
Maniškis labai panašus kaip jūs čia minėjot, tik nėra labai išradingas kai reikia kokią dovanėlę arba staigmeną suruošti:) Dovanų niekada pats neišrenka, visada paklausia, ko aš noriu ir tą gaunu:Do kaip jūsų Mergelės šiuo atvilgiu?
Atsakyti
QUOTE(Aurore_ @ 2010 06 14, 12:23)
Maniškis labai panašus kaip jūs čia minėjot, tik nėra labai išradingas kai reikia kokią dovanėlę arba staigmeną suruošti:) Dovanų niekada pats neišrenka, visada paklausia, ko aš noriu ir tą gaunu:Do kaip jūsų Mergelės šiuo atvilgiu?

sutare,kad pasitarsim,ko man reik
nes ir perka bereikalingus daiktus
Atsakyti
Kiek radau panasumu su savo vyru doh.gif lotuliukas.gif as dvyne vyras mergele...santykiai tikrai banguoti...viena diena mylim vienas kita be galo be krasto, atrodo gyventi vienas be kito negaletumem,kita diena skiriames nekenciam negalim vienas i kita paziureti doh.gif Taip pat darbaholikas,pedantas,pavydus,namiseda,nelabai moka rodyti jausmus,sexas yra kazkas svento doh.gif doh.gif pirma vieta.....tai su praktiskai daugiausia barniu kyla del lovos doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palloma: 01 spalio 2010 - 22:21
Kiek perskaiciau pasisakymu, pastebejau, kad daugelis raso apie dideles bangas (tai labai labai mylim, tai labai labai pykstames). Kazkaip nepastebejau to musu poroj, mano Mergelius ramus, as dazniau bandau pradet pykt, bet kai oponentas nereaguoja, tai ir praeina upas biggrin.gif O siaip (tfu tfu tfu) labai retai tenka ir pasigincyt. blush2.gif Laaabai priziuri savo daiktus, nera didelis atlapasirdis, pasipasakos tik dada, jei pats nores, kitaip ne zodzio neistrauksi. Ir dar pastebejau, kad tikrai "zlapamitnas". Prisimins ir ka pries metus esu jam blogo padarius biggrin.gif


Atsakyti
pasirodo,kad pavydas tai vos ne visu mergeliu bruozas biggrin.gif nes maniskis juodai pavydus,kartais net nesveikai.ir,kaip dauguma minit,super tvarkingas,be to,sexas taip pat pirmoj vietoj smileysex.gif kokie visgi tipiski vyrai tie mergeles biggrin.gif o santykiai musu irgi pabanguoja,nes as esu tokia kur del kiekvieno s... veja keliu.bet greit ir vel viskas buna tvarkoj.siaip jis mane gan daznai nervina savo elgesiu
Atsakyti