Įkraunama...
Įkraunama...

Dvyniai ir mergelė

QUOTE(Kleckutė @ 2007 11 21, 22:39)
nu zinokit va perskaiciau ir labai daug kas sutapo, nes pas mane ir vyras mergele. kartais lengva su juo kartais sunku. bet va kas neatitinka, mano vyras megsta labai kavute geri kavineje ar tep kur iseiti bigsmile.gif , net kartais buna kad atsikelia ryte ir sako nu greitai rengiames ir varom. buna sugalvojes kokia velniava biggrin.gif


O, kad maniškis taip sugalvotų kur nors mane išsitemti... tikrai baltai pavydžiu blush2.gif
Man nebent tokią staigią išvyką gali pasiūlyti kur nors į bažnyčią, ko aš nelabai mėgstu doh.gif ax.gif
Atsakyti
na mūsų pora irgi tokia : dvynė + mergelis smile.gif bet šiaip tai kol kas tfu tfu tfu viskas puiku thumbup.gif
tik manasis gal keik kitoks, nei čia kiti aprašyti vyrai-mergelės - nėra nei itin ramaus būdo, nei uždaras ar vengiantis kompanijos. kartais netgi atvirkščiai - aš, o ne jis, "užstabdau" kokį išėjimą su draugais blush2.gif
iš tiesų, iš visų buvusių draugysčių galiu pasakyti, kad vyrą pasirinkau tikrai geriausią - racionalų, bet kartu ir emocionalų, mokantį ir kalbėti, ir tylėti, patikimą, ištikimą, atsidavusį wub.gif wub.gif
be abejo, būna ir kivirčų mūsų kasdienybėje, bet, man rodos, jų būna visur, kur yra bendra buitis... smile.gif
Atsakyti
Niu mano tevai butent tokia pora... 4u.gif Ir pati esu dvynys, turejau drauga - mergele... Niu man sunku buvo...
Bet mano tevai jau 25metai kartu, ir kuo toliau tuo jiems geriau. Atsimenu visko buvo, bet matosi kad kuo ilgiau jie kartu tuo geriau jiems sekasi gyventi ir sutarti 4u.gif Tetis labai pareigingas, atsakingas, tvirtas ir kietas, o mama tokia minkstute, linkusi nusileisti, bet visada diriguoja paradui. Tai taip jie ir sutaria. Tetis leidzia jau vadovauti, mama leidzia jam pasisakyti ir susimoketi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo InGridutia: 18 sausio 2008 - 13:04
QUOTE(InGridutia @ 2008 01 18, 13:03)
Tetis labai pareigingas, atsakingas, tvirtas ir kietas, o mama tokia minkstute, linkusi nusileisti, bet visada diriguoja paradui. Tai taip jie ir sutaria. Tetis leidzia jau vadovauti, mama leidzia  jam pasisakyti ir susimoketi  biggrin.gif


Nu pas mus su MB lygiai tas pats. Jis paklauso , pamasto kas kaip ir paskui jau galiu aš vadovauti thumbup.gif . Tikiuosi ir mes išgyvensim taip ilgai kaip tavo tėvai kartu wub.gif
Atsakyti
Idomu, ar yra sitokios kombinacijos poru? smile.gif
kaip jiems sekasi bendrauti, sugyventi ir galu gale gyventi biggrin.gif
Atsakyti
As mergele, vyras - dvynys.
Kartu jau 13 metu. Kaip ir kiekvienoje seimoje buna visko.
O apskritai, esame laimingi, ttt. wub.gif
Manau, kad ne taip svarbu koks pas tave zenklas, bet labai svarbu koks pas tave charakteris.
Atsakyti
QUOTE(Milgana @ 2008 04 22, 23:56)
As mergele, vyras - dvynys.
Kartu jau 13 metu. Kaip ir kiekvienoje seimoje buna visko.
O apskritai, esame laimingi, ttt. wub.gif
Manau, kad ne taip svarbu koks pas tave zenklas, bet labai svarbu koks pas tave charakteris.


kaip saunu jums bigsmile.gif
na taip, tiesos yra, kad priklauso nuo charakterio. Bet kartais galvoju, kad dvyniu charakteriai labai jau sunkus doh.gif o gal cia man toks pakliuvo? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(davile @ 2008 04 23, 09:31)
kaip saunu jums  bigsmile.gif
na taip, tiesos yra, kad priklauso nuo charakterio. Bet kartais galvoju, kad dvyniu charakteriai labai jau sunkus  doh.gif  o gal cia man toks pakliuvo? unsure.gif


biggrin.gif Is dalies - taip. Jie viena kalba, kita daro, trecia galvoja, ketvirta jaucia, penkta svajoja ir t.t.
Bet seip, geri zmones. Vyrai tai tikrai, del moteru nezinau.
Man, asmeniskai, tas dvyniu zenklas visai, visai nieko.. wub.gif
Atsakyti
as esu mergele, o mano draugas dvynys. kartu esame jau beveik 5metai. nu siaip sunkoka del pykciu unsure.gif jis labai megsta gincytis ir gincijasi iki paskutinio kraujo laso, as nemegstu, bet negaliu ir nusileisti, taip nuolat ir kovojam smile.gif del to ir vos neissiskyrem koki 100 kartu... o is kitos puses,tai abu labai rimtai ziurim i istikimybe smile.gif ir lovoje labai gerai viskas blush2.gif tik tie pykciai trugdo labai, nemokam nei vienas apsileist verysad.gif
Atsakyti
Ir mano vyras dvynys, o aš mergelė tongue.gif ... Atšventėm neseniai 8 metų sukaktį... Aišku labai daug kas priklauso nuo charakterių, bet tikrai įmanoma susitarti bei sugyventi mirksiukas.gif

QUOTE(MilGana @ 2008 04 23, 09:41)
biggrin.gif  Is dalies - taip. Jie viena kalba, kita daro, trecia galvoja, ketvirta jaucia, penkta svajoja ir t.t.
Bet seip, geri zmones. Vyrai tai tikrai, del moteru nezinau.
Man, asmeniskai, tas dvyniu zenklas visai, visai nieko..  wub.gif


drinks_cheers.gif
Man patinka, kad veiklūs tie dvyniai... vis prisigalvojam kokių atrakcijų...

QUOTE(TARSKALIUKE @ 2008 05 24, 00:52)
as esu mergele, o mano draugas dvynys. kartu esame jau beveik 5metai. nu siaip sunkoka del pykciu  unsure.gif  jis labai megsta gincytis ir gincijasi iki paskutinio kraujo laso, as nemegstu, bet negaliu ir nusileisti, taip nuolat ir kovojam  smile.gif  del to ir vos neissiskyrem koki 100 kartu... o is kitos puses,tai abu labai rimtai ziurim i istikimybe  smile.gif  ir lovoje labai gerai viskas  blush2.gif  tik tie pykciai trugdo labai, nemokam nei vienas apsileist  verysad.gif


Dabar jau rečiau gludinam kampus, bet pradžioj reikėjo... o jei susiginčijam ar susipykstam, tai neinam miegoti neišsiaiškinę... Per 8 metelius keli kartai tokie buvo doh.gif , tai taip nesmagu kitą dieną... Šiaip mes abu linkę taikytis ir nelaikom ilgai pykčio cool.gif ... Abu norim kartu būti ir viską kartu veikti... tai dabar dar vaikus prie to pačio visur tempiamės rolleyes.gif ...
Atsakyti
QUOTE(TARSKALIUKE @ 2008 05 24, 00:52)
as esu mergele, o mano draugas dvynys. kartu esame jau beveik 5metai. nu siaip sunkoka del pykciu  unsure.gif  jis labai megsta gincytis ir gincijasi iki paskutinio kraujo laso, as nemegstu, bet negaliu ir nusileisti, taip nuolat ir kovojam  smile.gif  del to ir vos neissiskyrem koki 100 kartu... o is kitos puses,tai abu labai rimtai ziurim i istikimybe  smile.gif  ir lovoje labai gerai viskas  blush2.gif  tik tie pykciai trugdo labai, nemokam nei vienas apsileist  verysad.gif



mes taip pat mergele ir dvynys smile.gif ir pykstames ir barames ir ko tik nebuna bet vistiek galiausiai issiaiskinam ir susitaikom lotuliukas.gif labiausiai erzina dvyniu tas kartais kvailas uzsispyrimas ir noras irodyt savo doh.gif ir nesvarbu ar tai tiesa ar ne lotuliukas.gif na tiesiog manau reik turet kantrybes ir viskas isgyvenama, o man kaip mergelei jos netruksta rolleyes.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
ir mes tokia pora. as apie ji tai galiupasakyt kad truputi pedantiskesnis nei as, greitai uzsidegantis, is tylesniu gal toks, bet bendrauti lengva, uzsispyres (nors abu tokie) savo tiesa taip pat megsta irodinet ir tikrai nenuobodu kas liecia lova ax.gif o del naujoviu kokiu ar planu tai as dazniausiai sugalvoju, jis pamasto ir vel kol igyvendina.. doh.gif
kai jis yra pasakes "as degtukas, tu-ugnis" tai cia tokie santykiai. ir pas mus taip tai cia myli, tai vel sako turta dalinsimes lotuliukas.gif
Atsakyti