Įkraunama...
Įkraunama...

Dvyniai ir mergelė

Sveiki 4u.gif
Man labai įdomu, ar yra tokių porų kaip manoji. Apie save ką galiu pasakyti, kad mūsų sutarimas būna labai nepastovus, čia - viskas gerai, čia - katastrofa blush2.gif Įdomu kaip kitoms poroms? ax.gif
Atsakyti
taip taip taip.. istorija panaši blink.gif kai gerai tai gerai, bet būna visko. kaip ir kiekvienuose santykiuose turbūt. nėra namų be dūmų blink.gif manasis mergelė tai labai pavydus doh.gif kaip kitų?
Atsakyti
QUOTE(muscata @ 2007 08 23, 13:28)
taip taip taip.. istorija panaši  blink.gif kai gerai tai gerai, bet būna visko. kaip ir kiekvienuose santykiuose turbūt. nėra namų be dūmų blink.gif  manasis mergelė tai labai pavydus doh.gif  kaip kitų?



Maniškis irgi pavydus, bet ir aš pavydi. Čia abu labu tokie į krūvą suėjo biggrin.gif
Atsakyti
Turejau Mergele drauga... atsimenu, kad labai greitai man pasidare ne-i-do-mu.

Visai mielai sutikciau tureti Mergele dabar, jei tik jie butu tokie pat valdingi kaip Skorpionai lotuliukas.gif
Dvynius ir Mergele valdo tas pats Merkurijus, tai gi su komunikavimu problemu nebutu.... bet va kaip seksas g.gif bijau, kad Dvynei taptu nuobuodoka... nebent jo Venera butu kokioje idomioje padetyje jo horoskope...
Bet jei esi subalansuota, pastovi, jei jau nebetroksti nuolatinio maskarado - tai kodel gi ne??
Man Mergele atrodo labai pozityvi...
Ne tokia kaip Dvyniai, kurie uzima pirma vieta tarp nusikalteliu baustu mirties bausme.... (cia tik tarp musu, Dvyniu...).
Atsakyti
QUOTE(Helenee @ 2007 09 02, 18:50)
Turejau Mergele drauga... atsimenu, kad labai greitai man pasidare ne-i-do-mu.

Visai mielai sutikciau tureti Mergele dabar, jei tik jie butu tokie pat valdingi kaip Skorpionai lotuliukas.gif
Dvynius ir Mergele valdo tas pats Merkurijus, tai gi su komunikavimu problemu nebutu.... bet va kaip seksas g.gif bijau, kad Dvynei taptu nuobuodoka... nebent jo Venera butu kokioje idomioje padetyje jo horoskope...
Bet jei esi subalansuota, pastovi, jei jau nebetroksti nuolatinio maskarado - tai kodel gi ne??
Man Mergele atrodo labai pozityvi...
Ne tokia kaip Dvyniai, kurie uzima pirma vieta tarp nusikalteliu baustu mirties bausme.... (cia tik tarp musu, Dvyniu...).




Žinok, man nėra su juo nuobodu. Tai labai įdomi asmenybė, smagu bendrauti. Bent jau mano MB yra labai stipri asmenybė, ką aš labai vertinu.
Man atrodo, kad tai nuostabūs žmonės, jeigu tik jų geriausi draugai nebūtų moteriškos giminės... mad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kamane82: 04 rugsėjo 2007 - 13:49
O mes sutariam puikiai - nuo draugystės pradžios kartu jau 15 metų bigsmile.gif
Visko būna, bet kam nebūna?
Nors manasis gal netipiška Mergelė: nepavydus, nepedantas (ką dažnai prie Mergelių minint randu doh.gif ), ir draugai tikrai ne moteriškės tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2007 09 05, 17:23)
O mes sutariam puikiai - nuo draugystės pradžios  kartu jau 15 metų  bigsmile.gif
Visko būna, bet kam nebūna?
Nors manasis gal netipiška Mergelė: nepavydus, nepedantas (ką dažnai prie Mergelių minint randu  doh.gif ), ir draugai tikrai ne moteriškės  tongue.gif




Kaip faina... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamane82 @ 2007 08 22, 17:21)
Sveiki  4u.gif 
Man labai įdomu, ar yra tokių porų kaip manoji. Apie save ką galiu pasakyti, kad mūsų sutarimas būna labai nepastovus, čia - viskas gerai, čia - katastrofa  blush2.gif  Įdomu  kaip kitoms poroms?  ax.gif


mes kartu jau treti metai gyvenam, o pažystami šešti. Erzina jo darboholizmas ir tyla, nemokėjimas dalintis jausmais ir emocijom. Bet čia gal daugiau atėjo iš jo šeimos nei iš ženklo. Nėra TIKRAI pedantas doh.gif biggrin.gif Bet gerai sutariam./ Arba tikrai - katastrofa, arba meilė ohoho... Labai banguoja santykiai. Vienu metu dėl menkniekio abu užsiplieskiam ir skiriamės, o kitu - žiūrėk amžiną meilę prisiekinėjam. Nepatinka, kad sunku išjudinti, kelionėm vis laiko neturi - dirba. doh.gif O šiaipo viskas gerai smile.gif Jį užgožia rutina, o šiaip jei norit, kad mergelės būtų geri vyrai tai lovoje reikškitės, stebinkit, tuomet santykiai puikūs ir jie tampa toookie nuolankūs thumbup.gif Bet čia tikriausiai irgi visiems galioja g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zitlali @ 2007 09 08, 11:50)
mes kartu jau treti metai gyvenam, o pažystami šešti. Erzina jo darboholizmas ir tyla, nemokėjimas dalintis jausmais ir emocijom. Bet čia gal daugiau atėjo iš jo šeimos nei iš ženklo. Nėra TIKRAI pedantas  doh.gif  biggrin.gif Bet gerai sutariam./ Arba tikrai - katastrofa, arba meilė ohoho... Labai banguoja santykiai. Vienu metu dėl menkniekio abu užsiplieskiam ir skiriamės, o kitu - žiūrėk amžiną meilę prisiekinėjam. Nepatinka, kad sunku išjudinti, kelionėm vis laiko neturi - dirba.  doh.gif  O šiaipo viskas gerai smile.gif Jį užgožia rutina, o šiaip jei norit, kad mergelės būtų geri vyrai tai lovoje reikškitės, stebinkit, tuomet santykiai puikūs ir jie tampa toookie nuolankūs  thumbup.gif  Bet čia tikriausiai irgi visiems galioja  g.gif  bigsmile.gif



Jeigu tiek dayg sutapimų yra skirtingoms poroms, vadinasi čia tikrai mergelių bruožai. Nes ilgainiui jau aš pradėjau galvoti, jog nemoku sutarti su žmogum, kad reikalauju per daug (nors iš tiesų tik tiek, kiek jis iš manęs). Išjudinti iš namų ir maniškį sunku (sako, arbatos ar kavos galima ir namuose atsigerti), nenori nors trumpam pakeisti aplinką, o paskui skundžiasi rutina...
Na, įdomios asmenybės, nieko neprikiši mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kamane82: 10 rugsėjo 2007 - 09:34
skaitau ir netikiu biggrin.gif lyg kas mūsų šeimą aprašinėtų biggrin.gif kiekvienam poste didžioji dalis tinka ir mums biggrin.gif
va tik dėl santykių. pas mus nebūna: dievinu šiandien, ryt skiriamės schmoll.gif biggrin.gif
kartu esam 5m. o susituokę nepilnus 2m.
tai kiek teko skaityt, tai visur buvo rašoma, kad mergelė su dvyniais jokiu būdu negali tapt pora. o pasirodo gali bigsmile.gif
kas mane žavi jame? o gi jo racionalumas,ramumas, ištikimybė, prieraišumas, duoto žodžio laikymasis, nesisvaidymais tuščiom frazėm ir panašiai.
kartais tik "abydna" būna, kad nenori nė tos kavos į bariuką nueit išgert (kaip kažkas jau čia minėjo, kad visa tai galima puikiai ir namie padaryt doh.gif biggrin.gif ).
ir draugų jam nereikia. pas mus didžioji dalis dragų, tik mano iniciatyva. jam užtektų konkrečių žingsnių: darbas-namai-šeima doh.gif o man reikia VEIKSMOoooo biggrin.gif
santykių pradžioj mane žlugdydavo jo tylėjimas doh.gif maniau, kad nepasitiki manim ir bla bla bla... traukdavau po žodelį visą vakarą. kol... neįkirtau sistemos doh.gif biggrin.gif dabar jau pats dėsto nuo dūšios, nes mato, kad pati nebeklausiu. žinau, kai norės, pats pasipasakos.
ir dar..
kol kas mūsų namai barnių negirdėję (3*tphu). ginčų-taip, skirtingi visgi esame ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2007 09 05, 15:23)
O mes sutariam puikiai - nuo draugystės pradžios  kartu jau 15 metų  bigsmile.gif
Visko būna, bet kam nebūna?
Nors manasis gal netipiška Mergelė: nepavydus, nepedantas (ką dažnai prie Mergelių minint randu  doh.gif ), ir draugai tikrai ne moteriškės  tongue.gif




QUOTE(vikuliukas @ 2007 11 01, 22:48)
skaitau ir netikiu  biggrin.gif  lyg kas mūsų šeimą aprašinėtų  biggrin.gif  kiekvienam poste didžioji dalis tinka ir mums  biggrin.gif
va tik dėl santykių. pas mus nebūna: dievinu šiandien, ryt skiriamės  schmoll.gif  biggrin.gif
kartu esam 5m. o susituokę nepilnus 2m.
tai kiek teko skaityt, tai visur buvo rašoma, kad mergelė su dvyniais jokiu būdu negali tapt pora. o pasirodo gali  bigsmile.gif
kas mane žavi jame? o gi jo racionalumas,ramumas, ištikimybė, prieraišumas, duoto žodžio laikymasis, nesisvaidymais tuščiom frazėm ir panašiai.
kartais tik "abydna" būna, kad nenori nė tos kavos į bariuką nueit išgert (kaip kažkas jau čia minėjo, kad visa tai galima puikiai ir namie padaryt  doh.gif  biggrin.gif ).
ir draugų jam nereikia. pas mus didžioji dalis dragų, tik mano iniciatyva. jam užtektų konkrečių žingsnių: darbas-namai-šeima  doh.gif o man reikia VEIKSMOoooo  biggrin.gif
santykių pradžioj mane žlugdydavo jo tylėjimas  doh.gif  maniau, kad nepasitiki manim ir bla bla bla... traukdavau po žodelį visą vakarą. kol... neįkirtau sistemos  doh.gif  biggrin.gif  dabar jau pats dėsto nuo dūšios, nes mato, kad pati nebeklausiu. žinau, kai norės, pats pasipasakos.
ir dar..
kol kas mūsų namai barnių negirdėję (3*tphu). ginčų-taip, skirtingi visgi esame  ax.gif



nu zinokit va perskaiciau ir labai daug kas sutapo, nes pas mane ir vyras mergele. kartais lengva su juo kartais sunku. bet va kas neatitinka, mano vyras megsta labai kavute geri kavineje ar tep kur iseiti bigsmile.gif , net kartais buna kad atsikelia ryte ir sako nu greitai rengiames ir varom. buna sugalvojes kokia velniava biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kleckutė @ 2007 11 21, 20:39)
nu zinokit va perskaiciau ir labai daug kas sutapo, nes pas mane ir vyras mergele. kartais lengva su juo kartais sunku. bet va kas neatitinka, mano vyras megsta labai kavute geri kavineje ar tep kur iseiti bigsmile.gif , net kartais buna kad atsikelia ryte ir sako nu greitai rengiames ir varom. buna sugalvojes kokia velniava biggrin.gif

jetus kaip pasisekė bigsmile.gif net pavydu baltai ax.gif
nu mažum po kelerių metų ir jis subręs tokiam rimtam reikalui mastau.gif hihihi.gif flirt.gif
Atsakyti