Įkraunama...
Įkraunama...

MINI Cooper

super grazuole masinyte wub.gif jau seniai apie tokia svajoju,bet dar nera galimybiu isigyt verysad.gif
Atsakyti
Ir mano svajonių mašina Mini Cooper'is rolleyes.gif -kai laimėsiu milijoną, tikrai nusipirksiu hihihi.gif new_russian.gif O jei rimtai, tai įsimylėjau šitas mašinytes pamačius pirmą "Pono Byno" seriją, po to dar studijų metais UK uždarbiaudama tą meilę užtvirtinau ir neišsižadu iki šiol. Man žmonės, važinėjantys Mini'ais iškart yra išskirtinės asmenybės hi.gif didis.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimantukas @ 2007 08 29, 10:31)
Ne zinau ten tu spinduliu tikrai, bet kelyje stabiliai vaziuoji, nesunku pasistatyt mieste, nors su vaiku as jau sedu i didesne masiniuka kartais. Man ji kainavo 95tukstancius, bet as emiau cooperS ax.gif  kad palekiott:)



oho, gana brangoka sakyciau, ar tiesiai is salono pirkai?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zara** @ 2009 06 15, 19:28)
Nu visai susipainiojau,mes ir galvojam apie miniukas,tik va kilo abejone,mes dabar pokolkas trise,bet jei greitu laiku sugalvosim antro leliuko,kas tada,nebetilpsim.O seip mastom ar miniuka,ar mazda6 pirkt.Kaip as tai miniuka labiau noriu,mane kazko traukia mazos masinytes 4u.gif Niu tikiuosi ir as istosiu i cooperiuku kluba 4u.gif Sveikinu turincias 4u.gif

Tai pirkit Mini Cooper Clubman - prailgintas, yra durelės vienos gale, superinė mašinytė smile.gif. Turėjom tokią, tik minusas, kad labai jau žema ax.gif .
Atsakyti
o kaip miniukas žiemą? Juk jis yra labai žemas. Nes yra reali galimybė turėti dyzelinį miniuką. Tai noriu apgalvoti visus variantus.
Atsakyti
QUOTE(ingelka @ 2012 01 12, 15:20)
o kaip miniukas žiemą? Juk jis yra labai žemas. Nes yra reali galimybė turėti dyzelinį miniuką. Tai noriu apgalvoti visus variantus.


Na tai logiška, jeigu labai žemas, turėsi labai žiūrėti kur važiuoji. Visur nepravažiuosi.
Atsakyti
QUOTE(Deimantukas @ 2007 08 22, 12:27)
Neradau temelės apie Miniukus schmoll.gif  Ar kas turite esate patenkiti?
Pries savaitele pagaliau ir as gavau savo maziuka, negalvojau, kad galima taip isimyleti masiniuka. Gal vienas sioks toks minusiukas, kad vietos gale mazoka, kai mazas vaikas yra tai i masina telpa vezimukas, vaikas as ir mano vyras, o daugiau niekas.
Bet miestu lekioti super tokia mazuliuke biggrin.gif

Kaip nepasigirti ir aš turiu miniuką.Jos meįsimylėti neįmanoma. Turiu jau pusę metų minusų jokių. O del vietos tai žinijom kokią perkam. Vienas vaikas dar mažas tai gale kaifuoja. O didesnysis tik ir laukia kada galės mano miniuką "nukniaukti" . Žodžiu visi patenkinti mažu mėlynu mašiniuku.

Papildyta:
QUOTE(kaubojey @ 2011 07 06, 18:00)
Tai pirkit Mini Cooper Clubman - prailgintas, yra durelės vienos gale, superinė mašinytė smile.gif. Turėjom tokią, tik minusas, kad labai jau žema  ax.gif .

smile.gif Clubmanas jau neturi tokio žavesio , čia stiliaus mašinytė o šeimyna be didesnio bagažo puikiai telpa 4u.gif
Atsakyti
Nuo Šeštadienio ir aš galėsiu pasigirti Jums, Mielosios, naujuoju žaisliuku- Mini Cooperiuku 4u.gif Pirmoji mašinytė blush2.gif Bet įsimylėjau iškart. wub.gif
Atsakyti
Norite isbandyti turiu nuomai, zinute i a.z
Atsakyti
QUOTE(Daivasys @ 2012 06 28, 11:50)
Norite isbandyti turiu nuomai, zinute i a.z

Nuomojat naujo modelio Cooperį ar senuką?
Atsakyti
Neradau atsiliepimu apie kuro sanaudas, ar tikrai 1,6 l motoras sunaudoja ne daugiau 9 l / 100 km. (mieste) ?
Beje, kaip elektronika, nera problemu, ypac, kas ilgiau vazineja? Uzsienio forumuose buvo pamineta, kad pvz. langai neatsidaro kartais, nors realaus gedimo neranda.
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2013 10 04, 09:27)
Neradau atsiliepimu apie kuro sanaudas, ar tikrai 1,6 l motoras sunaudoja ne daugiau 9 l / 100 km. (mieste) ?
Beje, kaip elektronika, nera problemu, ypac, kas ilgiau vazineja? Uzsienio forumuose buvo pamineta, kad pvz. langai neatsidaro kartais, nors realaus gedimo neranda.

Caridian, 1,6 l variklis apskirtai labai mažai tikėtina, kad sunaudos 9 l mieste (maaximum 8) smile.gif čia net gi visoms auto markėms būtų daugmaž taikoma (išskyrus sportinius automobilius, aišku)
Atsakyti