Įkraunama...
Įkraunama...

MINI Cooper

QUOTE(westa @ 2008 04 29, 21:39)
nu va pabandžiau ir ... patiko  doh.gif  doh.gif  doh.gif .. negalvojau, kad jame tiek daug vietos, ypač į viršų kiek erdvės  blink.gif .. nesistebiu, kodėl dideli žmonės joje puikiai jaučias  smile.gif .. paskaičiau čia diskusijas ir kažkur radau, kad nemanevringas cooperiukas.. nu tikrai taip nėra, specialiai važiavau prie Akropolio aikštelės pasisukinėt .. puikiai viskas ten su juo  smile.gif .. žiede paspaudžiau - labai stabiliai jautiesi.. žodžiu nustebino.. tiesa kaip ir kaina  doh.gif  taigi ryt bandysim derėtis, juolab, kad kaip tik jau užsakytas vienas yra, kuris mums tiktų

va tokis
user posted image tiesa norėčiau labiau raudono, bet vyras sako, kad ir jis važinėtis norėtų, tai mėlynas tipo ir jam tiks hihihi.gif

taigi gal jau rytoj kas nors išaiškės  rolleyes.gif



Nu super thumbup.gif svekinu ir tikiuos istosi i cooperiuku cluba biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
labai grazios masinytes smile.gif mano svajone ax.gif tikiuosi issipildys ax.gif
Atsakyti
Aš vairuoju MINI Cooper S - super thumbup.gif dievinu šią mašiną wub.gif geriausia pasaulyje 4u.gif
Atsakyti
mano irgi svajone miniukas:)
drauge turi, na nereali, mazyte skarbonkyte. labai miela:)
Atsakyti
fainas masiniukas 4u.gif
Atsakyti
ieškau Kaune nuomotis parai miniuką. gal kas ką žinot - brūkštelkit į a/ž 4u.gif
Atsakyti
Nu visai susipainiojau,mes ir galvojam apie miniukas,tik va kilo abejone,mes dabar pokolkas trise,bet jei greitu laiku sugalvosim antro leliuko,kas tada,nebetilpsim.O seip mastom ar miniuka,ar mazda6 pirkt.Kaip as tai miniuka labiau noriu,mane kazko traukia mazos masinytes 4u.gif Niu tikiuosi ir as istosiu i cooperiuku kluba 4u.gif Sveikinu turincias 4u.gif
Atsakyti
man irgi jie labai labai patinka, drauge toki vairuoja. masciau savo mersa parduoti ir pirkti mini, bet draugsa neleido. manau akzkada gyvenime turesiu si grazuoliuka
Atsakyti
Faina smile.gif
O čia prie kurio banko? Pats toki vairuoju - labai norėčiau susipažinti g.gif

QUOTE(Aristokratė @ 2007 08 24, 12:37)
gyvenu prie banko, tai vienas bankininkas vairuoja sena MINI, kaip Pono Byno, tai jis pats yra stambus vyriokas ir dar maciau, kad vaiko kedute yra.
Bet vaizdas tai nerealus, buvo, kai pirma karta pamaciau, kad is tokios masinytes, toks stambokas vyriokas islindo  blink.gif  lotuliukas.gif . O jo visos kolegos nepraleidzia progos nusifotkinti prie masinos arba viduje  bigsmile.gif  lotuliukas.gif . Gera gyventi prie banko  thumbup.gif .

Atsakyti
Beje, mano atrodo taip
Atsakyti
Sveiki 4u.gif Jau kuri laika proteju ir as del miniuko doh.gif lotuliukas.gif Tai noreciau suzinot ar baisiai brangus servisas... Is kur detales perkat? Labiau apsimoka UK uzsisakinet ar LT pirkt? smile.gif dekoju uz atsakymus!!! smile.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos,
uzmirsta mini cooperiu tema visiskai. Dziaugiuosi be galo ir as, jog greitai turesiu cooper s.
Pasidalinkit patirtimi,kurios ilgiau vazineja sitais masiniukais.
Atsakyti