Įkraunama...
Įkraunama...

MINI Cooper

Neradau temelės apie Miniukus schmoll.gif Ar kas turite esate patenkiti?
Pries savaitele pagaliau ir as gavau savo maziuka, negalvojau, kad galima taip isimyleti masiniuka. Gal vienas sioks toks minusiukas, kad vietos gale mazoka, kai mazas vaikas yra tai i masina telpa vezimukas, vaikas as ir mano vyras, o daugiau niekas.
Bet miestu lekioti super tokia mazuliuke biggrin.gif
Atsakyti
Grazuoliukai wub.gif jeigu nepaslaptis uz kiek isigyjei? wink.gif As asmeniskai tai ir nedideles sau ieskausi, mat turime laiva jau viena, tai jeigu kur toliau norime vaziuoti ar nusimato daugiau keleiviu tai imame zinoma didesne, o jei viena lekiu su leliuku tai tik mazos norisi 4u.gif tad ir suku galvele kokia cia nusipirki, bet kiek ziurejau tai dar man sis masiniukas neikandamas verysad.gif tad dairausi is pigesniu... verysad.gif smagiai vazinekis thumbup.gif
Atsakyti
Gražūs man jie.
Tik kad nelabai vikrūs- apsisukimo spindulys tai toks nemažas.
Atsakyti
gyvenu prie banko, tai vienas bankininkas vairuoja sena MINI, kaip Pono Byno, tai jis pats yra stambus vyriokas ir dar maciau, kad vaiko kedute yra.
Bet vaizdas tai nerealus, buvo, kai pirma karta pamaciau, kad is tokios masinytes, toks stambokas vyriokas islindo blink.gif lotuliukas.gif . O jo visos kolegos nepraleidzia progos nusifotkinti prie masinos arba viduje bigsmile.gif lotuliukas.gif . Gera gyventi prie banko thumbup.gif .
Atsakyti
Ne zinau ten tu spinduliu tikrai, bet kelyje stabiliai vaziuoji, nesunku pasistatyt mieste, nors su vaiku as jau sedu i didesne masiniuka kartais. Man ji kainavo 95tukstancius, bet as emiau cooperS ax.gif kad palekiott:)
Atsakyti
QUOTE(Deimantukas @ 2007 08 29, 09:31)
Ne zinau ten tu spinduliu tikrai, bet kelyje stabiliai vaziuoji, nesunku pasistatyt mieste, nors su vaiku as jau sedu i didesne masiniuka kartais. Man ji kainavo 95tukstancius, bet as emiau cooperS ax.gif  kad palekiott:)

thumbup.gif tavo masiniukas wub.gif wub.gif wub.gif Ir spalvyte nereali wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgitav: 27 lapkričio 2007 - 08:17
Oj faini jie man nerealiai wub.gif
Svajonių mašiniukas wub.gif

user posted image
user posted image
planuojamas kitų metų pirkinys ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Kykas @ 2007 08 24, 10:46)
Tik kad nelabai vikrūs- apsisukimo spindulys tai toks nemažas.

kažkaip nesupratau - tai nevikrūs? ar spindulys nemažas? rolleyes.gif

QUOTE(Aristokratė @ 2007 08 24, 12:37)
gyvenu prie banko, tai vienas bankininkas vairuoja sena MINI

turėtų gerai atrodyti thumbup.gif
Atsakyti
As irgi planuoju pavasari ji isigyti,nes dzipas man(toki vairuoju)ziemine masina.Tik svajoju apie cabrio.Ir dar klausimas iskiles,kazka girdejau,kad jai pas si masiniuka yra tos juostas per kapota,jis visas sportinis,na turiu omeny,kitoks nei paprastos komplektacijos miniukas.Ar tiesa?
Atsakyti
QUOTE(ŠOKOLADĖ9 @ 2007 11 30, 15:32)
As irgi planuoju pavasari ji isigyti,nes dzipas man(toki vairuoju)ziemine masina.Tik svajoju apie cabrio.Ir dar klausimas iskiles,kazka girdejau,kad jai pas si masiniuka yra tos juostas per kapota,jis visas sportinis,na turiu omeny,kitoks nei paprastos komplektacijos miniukas.Ar tiesa?



Ne jis tikrai ne kitoks, tos juostas tai dekoras tiesiog, kuris papildomai kainuoja, na Mini komplektacija pradine ganetinai skurdokao, jau patiem perkant reikia rinktis, tai savotiskas zaidimas lotuliukas.gif o kai isirenki viska, kad butu tai ko reikia ir ziurek nemza sumele, bet vertato tikrai thumbup.gif

Pradinei komplektacijos isvis nera ten jokiu juostu, yra paprasta cooperis, kuris kiek pamenu net pries rukiniu neturi, mechaninis, viska reikia papildomai komplektuotis....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deimantukas: 30 lapkričio 2007 - 13:37
QUOTE(Deimantukas @ 2007 11 30, 13:35)
Ne jis tikrai ne kitoks, tos juostas tai dekoras tiesiog, kuris papildomai kainuoja, na Mini komplektacija pradine ganetinai skurdokao, jau patiem perkant reikia rinktis, tai savotiskas zaidimas lotuliukas.gif  o kai isirenki viska, kad butu tai ko reikia ir ziurek nemza sumele, bet vertato tikrai thumbup.gif

Va,matot,kiek gali klaidingos info prisirinkti.Man tos juostos grozio nesuteikia visai schmoll.gif Zinoma,cia kaip visose masinose,kai issirenki viska,tai ziurek,dar prisidejo puse masinos sumos,nors kaina buna parasyta nuo ... smile.gif Anksciau labai norejau jo cabrio ir butent zydro,bet dabar man ir juodas,ir raudonas grazu thumbup.gif Tik idomu,kaip su ta vieta,nes po dzipo turbut jausiuos ankstokai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ŠOKOLADĖ9 @ 2007 11 30, 15:41)
Va,matot,kiek gali klaidingos info prisirinkti.Man tos juostos grozio nesuteikia visai schmoll.gif Zinoma,cia kaip visose masinose,kai issirenki viska,tai ziurek,dar prisidejo puse masinos sumos,nors kaina buna parasyta nuo ... smile.gif Anksciau labai norejau jo cabrio ir butent zydro,bet dabar man ir juodas,ir raudonas grazu thumbup.gif Tik idomu,kaip su ta vieta,nes po dzipo turbut jausiuos ankstokai biggrin.gif



Kaip cia pasakius, po dzipo kaip bus... pas mane pries cooperi irgi buvo didesne masina ir dzipa turim, bet normaliai, nesijauciu kaip mazytei suspaustoj masinytei... ji yra pakankamai erdvi. Tik man su maziuku, siek tiek sunkoka, vaika i gala ikeldinet i kedute, tai va sioks toks mazas nepatogumas,bet siaip buvo ir liko mano svajoniu masinyte, labai laiminga esu ja wub.gif
KAs del vikrumo, vargu ar siuo klausimu gali butu gincytis, uz jos vikruma atsakau mirksiukas.gif biggrin.gif
Ar matet, koks naujas Clubman atsirado, toks sakycoau idomus ir vietos daugiau, vaikam patogiau i gala ilipinet, vakar su vyru buvom pristatyme, man jis visai nieko rolleyes.gif dabar mastom gal si isigyti, siek tiek didesni bigsmile.gif user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deimantukas: 30 lapkričio 2007 - 16:03
QUOTE(Deimantukas @ 2007 11 30, 16:02)
Kaip cia pasakius, po dzipo kaip bus... pas mane pries cooperi irgi buvo didesne masina ir dzipa turim, bet normaliai, nesijauciu kaip mazytei suspaustoj masinytei... ji yra pakankamai erdvi. Tik man su maziuku, siek tiek sunkoka, vaika i gala ikeldinet i kedute, tai va sioks toks mazas nepatogumas,bet siaip buvo ir liko mano svajoniu masinyte, labai laiminga esu ja wub.gif
KAs del vikrumo, vargu ar siuo klausimu gali butu gincytis, uz jos vikruma atsakau mirksiukas.gif  biggrin.gif
Ar matet, koks naujas Clubman atsirado, toks sakycoau idomus ir vietos daugiau, vaikam patogiau i gala ilipinet, vakar su vyru buvom pristatyme, man jis visai nieko rolleyes.gif  dabar mastom gal si isigyti, siek tiek didesni bigsmile.gif user posted image
user posted image

Aga,skaiciau stai cia 4u.gif http://www.minimanija.lt/naujienos/,
Man lygiai tas pats buvo,kai mano lelius buvo mazas ir reikejo vazinet su Audi TT cabrio.Ten isvis,tik dvi vietos,kedute budavo priekyje.Bet smile.gif ,vaikas paaugo,galima ir miniuka pirkti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ŠOKOLADĖ9: 30 lapkričio 2007 - 16:17