Įkraunama...
Įkraunama...

Schemos

QUOTE(Krirma @ 2008 04 20, 16:39)
sveikutės, aš čia kaip ta blondinė  blush2.gif  nezinau kaip siųstis tuos žurnaliukus. Gal ten reikia užsiregistruoti? Nieko man ten nesiunčia  schmoll.gif  Prašau pagalbos  doh.gif





labukas visoms,as ir siuo momentu pradejau po truputi dometis karoliuku verimu,bet ir nelabai moku parsisiusti tuos zurnaliukus.aciu is anksto uz pagalba
Atsakyti
QUOTE(pantera:) @ 2008 04 19, 15:07)
Sveikos smile.gif
Va, prisiziurejau cia pas jus tokiu grozybiu ir pati uzsimaniau ismokt ax.gif
Gal galetumet pasakyt nuo ko pacios pradejot ir gal yra lietuvisku paaiskinimu kaip vert, nes rusiskai skaityt nemoku blush2.gif

tiesiog reikia ziureti i schemas ir bandyti...nelabai cia ka ir nupasakosi mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(na_ir @ 2008 04 20, 22:43)
labukas visoms,as ir siuo momentu pradejau po truputi dometis karoliuku verimu,bet ir nelabai moku parsisiusti tuos zurnaliukus.aciu is anksto uz pagalba

spaudi SIUSTIS, atsidaro naujas langas, tada lenteles apacioje, desineje puseje yra FREE, spaudi, lauki kol eina laikas virsuje, puslapio viduryje, praejus laikui, matosi dideles raides ir skaiciai, o apacioje langelis, i kuri reikia suvesti parodyta kombinacija. Tik tarp tu parodytu skaiciu ir raidziu reikia iziureti kaciuka ir i langeli vesti tik zenkla su kaciuku. sekmes mirksiukas.gif jei dar kas neaisku klausk mirksiukas.gif
Atsakyti
Niu ka, dar truputi idedu smile.gif

Vokiskas zurnalas Anna Basteln mit Perlen
user posted image

siustis
Papildyta:
Prancuziskas nerimo karoliukais zurnalas
user posted image

cia

Vertas ziedelis
user posted image
siusti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miminukas2: 21 balandžio 2008 - 14:08
Prancuziska knyga
user posted image

stai
Atsakyti
saunuole 4u.gif tik gaila, kad kai atidaro zurnala su specialia programa, labai strigina kompa, tai negaliu ju siustis verysad.gif
Atsakyti
o su kokia specialia programa stringa kompas? man tai viskas gerai ... jei pdf failas atidarau su Acrobat Reader, o jei djvu tai su DjVuReader
Atsakyti
merginos norejau dar paprasyti (nors sitas prasymas kaip ir ne i tema.. ) bet as ruosiuosi atidaryti internetine parduotuvele, ir siuo metu sukuriau foruma, tam kad rankdarbiu megejos pareikstu savo pageidavimus... ar galit uzeiti ir parasyti jei turit kokiu ideju?

http://forumas.ranku...ewforum.php?f=1
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2008 04 21, 00:12)
tiesiog reikia ziureti i schemas ir bandyti...nelabai cia ka ir nupasakosi mirksiukas.gif
Papildyta:

spaudi SIUSTIS, atsidaro naujas langas, tada lenteles apacioje, desineje puseje yra FREE, spaudi, lauki kol eina laikas virsuje, puslapio viduryje, praejus laikui, matosi dideles raides ir skaiciai, o apacioje langelis, i kuri reikia suvesti parodyta kombinacija. Tik tarp tu parodytu skaiciu ir raidziu reikia iziureti kaciuka ir i langeli vesti tik zenkla su kaciuku. sekmes mirksiukas.gif  jei dar kas neaisku klausk mirksiukas.gif


man kazko vistiek nesigauna atsisiusti. g.gif ar reikia vesti visas raides ir skaicius, kurie yra su kaciuku ar tik viena kuri?
Atsakyti
QUOTE(Krirma @ 2008 04 29, 21:02)
man kazko vistiek nesigauna atsisiusti.  g.gif  ar reikia vesti visas raides ir skaicius, kurie yra su kaciuku ar tik viena kuri?

visus, kurie su kaciukais, ju turi buti 4 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2008 04 29, 21:16)
visus, kurie su kaciukais, ju turi buti 4 mirksiukas.gif

aciu smile.gif , jau pavyko thumbup.gif
Atsakyti
bet jau tas kačiukas doh.gif užsislėpęs toks, tai kol teisingai suvedžiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(muscata @ 2008 04 30, 23:13)
bet jau tas kačiukas doh.gif  užsislėpęs toks, tai kol teisingai suvedžiau  ax.gif

o man kelis net uzblokavo, nes matyt, per daug kartu vedziau g.gif
Atsakyti