Įkraunama...
Įkraunama...

Schemos

pasiskolinta iš kito forumo, gal pagelbės ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
gavosi toks pagal tą schemą:
user posted image
tik vieną kartą suvėrus su valu nelabai tvirtas ir forma ne kokia buvo, tai perveriau per tamsius karoliukus dar kartelį, kad sutvirtint gėlytės formą smile.gif
Atsakyti
Aš į vidų visada dedu didesnį karoliuką smile.gif

*Linute*, o čia pagal tavo schemą reikia tokių karoliukų doh.gif , niekur tokių nemačiau.... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gude: 28 vasario 2008 - 11:03
*Linute*, ant kokio storio valo vėrei? Labai gražus burbuliukas thumbup.gif
Atsakyti
ech, man matyt nelemta įveikt schemas doh.gif blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gude @ 2008 02 28, 11:00)
*Linute*, o čia pagal tavo schemą reikia tokių karoliukų doh.gif , niekur tokių nemačiau....  g.gif

kur idėjau pasikolintą schemą aš ir tokių nemačius 4u.gif čia kaip lapukai gal, tokie lenkti smile.gif

QUOTE(jediara @ 2008 02 28, 11:04)
*Linute*, ant kokio storio valo vėrei? Labai gražus burbuliukas  thumbup.gif

iš vyro žvejybos reikmenų nukniaukiau ax.gif užviniotas ant būgno, reiks paklaust jo pačio koks storis, nelabai nusimanau tame, kaip ir karoliukuose, bandau-darau vadinas smile.gif šiaip manau jokio skirtumo koks storis valo, svarbu pralystu pro karoliukus smile.gif pradžiai patarčiau pabandyt nuo paprastesnio kamuoliuko, kur buvo anksčiau schema įdėta, jei tingit ieškot čia kamuoliukas, tikrai nesunku mirksiukas.gif iš mano bandymų pastebėjau, kad gražiausiai gaunasi kai karoliukai vienodo dydžio smile.gif
Atsakyti
Ačiū. Tai reikės eiti į žvejų parduotuvę ir nusipirkti, nes bandžiau ant troselio, tai... schmoll.gif
Atsakyti
Merginos, jau ieskau antra para zuveles pakabuko schemos doh.gif

pirmadieniui reikia verysad.gif gal kas turit netycia - buciau dekinga aciuks.gif
Atsakyti
čia yra žuvyčių mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image
Atsakyti
Labas,

gal kas galit pasidalinti eziuko schema. Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamaniuke @ 2008 03 05, 10:33)
Labas,

gal kas galit pasidalinti eziuko schema. Buciau labai dekinga  4u.gif



ČIA ''krūvos'' gyvūnų smile.gif , tikrai turėtum rasti ežiuką....
Žiūrėk La Liste.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gude: 05 kovo 2008 - 10:44