Įkraunama...
Įkraunama...

Schemos

QUOTE(laurytea @ 2010 07 29, 17:15)
lalawra@gmail.com
aciu labai  4u.gif




issiunciau mirksiukas.gif
Atsakyti
puse nakties vargau, tris kartus ardziau, bet isejo kurkas geriau nei pati tikejaus biggrin.gif clap.gif
aciu labai, kikiniki mirksiukas.gif ax.gif

o va ir mano pirmas blynas ax.gif
user posted image

kabliukai labai negraziai pritvirtinti, bet kai tik gausiu sendinto zalvario detaliu iskart juos pakeisiu g.gif

nors cia gal ir ne vieta rodytis doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurytea: 30 liepos 2010 - 07:04
QUOTE(laurytea @ 2010 07 30, 08:03)
puse nakties vargau, tris kartus ardziau, bet isejo kurkas geriau nei pati tikejaus  biggrin.gif clap.gif 
aciu labai, kikiniki  mirksiukas.gif ax.gif

o va ir mano pirmas blynas  ax.gif
user posted image

kabliukai labai negraziai pritvirtinti, bet kai tik gausiu sendinto zalvario detaliu iskart juos pakeisiu  g.gif

nors cia gal ir ne vieta rodytis  doh.gif



Labai labai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2010 07 21, 17:03)
Spalvota, nemaišyk, vienos schemos parodytos plytų raštu, kitos-peyote tongue.gif


o as maniau, kad cia vienas ir taspats blink.gif ar as kazka ne taip suprantu ar jie atrodo praktiskai vienodai, tik veriami kitaip? peyote sonu veriami, o plytu staciai? jei supratot ka turiu galvoj ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laurytea @ 2010 07 30, 12:39)
o as maniau, kad cia vienas ir taspats  blink.gif ar as kazka ne taip suprantu ar jie atrodo praktiskai vienodai, tik veriami kitaip? peyote sonu veriami, o plytu staciai? jei supratot ka turiu galvoj  ax.gif

Vieni veriami vertikaliai, kiti-horizontaliai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cindy: 30 liepos 2010 - 13:03
nu ta ir turejau galvoj, tik tokiu zodziu nesugalvojau lotuliukas.gif

idesiu dar toki paprasta rastuka, gal kam pravers smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

ir turiu dar schemutes tokiu auskariuku pddf formatu, jei kam reikia prasykit smile.gif

user posted image
user posted image
ir labai issamu ir aisku aprasyma (ispanu kalba atrodo lotuliukas.gif ) kaip "iremint" kabasona stai taip
user posted image
beje, sia sage pati dariau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurytea: 31 liepos 2010 - 19:31
QUOTE(laurytea @ 2010 07 30, 08:03)
puse nakties vargau, tris kartus ardziau, bet isejo kurkas geriau nei pati tikejaus  biggrin.gif clap.gif 
aciu labai, kikiniki  mirksiukas.gif ax.gif

o va ir mano pirmas blynas  ax.gif
user posted image

kabliukai labai negraziai pritvirtinti, bet kai tik gausiu sendinto zalvario detaliu iskart juos pakeisiu  g.gif

nors cia gal ir ne vieta rodytis  doh.gif



As irgi bandziau tokius susiverti ir man keli klausimai iskilo: susiveriau ant valo tai kazkaip labai sukasi tas auskaras, ant ko geriau verti, gal ant siulo? Ir dar kur deti, kaip graziai paslepti siula pirmo trikampiuko g.gif
Atsakyti
QUOTE(lavazia @ 2010 08 01, 23:01)
As irgi bandziau tokius susiverti ir man keli klausimai iskilo: susiveriau ant valo tai kazkaip labai sukasi tas auskaras, ant ko geriau verti, gal ant siulo? Ir dar kur deti, kaip graziai paslepti siula pirmo trikampiuko  g.gif



Sveikutes,

atsiuskite man i meila foto, paziuresiu kur klaidos mirksiukas.gif is esmes ar siulas ar valas neturi dideles itakos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kikiniki: 02 rugpjūčio 2010 - 06:15
QUOTE(Kikiniki @ 2010 08 02, 07:15)
Sveikutes,

atsiuskite man i meila  foto, paziuresiu kur klaidos  mirksiukas.gif is esmes ar siulas ar valas neturi dideles itakos smile.gif

Turi ir dar kaip įtakos, siūlas ar valas tongue.gif Siūlu geriausia, ant valo riečiasi.
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2010 08 02, 12:03)
Turi ir dar kaip įtakos, siūlas ar valas tongue.gif Siūlu geriausia, ant valo riečiasi.




radau foto pirmos savo pries pora metu darytos apyrankes trikampiukai sad.gif http://s306.photobuc...nt=IMG_2621.jpg )kokia juokinga man ji dabar biggrin.gif dariau su valu, bet man niekas nesiriete, gal turi itakos koki vala naudoti.... g.gif siula naudoju tik tada kai reikia plastiskumo gaminiui , visais kitais atvejais tik vala....(tiesa skirta biseriui, gal tai turi reiksmes?)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kikiniki: 02 rugpjūčio 2010 - 11:41
QUOTE(Kikiniki @ 2010 08 02, 12:38)
radau foto pirmos savo pries pora metu  darytos apyrankes trikampiukai sad.gif  http://s306.photobuc...nt=IMG_2621.jpg )kokia juokinga man ji dabar  biggrin.gif dariau su valu, bet man niekas nesiriete, gal turi itakos koki vala naudoti.... g.gif siula naudoju tik tada kai reikia plastiskumo gaminiui , visais kitais atvejais tik vala....(tiesa skirta biseriui, gal tai turi reiksmes?)

o valas dar būna skirtas ir biseriui? g.gif aš naudoju tik žvejybinį..
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2010 08 02, 14:56)
o valas dar būna skirtas ir biseriui? g.gif  aš naudoju tik žvejybinį..


as irgi visad naudoju zvejybini biggrin.gif ir kuo plonesnis tuo labiau jis raitos, bet kai trikampis pradeda igaut forma tai viskas susitvarko biggrin.gif
o riestis dar gali del to, kad pvz labai skirtingo dydzio karoliukus naudoji g.gif

o su valu man kazkaip standziau gaunas, todel visalaik ji ir naudoju ax.gif be to, atpainiot lengviau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurytea: 02 rugpjūčio 2010 - 13:53