Įkraunama...
Įkraunama...

Schemos

merginos,jus fantaskiskos!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
zmirzlina,mano krikšto tėtis labai mėgsta akordeonus, ir kolekciuonuoja viską, kas su jais susiję, ypatingai statulėles su akordeonais mirksiukas.gif
Atsakyti
Viskas dabar aišku, Jaskolka. Mano vaikas muzikuoja, o aš jį kaip ir savotiškai šefuoju, padedu. O ko nors su akordeonu ne taip paprasta atrasti, tai, sakau galėčiau suverti akordeoną iš karoliukų, bet net schemos niekur nerandu. blush2.gif
Atsakyti
sveikos merginos smile.gif užmačiau patinkantį žieduką ir bandžiau surasti jo schemą. Tik nesu labai patyrusi tuose reikaluose tai norėčiau jūsų paklausti ar čia ta schemutė ax.gif ir dar gal galėtumėte paaiškinti kaip čia viską pradėti blush2.gif

user posted image
user posted image
nežinau kaip įkelti mažesnį paveiksliuką, tai labai nepykit ir jei galit, pamokinkit 4u.gif
Atsakyti
Schema tai lyg to, apibraukto, papuošalo. Tik aš suprantu, kad čia sagė, ne žiedelis....aišku galima pritaikyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2009 11 10, 23:00)
gal kas turit siu groziu schemutes uzsislepe?
radau saita,bet nemoku parsisiust doh.gif
user posted image
user posted image

http://www.liveinter...5/post114152883



Noriu paklausti, o gal tie žaisliukai yra nerti (tuo pačiu būdu kaip ir žgutas)?

taip noriu juos pasidaryti wub.gif
Atsakyti
Merginos kaip padaryt is karoliukų tas tokias vos ne vynuogiu kekes, auskarus tokius?
Atsakyti
QUOTE(gude @ 2009 12 28, 13:26)
Schema tai lyg to, apibraukto, papuošalo. Tik aš suprantu, kad čia sagė, ne žiedelis....aišku galima pritaikyti  ax.gif


na ačiū, tada bandysiu pritaikyti smile.gif o gal dar kas nors galėtų paaiškint pačią pradžią kaip apie tą vieną karoliuką suvert kitus 10. Tą visaip bandau išstudijuoti, bet vis neaišku ax.gif o toliau kaip ir suprantu viską rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(W*S:* @ 2009 12 28, 22:19)
Merginos kaip padaryt is karoliukų tas tokias vos ne vynuogiu kekes, auskarus tokius?

Tai tiesiog reikia imti grandinėlę ir kabinti karoliukus su kilputėmis formuojant kekę smile.gif
Atsakyti
labukas esu naujoke cia tai gal kam praverstu keletas schemu???
antis:

user posted image

skarabejus

user posted image

drambliukas

user posted image

juru kiaulyte

user posted image

blush2.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Gal kas turite braskytes verimo schema? Pamaciau pas viena mergina ant telefono kabancia is svarovskiuku, tai ir sutirpau wub.gif
Atsakyti
čia kažkas panašaus smile.gif

http://www.postimage...e.php?v=aVywNjA
Atsakyti