Įkraunama...
Įkraunama...

Schemos

QUOTE(~Migla...Miglelė~ @ 2008 02 01, 21:58)

ir aš pabandžiau daryti kamuoliuką iš karoliukų pagal šia schemą, bet jis man neapvalus gavosi toks sukritęs verysad.gif turbūt todėl kad ant valo vėriau? unsure.gif Taigi norėjau paklaust ant ko gėriau vert tokius kamuoliukus? Ant ko jūs veriat? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bububla @ 2008 02 20, 14:08)
ir aš pabandžiau daryti kamuoliuką iš karoliukų pagal šia schemą, bet jis man neapvalus gavosi toks sukritęs  verysad.gif turbūt todėl kad ant valo vėriau? unsure.gif  Taigi norėjau paklaust ant ko gėriau vert tokius kamuoliukus? Ant ko jūs veriat? g.gif


Bandžiau ir aš kamuoliuka suvert pagal šia schema, pirma karta nesigavo, bet pastudijavau schema atidžiau ir gavos, pastudijuok kaip vala reikia verti, nes jei iversi ne pro ta skylutę karoliuko ir nesigaus apvalus (raudonas eina per viena skylute karoliuko, o melynas per kita to pacio karoliuko skylutę), dabar užsikabliavau su kamuoliukais, iš tikrųjų labai lengva mirksiukas.gif (atsiprašau kad be a nosines ir c su varnele parašyta ax.gif )
Atsakyti
o kaip čia dab suprast nuo ko pradėt ( turbūt nuo *) ir kur toliau eit, kurią spalvą sekti g.gif doh.gif
user posted image
Atsakyti
Paimi siūlą /ar ant ko ten veri/, iš abiejų galų įsiveri po adatą. Karoliukas pažymėtas žvaigždute turi būti per to siūlo vidurį. Pirmiausiai padarai vidurinį ratuką iš 5 karoliukų, po to toliau seki rodyklėmis ir veri naudodam abu siūlo galus...
Atsakyti
Na pavyzdžiui aš pradėjau nuo * ir tiesiog sekant schema pagal rodykles vėriau ir kamuoliukas lyg ir gavosi smile.gif nors ir nenaudojau jokiu ten adatų mirksiukas.gif dar reiks pasitobulinti, o jau tada gaminsiu visokiu pakabukus rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bububla: 21 vasario 2008 - 19:58
help! verysad.gif darant bet kokį darbelį man nepasidaro net paprastas rutuliukas blink.gif darau ant taip vadinamos "žilkos". kame esmė čia? g.gif
Atsakyti
Na ant žilko ir geriausia verti tuos burbulus. smile.gif Cindy, tai gal kur kokiam veiksme klaidą padarai? g.gif Reik labai atidžiai sekti schemą, nes man ir buvo kad vienoj vietoje į kitą pusę pradėjau verti ir ant galo nesusijungė gražiai, bet po to radau kur klaida ir jau įsiminiau.
Atsakyti
QUOTE(~Migla...Miglelė~ @ 2008 02 21, 23:02)
Na ant žilko ir geriausia verti tuos burbulus.  smile.gif Cindy, tai gal kur kokiam veiksme klaidą padarai?  g.gif Reik labai atidžiai sekti schemą, nes man ir buvo kad vienoj vietoje į kitą pusę pradėjau verti ir ant galo nesusijungė gražiai, bet  po to radau kur klaida ir jau įsiminiau.


Man nesigauna pats pirmasis žingsnelis. Suveriu tarkim 5 karoliukus ir reikia juos sujungti į rutuliuką...man gaunasi kažkoks rombas ar dar kokia figūra, tik ne rutuliukas...kai pasižiūri internete, atrodo labai lengva, bet daryti, tai... unsure.gif
Atsakyti
Saunuoles, kurios iveikete, sia schemute, reikes ir man pabandyti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(gude @ 2008 02 21, 20:38)
Paimi siūlą /ar ant ko ten veri/, iš abiejų galų įsiveri po adatą. Karoliukas pažymėtas žvaigždute turi būti per to siūlo vidurį. Pirmiausiai padarai vidurinį ratuką iš 5 karoliukų, po to toliau seki rodyklėmis ir veri naudodam abu siūlo galus...

ačiū 4u.gif o tai jau pasukui tiesiog žiet ne tik į rodykles, bet ir sekti kur vingiuoja raudonas ir žalias takelis, tai čia bus vienas ir kitas galas ane. na, tikiuos, kad pavyks ax.gif
Atsakyti
Gal kuri turi kabosonu schemu, knisu knisu ir niekaip nerandu, sos. verysad.gif
Atsakyti
Labai paprastas ir thumbup.gif būdas.

http://www.supermama...?...7303&st=132
Atsakyti