Įkraunama...
Įkraunama...

Schemos

Aciu Chacolade, eisiu bandyti verti, kazin kas gausis?
Atsakyti
QUOTE(Tiesiogmamyte @ 2009 04 25, 21:00)
Aciu Chacolade, eisiu bandyti verti, kazin kas gausis?

tikrai turetu pavykt, nes ir as esu apverus pagal ta schema mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(oztoko @ 2009 03 03, 17:45)
Mergaites, labai, tiesiog labai labai reikia tokio daikto schemytes. I tinklapi kur ji buvo neleidzia ieiti, gal kuri turite pas save issisaugojusi?
Labai buciau dekinga, jei man ta schemyte i el pasta atsiustumet: kristinan@splius.lt

user posted image

Nuostabus pakabukas thumbup.gif Gal turite schemutę?
Atsakyti
Labukas, gal kas turite skaiciuku 2 ir 5 schemutes? Buciau labai dekinga uz nuorodas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos darbstuoles smile.gif na va isiveliau ir as i si reikala, sugundet mane smile.gif noriu paklaust, gal kas turit siu pudeliuku schema? http://personal.inet...lmista/dogs.htm buciau labai dekinga jei kas imestumet 4u.gif
Atsakyti
Šitam tavo psl yra parodyta kaip vieną šuniuką pasidaryti /kur parašyta viršuj instrukcijos/.
Atsakyti
Sveikos kas gali padet man nebesuprantu user posted imagedarau sitoki burbuliuka tik is 5 ir jis man gaunasi minkstesnis nei 4 ka daryti kad jis butu kietesnis?o ypac darant is 6lapu gelyte doh.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilikaa @ 2009 05 09, 18:09)
Sveikos kas gali padet man nebesuprantu darau sitoki burbuliuka tik is 5 ir jis man gaunasi minkstesnis nei 4 ka daryti kad jis butu kietesnis?o ypac darant is 6lapu gelyte doh.gif  4u.gif

reikia deti i vidu karoliuka, arba su storesniu valu dar "apeiti" visa burbula mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*CHOCOLADE* @ 2009 05 10, 11:02)
reikia deti i vidu karoliuka, arba su storesniu valu dar "apeiti" visa burbula  mirksiukas.gif

aciukas meginsiu padaryt gal pavyks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilikaa @ 2009 05 09, 19:09)
Sveikos kas gali padet man nebesuprantu user posted imagedarau sitoki burbuliuka tik is 5 ir jis man gaunasi minkstesnis nei 4 ka daryti kad jis butu kietesnis?o ypac darant is 6lapu gelyte doh.gif  4u.gif



O as veriu ir 5 karoliuku and 0,35 storumo valo - burbuliukas gaunasi tvirtas - i vidu nieko nededu.
Beje, vala siulau pirkti Maximoj, prie zvejybos irankiu... blush2.gif Ten 150 kainuoja LTL 4,99... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Labanga @ 2009 05 11, 12:27)
O as veriu ir 5 karoliuku and 0,35 storumo valo - burbuliukas gaunasi tvirtas - i vidu nieko nededu.
Beje, vala siulau pirkti Maximoj, prie zvejybos irankiu...  blush2.gif  Ten 150 kainuoja LTL 4,99...  biggrin.gif

As irgi ten pirkau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Labanga @ 2009 05 11, 13:27)
O as veriu ir 5 karoliuku and 0,35 storumo valo - burbuliukas gaunasi tvirtas - i vidu nieko nededu.
Beje, vala siulau pirkti Maximoj, prie zvejybos irankiu...  blush2.gif  Ten 150 kainuoja LTL 4,99...  biggrin.gif

bet kodel man nesigauna g.gif itempiu ir visa kita g.gif hm gal valas netinkamas mano plonesnis nei 0.35 g.gif
Atsakyti