Įkraunama...
Įkraunama...

Schemos

QUOTE(Kikiniki @ 2008 08 12, 21:40)
na as aisku nesu ase smile.gif, bet jau kuris laikas tuom uzsiimu ,  draugams bei pazystamiems visai patinka ax.gif is biserio man papuosalai ziauriai grazus tik uzima labai daug laiko verysad.gif ir truksta literaturos  g.gif todel daug knygu parveze tetis ir maskvos, ten pasirinkimas labai gausus thumbup.gif o del karoliuku , nesu kategoriska...tik pamaciau skirtuma is kokiu veriau , ir kokie gali buti....usa nera rodiklis, tik si syk is ten gavau ir tiek mirksiukas.gif galite ivertinti mano darbelius...http://s306.photobucket.com/albums/nn270/Jolita-r/?mediafilter=images


oiii kokie grazus darbai thumbup.gif
Atsakyti
galite smile.gif galite gal parodyti savo darbrliu...kaip sekasi 4u.gif
Atsakyti
mano darbai parase... mirksiukas.gif
Atsakyti
labai grazu smile.gif ispudingi darbai mirksiukas.gif o kur perkate detale, ir kaip susikurete puslapi? blush2.gif
Atsakyti
oi detales tai is kur imanoma ten ir perku...cia kaip manija...randi kokia parduotuve ir kraunies... biggrin.gif darysiu uzsakyma is olandijos dabar...jei nori gali prisijungti... mirksiukas.gif (vienoj temoj jau rasiau...jei domis galiu parasyti...)...
o puslapiuka...na kaip ir pati kaip ir nelabai...mano vyras tuo uzsiema...bet pats sablonas is viesu puslapiu kur galima susikurti...
o jei jus norit...tai galima per google.com pasidaryti...tik galune bus su google...bet bus labai garzus ir mielas... biggrin.gif
ir aciu labai... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabii__: 13 rugpjūčio 2008 - 22:41
Grazus darbai, labai mielas puslapiukas
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 08 13, 23:40)
oi detales tai is kur imanoma ten ir perku...cia kaip manija...randi kokia parduotuve ir kraunies... biggrin.gif darysiu uzsakyma is olandijos dabar...jei nori gali prisijungti... mirksiukas.gif (vienoj temoj jau rasiau...jei domis galiu parasyti...)...
o puslapiuka...na kaip ir pati kaip ir nelabai...mano vyras tuo uzsiema...bet pats sablonas is viesu puslapiu kur galima susikurti...
o jei jus norit...tai galima per google.com pasidaryti...tik galune bus su google...bet bus labai garzus ir mielas... biggrin.gif
ir aciu labai... mirksiukas.gif




jei galite atsiuskite nuoroda is kokios siusite, as vis bandau issiaiskinti kaip man parsisiusti is usa.... g.gif bet drauge siuntesi tai daug prekiu dingo verysad.gif todel dabar baugoka blink.gif nes uzsakimuka pasiplanavusi uz 2000$ tai nuostolis nemenkas butu verysad.gif nes tokiu groziu ten yra , kad seiles zeme velkasi smile.gif pas mus arba ziauriai brangu,arba primytivu, o norisi kazko isskirtinesnio blush2.gif
Atsakyti
uz tai kad nedingtu siuntinys reikia apsidrausti...jei nepasiektu...pardavejas atiduos pinigus...o uzsisakant uz 2000 lt...jau tie 8 eurai...ar doleriai...tai itakos visai neturi...be to jei didele suma buna, dazniausiai nuolaida kokia pritaiko, uz kuria ir pasiemi ta draudima.
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 08 14, 21:37)
uz tai kad nedingtu siuntinys reikia apsidrausti...jei nepasiektu...pardavejas atiduos pinigus...o uzsisakant uz 2000 lt...jau tie 8 eurai...ar doleriai...tai itakos visai neturi...be to jei didele suma buna, dazniausiai nuolaida kokia pritaiko, uz kuria ir pasiemi ta draudima.



supratau, na cia matau galima daug ka issiaiskinti smile.gif o pabandyk i muitine pasiskambinti...guza i kakta gausi o ne atsakyma doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
na del muitininku...nzn ...as kazkaip kitokios nuomones apie juos...keleta metu dirbau darba kur su jais labai daug reikalu turejau, stabde prekes ir tt...is pradziu buvo baisiai sunku ir daug pproblemu...bet paskui atkaliau sistema kaip su jais sneket reikia ir jokiu problemu neliko... biggrin.gif aisku...cia, gal kitoks atvejis, bet...visi zmones palenkiami... biggrin.gif
Atsakyti
Man reiketu naturalaus dydzio rozes schemos, gal kas turit ? kazkada turejau pati, bet jau neberandu ...

4u.gif
Atsakyti
Gal sitos schemos pades? 4u.gif
user posted imageuser posted image
user posted image

user posted imageuser posted imageuser posted image

user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 16 rugpjūčio 2008 - 11:11