Įkraunama...
Įkraunama...

Schemos

va mano pirmasis darbelis:
http://public.fotki....u/p7160083.html

tikiusi jum patiks 4u.gif
Atsakyti
labai grazutis laumzirgis
Atsakyti
QUOTE(letena95 @ 2008 07 30, 10:21)
labai grazutis laumzirgis


aciu bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=viktorija1995,2008 07 30, 11:13]
aciu bigsmile.gif
[/quote
mano pradzia irgi buvo toks pat laumzirgis. sekmes kuriant kitus grozius
Atsakyti
o as pradzioje du tokius laumzirgius buvau padarius smile.gif sekmes tau kuriant sudetingesnius darbelius 4u.gif
Atsakyti
aciuka dar esu pasidarius pakabuku ant kaklo, apyrankiu ir auskaru tik deja negaliu ikelt foto fotiko neturiu:(
Papildyta:
o ka patartumet padaryt g.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Gal kas turit ar žinot, kur rast "plytos" rašto (brick stitch) schemučių?
Atsakyti
QUOTE(Laugh_Cry @ 2008 08 01, 14:58)
Sveikos smile.gif Gal kas turit ar žinot, kur rast "plytos" rašto (brick stitch) schemučių?

per google.lt tikrai ne viena galima rast, o dar ypac zinant technikos angliska pavadinima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(viktorija1995 @ 2008 07 31, 15:49)
aciuka dar esu pasidarius pakabuku ant kaklo, apyrankiu ir auskaru tik deja negaliu ikelt foto fotiko neturiu:(
Papildyta:
o ka patartumet padaryt g.gif


tiesiog pasiziurek pavizdziu cia labai daug, kas patinka ta ir bandyk daryti, taip ir ismoksi, ko nesuprasi, klausk, tikrai padesim
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2008 08 01, 15:36)
per google.lt tikrai ne viena galima rast, o dar ypac zinant technikos angliska pavadinima mirksiukas.gif


Aš ir nesakiau, kad neieškojau wink.gif Ir radau ne vieną, tik, deja, nieko per daug ypatingo. Arba mokama.
Atsakyti
sveikutes! 4u.gif gal kuri bandet nuvert toki batuka? nesuprantu schemutes, pagal nupiestaja batuko priekis nesusijungia, arba as ne taip veriu ir ne nuo ten pradedu g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Laugh_Cry @ 2008 08 03, 19:15)
Aš ir nesakiau, kad neieškojau wink.gif Ir radau ne vieną, tik, deja, nieko per daug ypatingo. Arba mokama.

Na tada nežinau. Padėčiau, tik, kad nedarau tokiu darbelių mirksiukas.gif
Atsakyti