Įkraunama...
Įkraunama...

Justukui atminti

sveika,
skambink,rasyk man jei ko reikes.
Ziuriu dabar i tavo angelelio nuotrauka ir asaros rieda....labai gaila.....liudna
Atsakyti
QUOTE(aureja25 @ 2007 09 12, 17:34)
sveika,
skambink,rasyk man jei ko reikes.
Ziuriu dabar i tavo angelelio nuotrauka ir asaros rieda....labai gaila.....liudna


man taip pat bloga dar ,o kaip Juste turi jaustis tai be zodziu......
Ji stipri labai.
Atsakyti
Vis perverciu nuotraukas ir nesitiki , kaip sapnas viskas man...
Juste, gal jau dirbi? Kaip jautiesi? Kaip kelione praejo?
Atsakyti
QUOTE(xxxt @ 2007 09 13, 22:20)
Vis perverciu nuotraukas ir nesitiki , kaip sapnas viskas man...
Juste, gal jau dirbi? Kaip jautiesi? Kaip kelione praejo?

Labutis, vis klausiat kaip mums sekasi. Tai papasakosiu visoms...
Pries savaite grizom is Graikijos, bandem praskaidrint mintis... grazus vaizdai, jura, saule, labai grazi salis, bet keliaujant kitokiomis aplinkybemis butu dar nuostabesne. Isvykus gal buvo siek tiek lengviau, nes grizus namo kiekvienas daiktelis, saukstelis primena musu stebukleli. Kol musu nebuvo namuose draugai visus zaisliukus, baldukus isveze jog nematytume, paliko tik drabuzelius.
Nuo vakar pradejau dirbti, tai griztu namo vos kojas vilkdama, kol priprasiu prie kruvio galbut reikes savaiteles.
Kaip jauciames? Kol kas nelabai gerai... skauda... kol neturi vaiku neisivaizduoji kaip su jais gyventi , kai netenki nezinai kaip be ju isgyventi. Niekaip negaliu priprasti prie tos spengencios tylos namuose, atrodo jog turetu dar is kazkur isokti sypsodamasis ir kvailiodamas. Palaiko mane tik tie grazus, nuostabus prisiminimai, zinojimas jog jis buvo labai mylimas ir laimingas. Ir naiviai tikiuosi jog kazkada po 50 metu gal greiciau , kazkur mes dar sutiksim savo angeleli ir musu niekuomet ,niekas neisskirs.

Papildyta:
QUOTE(Rama* @ 2007 09 12, 08:24)
JUSTE* tu tikrai ne viena, daug mamų palaiko tave 4u.gif
Laikykis console.gif


QUOTE(aureja25 @ 2007 09 12, 16:34)
sveika,
skambink,rasyk man jei ko reikes.
Ziuriu dabar i tavo angelelio nuotrauka ir asaros rieda....labai gaila.....liudna

aciu 4u.gif visoms uz buvima kartu
Atsakyti
QUOTE(JUSTE* @ 2007 09 14, 11:21)
Labutis, vis klausiat kaip mums sekasi. Tai papasakosiu visoms...
Pries savaite grizom is Graikijos, bandem praskaidrint mintis... grazus vaizdai, jura, saule, labai grazi salis, bet keliaujant kitokiomis aplinkybemis butu dar nuostabesne. Isvykus gal buvo siek tiek lengviau, nes grizus namo kiekvienas daiktelis, saukstelis primena musu stebukleli. Kol musu nebuvo namuose draugai visus zaisliukus, baldukus isveze jog nematytume, paliko tik drabuzelius.
Nuo vakar pradejau dirbti, tai griztu namo vos kojas vilkdama, kol priprasiu prie kruvio galbut reikes savaiteles.
Kaip jauciames? Kol kas nelabai gerai... skauda... kol neturi vaiku neisivaizduoji kaip su jais gyventi , kai netenki nezinai kaip be ju isgyventi. Niekaip negaliu priprasti prie tos spengencios tylos namuose, atrodo jog turetu dar is kazkur isokti sypsodamasis ir kvailiodamas. Palaiko mane tik tie grazus, nuostabus prisiminimai, zinojimas jog jis buvo labai mylimas ir laimingas. Ir naiviai tikiuosi jog kazkada po 50 metu gal greiciau , kazkur mes dar sutiksim savo angeleli ir musu niekuomet ,niekas neisskirs.

Papildyta:
aciu  4u.gif  visoms uz buvima kartu

verysad.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Daug daug istvermes ir stiprybes mamytei 4u.gif
Papildyta:
Gal neatsargiai pasakiau"mamytei",bet juk susiklauksite kito vaikelio,kuris praskaidrins gyvenima ir bus siek tiek lengviau 4u.gif
Atsakyti
Nesvarbu, ar mūsų vaikai čia, su mumis, ar toli nuo mūsų - mes visada būsime jų MAMYTĖS. Laikykis, Juste...
Atsakyti
QUOTE(Jolantukasg @ 2007 09 18, 23:42)
Daug daug istvermes ir stiprybes mamytei 4u.gif
Papildyta:
Gal neatsargiai pasakiau"mamytei",bet juk susiklauksite kito vaikelio,kuris praskaidrins gyvenima ir bus siek tiek lengviau 4u.gif

jinai ir yra mamyte nuostabaus berniuko wub.gif
Atsakyti
Stiprybes ir mamai ir teciui..................
Atsakyti
http://rd.foto.radik...92f816e7a2a.gif[/url][/url][/img]
user posted image user posted image user posted image
Kaip greitai bega laikas, jau menuo kaip angeliuku gretas papilde Justukas.
Sestad. buvo misios toje pacioje baznyteleje kur pries 2 men. krikstijome. Ir kaip keista buvo kai misiu laikyti atejo tas pats kunigas kuris pakrikstijo Justuli. Sake jog daug vaikiuku krikstija, bet labai gerai isimine mazuli, dideles melynas akis, ir linksma jo buda, nes per krikstynas vos nulaikem kaip jam viskas buvo idomu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JUSTE*: 24 rugsėjo 2007 - 08:28
Juste, laikykis, greitai laikas apgydys tas skaudančias žaizdas. Po truputį atrasi drąsos ir supuosi mažą leliuką, kurį globos ant debesėlio sėdintis broliukas- angeliukas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nledi: 24 rugsėjo 2007 - 08:49
" Mano mazutes
dienos
Saulutes kaitros
numyluotos,
Lyg lauku purienos
Ryto rasa isbuciuotos.
Toks visai neilgas-
Mano paties takelis...
Sitoj zemelej liksiu
Mazas mamos vaikelis...."


Stiprybes jusu seimai. verysad.gif
Atsakyti