Įkraunama...
Įkraunama...

Justukui atminti

Uzuojauta artimiesiems...stiprybes
Atsakyti
labai stipriai mane sukrėtė ši netektis verysad.gif gal todėl,kad pati turiu tokį mažiuką.Stiprybės tėveliams,žinau,kad jokie užuojautos žodžiai nepadės verysad.gif Liūdim kartu su jumis
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2007 08 23, 23:04)
Stiprybės tėveliams.
user posted image

Aš vėl, o Angele, apie tave mąsčiau, užmerkusi akis meldžiaus,
Paklausiau Dievo-,,kas yra mama? "ir Jį atsakant išgirdau:
,,Tu ir pati gerai žinai, vaikelis-motinos dalis"...
,,Bet, Dieve, kaipgi su manim? Jei jau vaikelio neturiu..."
,,Mieloji, Tu tikrai esi mama"-atsakė Dievas drebančiu balsu...
,,į žemę aš siunčiu vaikus ,vienus-ilgam, kitus-tik dienai, dviem ar trim..."
,,Bet, Dieve, aš nesuprantu, aš noriu savo vaiko čia, dabar..."
Ir atsiduso Dievas virpančiu balsu, ir suspindėjo ašara veide...
,,Vaikelis Tavo su manim, NAMIE, ir patikėk, Jam gera čia...
Jis angelu naktim atskrieja pas Tave, paglosto, išbučiuoja veidą Tau,
Jis žvaigždele tau spindi danguje ir vėju glosto skruostą Tau
Taigi, mieloji, Tu ir pati žinai, kas daro moterį mama...,
Tai jausmas Tavo širdyje
Užgimęs vienąkart ir pasilikęs visada..."


labai grazus sie zodziai verysad.gif
stiprybes teveliams verysad.gif
Atsakyti
verysad.gif didziausios stiprybes...neisivaizduoju,kaip tai isgyvent,bet linkiu jums rasti ta kelia...
Atsakyti
turbūt didesnio ir baisesnio dalyko Žemėje nėra kaip netekt savo vaiko verysad.gif KUO DIDŽIAUSIA UŽUOJAUTA, laikykitės, tieskitės ir eikit pirmyn console.gif
Atsakyti
Kai perskaiciau apie sia netekti puse nakties negalejau uzmigti... ir dabar neiseina is galvos... jokie paguodos zodziai nepades teveliams ir nesugrazins jiems sunaus... ir laikas ilgai gydo zaizdas... Stiprybes teveliams ir istvermes!
Atsakyti
Net nezinau ka pasakyti... ir kaip paguosti... tik grizom po atostogu ir suzinojom... Laikykites mielieji, laikykites... kosmaras kazkoks. Negaliu patiketi jog Justulio nebera, o tik matemes pries pora savaiciu...
Papildyta:
Asaros rieda, niekaip negaliu susitaikyti. Juste, jei tik ko reikes skambink iskarto, Migle sake jog siuo metu jusu nera Lietuvoje.
Papildyta:
Juste, tikiuosi nesupyksi jog porai mamu pasakiau tavo saskaitos numeri, negalim sumazinti jusu skausmo tai noretumem nors po dalele prisideti.
Atsakyti
Dar niekaip negaliu suvokti kaip taip galejo nutikti. O Marta vis klausineja, ir klausineja kur Justukas, kada ateis i svecius, kada mes pas ji eisim ? cray.gif cray.gif cray.gif
JUSTE, gal jau grizot namo? Kada jums i darba?
Atsakyti
laikykitės wub.gif
Atsakyti
Ilga laika net negalejau ateiti i sita skyreli... Niekaip negalejau susivokti ir susitaikyti... taip viskas staiga...
Labai dekoju visom Mamytem jog taip mus moraliskai palaiket.
Kai atsitinka tokie siaubingi dalykai labai reikalingas kitu zmoniu palaikymas, ir zinojimas jog tu ne vienas, dar karteli aciu uz pagalba.
Atsakyti
QUOTE(JUSTE* @ 2007 09 11, 23:02)
Ilga laika net negalejau ateiti i sita skyreli... Niekaip negalejau susivokti ir susitaikyti... taip viskas staiga...
Labai dekoju visom Mamytem jog taip mus moraliskai palaiket.
Kai atsitinka tokie siaubingi dalykai labai reikalingas kitu zmoniu palaikymas, ir zinojimas jog tu ne vienas, dar karteli aciu uz pagalba.

ramybės Tavo širdžiai. Nerandu net paguodos žodžių, pati palaidojau savo sūnelį, tik naujagimį, ir tikrai sunku susitaikyti su tuo, kas įvyko, sunku atleisti likimui, sunku atrasti ramybę. Bet Tu nesi viena, daug tokio likimo mamų verysad.gif Po truputį kabinkis į gyvenimą, laikykis.
Atsakyti
JUSTE* tu tikrai ne viena, daug mamų palaiko tave 4u.gif
Laikykis console.gif
Atsakyti